Skocz do zawartości
buku

N w Polsacie - Polsat w N-ce

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz się z Tobą zgadzam!!!

Powiem szczerze, że nawet ja niekiedy się ze sobą nie zgadzam... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedziec jaki jest bitrate na TVN HD i TVN HD +1. Bo o ile jakosc programów typu "DD TVN" jest dobra to filmy (własnie"leci" Lara Croft) jest taka sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedziec jaki jest bitrate na TVN HD i TVN HD +1. Bo o ile jakosc programów typu "DD TVN" jest dobra to filmy (własnie"leci" Lara Croft) jest taka sobie.

Przełączyłem na TVN HD i .... to jest uscal z DVD a nie HD.

Nie oczekuj, że na TVN HD wszystko co nadają jest w HD. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TR tak samo słabo wygląda na BD (ale też bez przesady, tragedii nie ma). TVN HD jest naprawdę ok od dłuższego czasu. No i napisy, DD. Przez ostatnie miesiące poleciało już naprawdę dużo hitów w bardzo dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że wszystkie mocno wykastrowane przy przechodzeniu z CinemaScope do telewizyjnej panoramy. No, ale to kanał ogólnotematyczny, więc zamiast wizji reżysera wybiera się zadowolenie szarych ludków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W poniedziałek na Polsacie HD kolejna Lara leci, jakaś współpraca? :P

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla starych N-kowiczów kilka porad ws. kontentu Polsatowego:

- "Daleko od noszy" kultowy stream, pogadajcie z lekarzami co o tym myślą, obsada ....

- "Kiepscy"; tak właśnie wyglądamy, polecam odcinek p.t. "Chłop z jajami". To o Jareczku K.

- POLSAT NEWS; relaks od 6.oo

Resztę albo znacie albo poznacie.

No i super dobór filmów w prime time .

Dla "muzycznych polecam "Must Be The Music".

Finał dziś.

Zaś o 13.oo, na NG HD polecam Cezara - psiego zaklinacza.

Zobaczycie tam jakie problemy mają (chodzi także o mnie) posiadacze buldogów francuskich.

Gryzie mi gości po butach.

Dlatego wstęp na nieruchomość tylko dla posiadaczy obuwia w cenie do 20 zł.

Tyle zwracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten TVN HD +1 to jak dla mnie jakies nieporozumienie, mogli coś innego dac zamiast tego, np tvp 1 hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele wiele wiele razy mi się to przydaje! Fakty prawie codziennie. Programy rozrywkowe tez. Wiec fajnie ze jest przesuniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek na Polsacie HD kolejna Lara leci, jakaś współpraca? :P

zebys sie nie zdziwil jak to zobaczysz z czarnym pasami po bokach. Zreszta Polsat HD potrafi tak potraktowac i nowe filmy. To takie HD made in Polsat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o DD czy napisach to pomarzyć można... a pasy wielce prawdopodobne : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż... N święte nie jest. Wpie... kolejne kanały "HD" bez ładu i składu - dla marketingu. Jakość HD woła o pomstę do nieba. A filmy z czarnymi pasami na TVN HD to też nie rzadkość. Skoro już nadają wspólnie, mogli by pokasować dublujące się śmieci i zrobić miejsce. Nie na nowe kanały ale na lepszy bitrate tych istniejących. By nam klientom żyło się lepiej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych programów HD na kanałach TVN HD i Polsat HD jakos tak nie za wiele. A filmy na polacie to mają tyle wspólnego z HD co divxy upscalowane w górę. A jak np. wyglądał "mroczny rycerz" na TVN HD, gdyz wtedy kiedy był emitowany nie miałem tego kanału ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HBO HD wyglądał słabiej, ale przynajmniej nie korzystali z nożyczek, aby upchać go do panoramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale X factor wygląda całkim ładnie na TVN HD. Jak do tej pory z całek listy kanałów z pakietu familijnego na Polsacie cyfrowym chyba najlepiej wypada TVP HD. Szkoda tylko , że tak mało filmów fabularnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

X factor jakość rewelacja. TVN HD (+1) już od dawna nadaje wysoką jakość.

@skynet a dla mnie nie porozumieniem są takie posty. Nie korzystasz? To daj korzystać innym, którym się to przydaje :angry:

Polsatu jak nie oglądałem tak nie oglądam. Nic tam nie ma. A już nie dodam co leci i w jakiej jakości na tych dodatkowych pseudo podróbach tematycznych.

Edytowane przez wieszczu28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomb raider 2 polsat hd w 4:3 porażka... Tvn jest o mile dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sama jakosc też pozostawia wiele do życzenia. Jednak na TVN HD było dużo, dużo lepiej. I ponawiam pytanie jak średni bitrate na TVH HD i Polsat HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam w jakim wątku ale na forum N ktoś podawał że video zbliżone tylko audio miała niższy.

Jak widać nie pomoże to nic jeżeli nie zadbają o materiał źródłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak może lecieć, to możesz zobaczyć na materiałach autorskich lub programach, których jakości strzeże licencjodawca ... reszta to kicha i

woła o pomste do nieba lub o zgłoszenie do UOKIK lub KRRITV .... towar jest niezgodny z zawartą umową i kropka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak może lecieć, to możesz zobaczyć na materiałach autorskich lub programach, których jakości strzeże licencjodawca ... reszta to kicha i

woła o pomste do nieba lub o zgłoszenie do UOKIK lub KRRITV .... towar jest niezgodny z zawartą umową i kropka .

BoDeX wszystko by się zgadzało ale w polskim prawie z tego co pamiętam (nie było na 99% aktualizacji) nie jest nigdzie opisane jakie parametry powinien mieć obraz "HD" i dlatego rąbią nas konsumentów.

To tak samo jak z prędkościami internetu, jest gwarancja jedynie maksymalnej ale nie minimalnej prędkości, ale to już ma być niedługo zmienione (o ile już nie zostało - nie śledziłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli kupowany za odpowiedzią ilość kasy?? z tego co mi wiadomo, to certyfikat THX już dość dawno przestał być "magiczną gwarancją jakości"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...