Skocz do zawartości
Tomek2581

Denon1611 bass

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy.Na samym początku chciałbym się przywitać ze wszystkimi użytkownikami tego forum i serdecznie ich pozdrowić;)

Przejdę teraz do sedna sprawy od paru dni jestem posiadaczem amplitunera Denon1611 + zestaw głośników Jamo 606 5.0 bez suba.

Wszystko ładnie pięknie podłączyłem odpaliłem to moje cacko;) na początku nie słuchałem głośno muzyki dałem czas cewka na wygrzanie się tak mi doradzono.Dźwięk jest super fajny czysty wyraźny ale mam problem z basem:(a dokładnie jego brakiem Nie są za bardzo słyszalne tylko takie pukanie:(Jak czytałem opinie na temat tego amplitunera i tych głośników to pisali że bas jest na dobrym poziomie głęboki itd.ja nic takiego nie zauważyłem;(

Dlatego mam gorącą prośbę do Was i proszę o pomoc w skonfigurowaniu jakoś tego sprzętu żeby grał tak jak powinien.Ma ktoś dobrze opanowane menu denon może tam gdzieś są jakieś opcje dotyczące basu.

Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy :)

robiles kalibrację audyssey wg instrukcji...?

w menu masz kilka opcji, ale najprościej podłączyć mikrofon i odpalić auto kalibrację a potem ewentualnie lekko skorygować...

co do basu to w kinie najwięcej daje sub... a skoro go brak to i ziemia sie nie zatrzesie...:)

z mojej strony powiem Ci, że u mnie w 1611 na bas nie narzekam, raczej sasiedzi narzekaja :) a mam stareńkie, niezbyt wielkie głośniki mission i subka :) więc raczej coś masz nie tak w ustawieniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy :)

robiles kalibrację audyssey wg instrukcji...?

w menu masz kilka opcji, ale najprościej podłączyć mikrofon i odpalić auto kalibrację a potem ewentualnie lekko skorygować...

co do basu to w kinie najwięcej daje sub... a skoro go brak to i ziemia sie nie zatrzesie...:)

z mojej strony powiem Ci, że u mnie w 1611 na bas nie narzekam, raczej sasiedzi narzekaja :) a mam stareńkie, niezbyt wielkie głośniki mission i subka :) więc raczej coś masz nie tak w ustawieniach...

kalibracji jeszcze nie robiłem bo czekam na stojaki do tylnych głośników.To ta kalibracja aż tyle daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta kalibracja NIC nie daje

Padlem na glebę z wrazenia gdy okazało się że co głosnik to miałem inną charakterystykę...

PIlot w łapę i wszystko ustawilem pod swój słuch/preferencje a nie pod jakiś dziwny mikrofon wart pewnie 3-4 dychy

Musisz kolego kupic sobie subwoofer (najtaniej) albo bardzo dobre i efektywne kolumny (droższe rozwiązanie)

ALe wpierw podciągnij w menu korektorem niskie rejestry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...