Skocz do zawartości
Gmeru

Dirt 3 na PC

Rekomendowane odpowiedzi

dirt-3-2011-front-cover-67547.jpg

Hej,

Wszyscy grają w Wiedźmina a ja kupiłem wczoraj nowego Dirta bo nie mam tyle czasu by potrzaskać porządnie we wspomnianą grę. A na wyścigi zawsze znajdzie się 10 minut ; )

Ponieważ jestem fanem gier z pod szyldu codemasters tak więc trójka u mnie szybko zawitała. A, że mam mocnego kompa i pada to zrobiłem sobie taką wersję X360 tylko z kompa ;)

Powiem szczerze, że tęskniło mi się do normalnych wyścigów szutrowych alla WRC bo już w dwójce trochę denerwowało mnie to podejście na "Kena Blocka". 3 to chyba największe zbliżenie i lekki (ale tylko trochę...) powrót do tego co było kiedyś w CMR. Jednak miód płynący z samej gry wczoraj okazał się gigantyczny. Jest normalne menu, single race itd czyli normalniej niż w 2. W związku z tym można od ręki się pościgać z pilotem. Model jazdy jak dla mnie bardzo ok. Muszę kierę podłączyć ale na padzie naprawdę spora przyjemność.

Podoba mi się też integracja z YouTubem. Bezpośrednio z gry można umieszczać filmy z przejazdów w serwisie!

Na koniec grafika. A raczej GRAFIKA! Mam to szczęście ; ), że grę odpaliłem na fulla i wyciągnąłem 52fps czyli jest przepięknie. Moim zdaniem jest widoczny gołym okiem postęp w stosunku do drugiej części. Otoczenie (drzewa, duuużo szczegółów), wnętrza samochodów (sporo lepsze), Wczoraj siedziałem i tylko w koło oglądałem replay'e ; ) Warto mieć tą grę do pokazu możliwości swojej maszyny ; ) ROBI WRAŻENIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam uprzejmie

Wczoraj pykałem :) ...o dziwo Dirt 2 chodził mi około 30FPS na pełnych detalach, a Dirt 3 aż niemożliwe na tym samym sprzęcie 35FPS na pełnych detalach i 1080p. Mało na razie pograłem, ale wydaje mi się, że jest lepsza od Dirt 2 :)

CPU: Intel i5-750 2.66GHz Quad Core

GPU: ATI 5850 1GB 256bit

RAM: 4GB 1333MHz DDR3

OS: Windows 7 x64

EDIT

A, dla userów z kartą ATI, jest już hotfix 11.5b, ale nie testowałem, ponoć przyspiesza drastycznie grę.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem dłużej. Gra jest wypipista ; ) Zarówno dla totalnych laików (pełne wspomaganie przez kompa = relax i podziwianie otoczenia :) ) oraz dla tych co lubią wyzwania w prowadzeniu wirtualnego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest w tej grze z CMR2005? Na samplach wygląda nieźle a grafika chyba naj! w rajdówkach. Oglądana na YT troche męczy - dużo tam się dzieje. Wspomniany CMR to przy tym relax.

OK kupuję. Powiedzcie co można dokupić / odblokować do tej gry jeszcze?

Ewentualnie co jeszcze polecicie podobnego do CMR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup wersje kompletną i masz wszystkie DLC jakie wyszły do tej pory, obecnie do kupienia za grosze np. na Allegro, ja ostatnio kupiłem wersje kompletną z książką za 28zł :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CMR2005 jest mało,ogólnie Dirt 3 nie jest jakąś wibitną grą,jeżeli chodzi o wyścigi...Pierwszy Dirt był rewelacyjny ale 2 i 3 pozostawiają dużo do życzenia.
Ja osobiście czekałem na Grid'a 2 i też mnie rozczarował...Jeżeli oczekujesz gry w stylu CMR to lepiej było by kupić WRC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...