Skocz do zawartości
GregorGM

IMS na R3150S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie

Proszę Was o sprawdzenie poprawności działania serwisów IMS, ja osobiście dość długo nie korzystałem z tej opcji w odtwarzaczu R3150S. Wczoraj miałem gości w domu z małym dzieciątkiem, chciałem włączyć jakieś bajeczki z IMS, niestety żadnej nie udało mi się uruchomić, YouTube także nie działa, tzn wyszukuje wyświetla wyniki ale nie mogę włączyć żadnego filmiku, zastanawiam się czy to tylko mój problem. Żadnych aktualizacji do odtwarzacza nie znalazłem, wszyściutko jest najnowsze dostępne. Dajcie znać czy Wam działa wszystko poprawnie, nie wiem czy wina leży po stronie mojego odtwarzacza czy może gdzieś indziej. Pozdrawiam

Edytowane przez GregorGM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nie używałem tej usługi ale po szybkim sprawdzeniu potwierdzam że u mnie też to nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google coś namieszał znowu na serwerach, już kiedyś tak było i YT nie działał na wszystkich odtwarzaczach na Realteku. Realtek musi teraz wydać patch'a a producencie nowy firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki, w takim razie nie ma co kombinować. Ciekawe tylko czy i w ogóle wydadzą jakiś patch gdyż od dłuższego czasu coś widać zastój w nowych wersjach firmware. Pozostaje czekać. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wielu sprzętach YT przestał działać - np. na nboxie nki również nie działa. Czekamy, ale nie na poprawkę softu, a na poprawkę YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe jak długo już tak jest i czy producenci sprzętu o tym wiedzą bo szczerze mówiąc YT może mieć ten problem głęboko w ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe jak długo już tak jest i czy producenci sprzętu o tym wiedzą bo szczerze mówiąc YT może mieć ten problem głęboko w ...

Na 100% mają :) Generalnie specjalnie robia takie zmiany, bo to żaden interes dla nich aby serwis działał na odtwarzaczach itp....

Oni żyją z reklam, których playery nie wyswietlają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyundai wie i dostałem nawet info że niedługo wyjdą nowe FW :) pozostaje czekać..... i nie marudzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat ponieważ po w sumie niedługiej przerwie ok 2 tygodnie od ostatniego użycia IMS, znowu mi nic nie działa. Czy tylko u mnie? Miałem ostatnio perturbacje z dostawcą internetu i sprzętem więc chciałbym się upewnić przed podjęciem jakichkolwiek działań. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie youtube normalnie działa.

Sent from my HD7 T9292 using Board Express

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie u mnie nie działa dosłownie nic YouTube, całe IMS i radio, ale w końcu ktoś odpowiedział więc przyczyn muszę szukać u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że mam jakieś zmodyfikowane IMS, kiedyś się w to bawiłem a nie wiem czy wgranie nowego firmware'u zastępuje modowane IMS standardowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wszystko ok to były tylko ustawienia sieciowe, jakimś dziwnym trafem musiałem zmienić IP odtwarzacza i wszystko wróciło do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio słabo działał cały YT a teraz to już w ogóle nie bangla nic. Ciągle się pojawia 'nie można odtworzyć tego pliku' czy coś takiego. Wyszukuje normalnie wszystko i listy się robią jak należy ale po prostu nie odtwarza. Do niedawna wystarczyło ponowić próbę kilka razy i za 4...5 razem zadziałało. Czy ktoś ma podobnie ostatnio czy to coś u mnie tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...