Skocz do zawartości
ebok-1961

Problem z obrazem 37PFL5405H/12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam ten telewizor od 6 tygodni i problem ten narasta. Na początku tylko sporadycznie na niektórych programach, przy szybkich scenach, zwłaszcza przesuwających sie w poziomie, występował problem migotania i szarpania obrazem. Od kilku dni ten problem występuje prawie na wszystkich programach, łącznie z HD, a także, czego wcześniej nie było, z odtwarzacza DVD przez SCART /nie mam wyjścia HDMI/. Dodatkowo "automatyczne dopasowanie obrazu", teraz poza likwidacją czarnych pasów "zabiera" także 2-3 cm "dobrego" obrazu, co powoduje "wyciągnięcie" postaci. Wcześniej tego nie było. Proszę o pomoc, komentarze i sugestie, czy ten problem u kogoś występował lub występuje itd. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!. Dodatkowo "automatyczne dopasowanie obrazu", teraz poza likwidacją czarnych pasów "zabiera" także 2-3 cm "dobrego" obrazu, co powoduje "wyciągnięcie" postaci. Wcześniej tego nie było. Proszę o pomoc, komentarze i sugestie, czy ten problem u kogoś występował lub występuje itd. Pozdrawiam

A może użyć z ustawień funkcji "autozoom" albo zrezygnować i nastawiać manualnie..u mnie

pomaga "szeroki ekran". Trzeba poeksperymentować , bo jest w czym wybierać a 'superzoom'

też działa skutecznie poprawiając proporcje obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może użyć z ustawień funkcji "autozoom" albo zrezygnować i nastawiać manualnie..u mniepomaga "szeroki ekran". Trzeba poeksperymentować , bo jest w czym wybierać a 'superzoom'też działa skutecznie poprawiając proporcje obrazu.

Tak, oczywiście masz rację. Można ustawić inny, odpowiedni format. Chodzi mi tylko o to, że ten problem nastapił po jakimś czasie użytkowania telewizora. Tak też jest, jeśli chodzi o szarpanie obrazem. Na początku był to problem marginalny, teraz już nagminny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też jest, jeśli chodzi o szarpanie obrazem. Na początku był to problem marginalny, teraz już nagminny.

Serwis ..niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...