Skocz do zawartości
huberator

LED HD do 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Od dłuższego czasu szukam TV LED 40 albo 42 cali w cenie do 2600 zł.

Wymagania przynajmniej 100 Hz, mpeg4, odtwarzanie filmów z przenośnego dysku, oszczędny,

Jak najwyższa jakość obrazu. Mam problem z dobraniem jakości obrazu nie przekraczając 2600zł.

Nie jestem przekonany co do internetu w TV ale mój ojciec mówi niech będzie może będę korzystać.

Nie potrzebuję 3D.

Z początku upatrzyłem sobie Samsung UE40C6000(?). Jednak nie mogłem go dostać w przystępnej cenie ponieważ: "już go nie mają to stary model".

W końcu znalazłem dla siebie- Samsunga UE40D5500. Wszystko mi w nim pasowało nawet znalazłem opcję bez internetu 40D5000.

Już dziś miałem kupić D5500 za 2400 zł. W media expert był włączony 40D5000 (wersja bez internetu) te dwa telewizory są identyczne (tylko obudowy inne).

Przyjrzałem się temu 40D5000(wkońcu jest taki sam jak 40D5500) i telewizorom obok (też 100Hz). Owy samsung miał najgorszy obraz, jakiś taki ciemny.

Natomiast telewizor 200 Hz miał idealny wręcz wymarzony obraz, jednak kosztował już 3000 zł. Po dzisiejszym dniu jestem w kropce proszę o poradę.

Edytowane przez huberator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu szukam TV LED 40 albo 42 cali w cenie do 2600 zł.

Wymagania przynajmniej 100 Hz, mpeg4, odtwarzanie filmów z przenośnego dysku, oszczędny,

Jak najwyższa jakość obrazu. Mam problem z dobraniem jakości obrazu nie przekraczając 2600zł.

Nie jestem przekonany co do internetu w TV ale mój ojciec mówi niech będzie może będę korzystać.

Nie potrzebuję 3D.

Z początku upatrzyłem sobie Samsung UE40C6000(?). Jednak nie mogłem go dostać w przystępnej cenie ponieważ: "już go nie mają to stary model".

W końcu znalazłem dla siebie- Samsunga UE40D5500. Wszystko mi w nim pasowało nawet znalazłem opcję bez internetu 40D5000.

Już dziś miałem kupić D5500 za 2400 zł. W media expert był włączony 40D5000 (wersja bez internetu) te dwa telewizory są identyczne (tylko obudowy inne).

Przyjrzałem się temu 40D5000(wkońcu jest taki sam jak 40D5500) i telewizorom obok (też 100Hz). Owy samsung miał najgorszy obraz, jakiś taki ciemny.

Natomiast telewizor 200 Hz miał idealny wręcz wymarzony obraz, jednak kosztował już 3000 zł. Po dzisiejszym dniu jestem w kropce proszę o poradę.

To, że w sklepie miał najciemniejszy obraz wcale go nie dyskwalifikuje. Po pierwsze w sklepach te tv działają na sklepowych (czytaj: ful ustawieniach), które po włączeniu w domu wypalą ci oczy.

Po drugie. Możesz, a wręcz powinieneś w warunkach domowych skalibrować tv do swoich potrzeb. Wtedy dopiero będziesz mógł ocenić jakikolwiek telewizor lub inne urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Facet w sklepie powiedzial ze wszystkie mają takie same ustawienia. Niby czemu obraz był przejrzysty w droższym niż w "moim".

Nic mi nie pomogłeś. Może jakaś propozycja TV ?

Edytowane przez huberator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jesteś nowicjusze, proponuje zapoznać się ze strukturą forum, zasadami itp. Jest specjalny dział do zadawania takich pytań. A... wierz dalej w bajeczki "facetów ze sklepu" to daleko zajedziezsz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...