Jump to content
Sign in to follow this  
jkroliko

Samsung PS51D550 uprzejmie proszę o poradę

Recommended Posts

Witam.

Uprzejmie proszę o informację, czy warto kupić SAMSUNG PS51D550 ?

Opinie o jakości tego modelu.

Z góry dzięki !

Witam.

Uprzejmie proszę o informację, czy warto kupić SAMSUNG PS51D550 ?

Opinie o jakości tego modelu.

Z góry dzięki !

Kupiłem ten model za 3150 w W-wie, właśnie ją docieram i bawię się ustawieniami. Obraz subiektywnie - świetnie w HD 720/1080p, dobrze z DVD i DVDripów, telewizji nie posiadam, tryb 3D do sprawdzenia wkrótce. Bzyczenie minimalne, spore odblaski w świetle dziennym, nocą już no problem :)

Ładnie działa Allshare/DLNA po kablu i z USB: sprawdziłem pliki avi, mkv z DTS/DD i mp4 plus napisy SRT.

Wstępna ocena: stosunek cena/jakość na 5+ :)

Edited by CobraVerde

Wielkie dzięki za info

Kupiłem ten model za 3150 w W-wie, właśnie ją docieram i bawię się ustawieniami. Obraz subiektywnie - świetnie w HD 720/1080p, dobrze z DVD i DVDripów, telewizji nie posiadam, tryb 3D do sprawdzenia wkrótce. Bzyczenie minimalne, spore odblaski w świetle dziennym, nocą już no problem :)

Ładnie działa Allshare/DLNA po kablu i z USB: sprawdziłem pliki avi, mkv z DTS/DD i mp4 plus napisy SRT.

Wstępna ocena: stosunek cena/jakość na 5+ :)

Witam!

Też interesuje mnie zakup tego modelu, tym bardziej że są już po 3041zł + 69zł przesyłka. Może ktoś jeszcze się wypowie, np. jak z czernią, czy istnieje problem losowego ściemniania/rozjaśniania scen?

Bardzo dobra cena jak za tv 3d full hd i 51cali.

pozdrawiam!

Witam, też zastanawiam się nad tym modelem ciekaw jestem jak wygląda na tle Lg 50Pz570, może ktoś się wypowie:]

Może ktoś jeszcze się wypowie, np. jak z czernią, czy istnieje problem losowego ściemniania/rozjaśniania scen?

Ja najpierw wyłączyłem kontrast i podświetlanie dynamiczne, plus inne polepszacze obrazu, zero problemów z wyświetlaniem obrazu. Osobną kwestią są szczegółowe ustawienia poszczególnych parametrów, nadal z nimi walczę. I powtórzę: gdyby nie brak powłok antyodblaskowych, byłby to bardzo udany zakup...