Skocz do zawartości
Gmeru

Toshiba 42VL863 w pasywnej technologii 3D - wkrótce test

Rekomendowane odpowiedzi

NewsParę dni temu dotarł do mnie trzeci z serii pasywnych telewizorów dostępnych na rynku. Po LG i Philips przyszedł czas na Toshibę. Wiem, że sporo osób interesuje się tematem i ma przekonanie, że tylko LG to jedyny wybór gdy chcemy wejść w technologię polaryzacyjną. Philips już wprowadził swoje pasywy do sprzedaży a teraz przyszedł czas na trzeciego gracza. Ja wracam do testów a już niedługo opiszę swoje wrażenia.


dsc06480d.jpg



dsc06481k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co bez opisu. Ale się szykuje.

img1043aa.jpg

img1044g.jpg

img1045q.jpg

img1046pc.jpg

img1047t.jpg

img1050wr.jpg

img1051j.jpg

img1053nj.jpg

img1054id.jpg

img1059cd.jpg

img1060bd.jpg

img1061cu.jpg

img1062cj.jpg

img1063hx.jpg

img1064n.jpg

img1069cm.jpg

img1071tv.jpg

img1072z.jpg

img1073u.jpg

img1074n.jpg

img1076wp.jpg

img1077n.jpg

img1078f.jpg

img1080mf.jpg

img1082rx.jpg

img1084nf.jpg

img1087u.jpg

img1089cl.jpg

img1090ny.jpg

img1094u.jpg

img1096m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad kupnem Toshiby 40VL748,technologia 3D mnie nie interesuje.Z niecierpliwością czekam na test i ciekawy jestem jak wypadnie ten tv pod względem obrazu SD I HD.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad kupnem Toshiby 40VL748,technologia 3D mnie nie interesuje.Z niecierpliwością czekam na test i ciekawy jestem jak wypadnie ten tv pod względem obrazu SD I HD.

pozdrawiam

Testów VL-ki jest sporo - http://pl.consumer.toshiba.eu/pl/products/tv/40VL748 .Część była w prasie, a część jest online (jak klikniesz na logotypy). Telewizor generalnie jest bardzo chwalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda,że ten model Toshiby jest chwalony,zdążyłem już przeczytać 2 testy w których wypadł bardzo dobrze ale oczywiście ma też wady.Dzięki za link z testem napewno przeczytam.Być może po lekturze testu który zrobi Gmeru zakupię ten tv.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D powinno być takie samo jak w LG i Philips. Już mi się podoba wygląd! Skojarzenia z pięknym Sony Z5500. Za to pilot... ktoś się napocił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, to co Toshiba umożliwiła jeżeli chodzi o ustawienia obrazu, kalibrację itd to jakiś kosmos. Właśnie jestem na etapie testów i naprawdę czegoś takiego nie było. Już się boję modelu ZL1. To może być jeden z kandydatów do tronu na najlepszy telewizor. Test za parę dni ale powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...