Skocz do zawartości
jkroliko

Samsung PS51D550 uprzejmie proszę o poradę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Uprzejmie proszę o informację, czy warto kupić SAMSUNG PS51D550 ?

Opinie o jakości tego modelu.

Z góry dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Uprzejmie proszę o informację, czy warto kupić SAMSUNG PS51D550 ?

Opinie o jakości tego modelu.

Z góry dzięki !

Kupiłem ten model za 3150 w W-wie, właśnie ją docieram i bawię się ustawieniami. Obraz subiektywnie - świetnie w HD 720/1080p, dobrze z DVD i DVDripów, telewizji nie posiadam, tryb 3D do sprawdzenia wkrótce. Bzyczenie minimalne, spore odblaski w świetle dziennym, nocą już no problem :)

Ładnie działa Allshare/DLNA po kablu i z USB: sprawdziłem pliki avi, mkv z DTS/DD i mp4 plus napisy SRT.

Wstępna ocena: stosunek cena/jakość na 5+ :)

Edytowane przez CobraVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info

Kupiłem ten model za 3150 w W-wie, właśnie ją docieram i bawię się ustawieniami. Obraz subiektywnie - świetnie w HD 720/1080p, dobrze z DVD i DVDripów, telewizji nie posiadam, tryb 3D do sprawdzenia wkrótce. Bzyczenie minimalne, spore odblaski w świetle dziennym, nocą już no problem :)

Ładnie działa Allshare/DLNA po kablu i z USB: sprawdziłem pliki avi, mkv z DTS/DD i mp4 plus napisy SRT.

Wstępna ocena: stosunek cena/jakość na 5+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Też interesuje mnie zakup tego modelu, tym bardziej że są już po 3041zł + 69zł przesyłka. Może ktoś jeszcze się wypowie, np. jak z czernią, czy istnieje problem losowego ściemniania/rozjaśniania scen?

Bardzo dobra cena jak za tv 3d full hd i 51cali.

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, też zastanawiam się nad tym modelem ciekaw jestem jak wygląda na tle Lg 50Pz570, może ktoś się wypowie:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze się wypowie, np. jak z czernią, czy istnieje problem losowego ściemniania/rozjaśniania scen?

Ja najpierw wyłączyłem kontrast i podświetlanie dynamiczne, plus inne polepszacze obrazu, zero problemów z wyświetlaniem obrazu. Osobną kwestią są szczegółowe ustawienia poszczególnych parametrów, nadal z nimi walczę. I powtórzę: gdyby nie brak powłok antyodblaskowych, byłby to bardzo udany zakup...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...