Skocz do zawartości
VAMET

Steam - promocje do 75%

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

Kurcze, promocje na Steam były od 30.06.2011 do 10.06.2011. Czasami za 3 Euro super fajne gierki schodziły.

Dzisiaj 11 dzień i ostatni. Wczoraj było za 7 Euro: Prince of Persia (2008) i Prince of Persia: The Forgotten Sands Deluxe Edition (2010).

Jak nie macie Assassin's Creed Director's Cut, Assassin's Creed 2 Deluxe Edition, Assassin's Creed Brotherhood, to dzisiaj tylko za 27,19 Euro (około 110 PLN).

Assassin's Creed Brotherhood Deluxe Edition jest za 44,99 Euro ;)

Czy ktoś z Was posiada to wydanie i czy warto posiadać w stosunku do ACB zwykłego? :)

Pozdrawiam serdecznie.

Mam nadzieję, że jeszcze takie promocje będą! :)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Ha! :) Steam albo ma błąd albo ma błąd ;) Wersja Brotherhood w Collector's Pack jest wersją Deluxe, mimo iż jest napisane, że nie jest.

Wersja Deluxe osobno 44,90 Euro, a tutaj 27,19 wszystkie trzy gry AC DC, AC2 Deluxe, ACB Deluxe.

W Ubisoft kosztuje 223 PLN samo ACB :) Tutaj za 110 macie komplet.

Teraz z innej beczki, nie chcę zaczynać nowego tematu. Czy ktoś Steamuje i ma doświadczenie z opcją Backupowania gier?

Mam pytania:

1. Czy żeby zrobić Backup gry/gier, to muszą być wcześniej zainstalowane lokalnie na kompie?

2. Czy backup polega na backupowaniu tego, co zainstalowane na dysku, czy też on backup robi z ich serwera?

3. Czy backup to tylko czyste pliki gry bez żadnych zapisanych profili, save'ów itd?

Byłbym dźwięczny ;) za odpowiedzi :)

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Czy ktoś ma doświadczenie i może powiedzieć, czy to jest legalne:

Wchodząc poprzez http://store.steampowered.com/?cc=ru zmienia się waluta z Euro na Dolary.

Oczywiście znacznie mniej się wtedy płaci, bo zamiast 4,99Euro np.: 4,99$.

Nie wiem, czy tak można zrobić, w końcu to wciąż Steam tylko że w Dolarach.

Co o tym myślicie?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...