Skocz do zawartości
blindmen

czy dekoder dvbc działa w dvbs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie posiadam dekoder vectry dvbc i mam pytanie czy po podlaczeniu i ustawieniu go pod tależ będe mógł odbierac ogólno dostepne programy np z satelity astra. zaznaczam że nie jest to zwykły dekoder dsb sd technisata tylko hd czyli nowszej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma wbudowany tuner DVB-S?

no właśnie nie wiem w instrukcji tylko jest napisane że to tuner dvbc ale jak chodzę po opcjach to tam są ustawienia miernik sygnału i jakości taki sam jak w przypadku normalnego dekoder dvbs tej samej firmy zakres szukanej częstotliwości. Tutaj jest link do takiego samego tylko że do dvbs http://www.adbglobal.com/products/satellite/adb-5720sx.html mam taki sam tylko od vectry podobny do tego tylko z softem vectry http://www.adbglobal.com/products/satellite/adb-5720sx.html i pytanie czy ktoś może próbował podłączyć taki dekoder czy np vectra blokuje to swoim softem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się przez chwilę. Vectra to kablówka. Po kiego grzyba mieliby płacić dodatkowo za wyposażenie swojego dekodera w tuner satelitarny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz talerz to spróbuj podłączyć,z dekoderem nic się nie stanie

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie posiadam dekoder vectry dvbc i mam pytanie czy po podlaczeniu i ustawieniu go pod tależ będe mógł odbierac ogólno dostepne programy np z satelity astra. zaznaczam że nie jest to zwykły dekoder dsb sd technisata tylko hd czyli nowszej generacji.

Nie zadziała. Urządzenia DVB-C i DVB-S mają całkiem inne głowice, działające w innych pasmach. Pomijam już fakt, że odbiornik DVB-S steruje i zasila konwerter. Odbiornik DVB-C tego nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...