Skocz do zawartości
Gmeru

Kolejny pasyw 3D w testach od czwartku - Philips 42PFL7606K/02

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne gdybys produkowal albo sprzedawal dobra tego typu tobys rozumial to bez tlumaczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie rozumie, chodzi ci o piractwo ? to kiepskie zabezpieczenie bo po HDMI z zewnetrznego playera dziala ale blokuje sie w pelni legalne wlasne nagrania 3D z kamer, czy nawet aparatow cyfrowych oraz telefonow z mozliwoscia nagrywania filmow w 3D. Dlatego nie rozumie takiego posuniecia i tez dlatego wybierajac TV nie chce wtopic na kilka lat w sprzet ktory bedzie mnie ograniczal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz sie mocno uszczupac i obudzic, bo w swiecie w ktorym zyjemy producent musi nie tylko dywersyfikowac produkt zeby kupili go Kowalski, Pan Kowalski i Jasnie Wielmozny Pan Kowalski, ale musi miec przede wazystkim co sprzedax w przyszlym sezonie. Malo prawdopodobne zebys kupil nowy TV ale nowy, "lepszy", czytajacy wiecej formatow itp player czy nowe,komplementarne gadgety,ktore rozszerza funkcjonalnosc Twojego zestawu juz jak najbardziej. I o to przede wszystkim chodzi. A to ze akurat opisywany sprzet moze nie dac rady przetworzyc przez swoja elektronike, zas moze wyswietlic sygnal wypluty z innego odtwarzacza to juz inna sprawa.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myslalem, juz prawie pogodzilem sie z zewnetrznym playerem do Philipsa ale co z napisami ? przeciez napisy nie zgraja sie z filmem 3D Side by Side.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem info, że doszły już okulary zdolne do współpracy z grami: Dual View Gaming. Czyli na splicie każdy gracz widzi cały ekran : ) Dam znać bo zapewne będę to miał w testach do niedzieli. Jak dla mnie super ciekawa opcja.

Gmeru chyba lubi bardziej facebooka od forum ;p Napisz tutaj jak się gra proszę i jak to dokładnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej możliwości jeśli obraz z połowy ekranu jest rozciągnięty na cały. Myślę że twórcy gier odpowiedzą na to dając możliwość wyboru formatu obrazu dla opcji Dual View Gaming.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...