Skocz do zawartości
model

Sky Digital Venice V38 - potrzebna pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

może ktoś z szanownych forumowiczów zna kogoś kto potrafi wgrać oprogramowanie do tego urządzenia.

Niestety nieudana aktualizacja unieruchomiła mi to ciekawe urządzenie oparte na Sigmie 8634.

poniżej link do strony producenta. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi

http://www.skydigital.co.kr/product.php?code=640

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś z szanownych forumowiczów zna kogoś kto potrafi wgrać oprogramowanie do tego urządzenia.

Niestety nieudana aktualizacja unieruchomiła mi to ciekawe urządzenie oparte na Sigmie 8634.

poniżej link do strony producenta. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi

http://www.skydigital.co.kr/product.php?code=640

Tutaj masz link do emergency_rescue.bin do V38.

Ale jeśli całkiem "nieżywy" to bez zewnętrznego programatora raczej się chyba nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź,

tym plikiem już próbowałem.Niby nie jest całkowicie nieżywy , bo startuje. Mam znajomego który ma zewnętrzny programator ,ale problemem jest podstawka pod układ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź,

tym plikiem już próbowałem.Niby nie jest całkowicie nieżywy , bo startuje. Mam znajomego który ma zewnętrzny programator ,ale problemem jest podstawka pod układ

Jak startuje to powinien jakiś soft przyjąć.Może jest jakaś kombinacja aby wymusić aktualizację.

Spróbuj przytrzymać np. przycisk power i po kilu sekundach od włączenia do sieci go puścić.

Albo procedura od Popcorna

Oczywiście musisz podłączyć playera cinchem do TV.

W ostateczności możesz wysłac pytanie na to amerykańskie forum, gdzie jest plik :)

Edytowane przez falka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje informacji gdzie z tyłu podłączmy 5V a gdzie 12V zaginą mi zasilacz i muszę coś wykombinować .

8114883800_1362662715.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...