Skocz do zawartości
buku

N w Polsacie - Polsat w N-ce

Rekomendowane odpowiedzi

POLSAT HD odbieram bez problemu, ale nie jestem w stanie wskazać z którego nadajnika.

Jadwisin jest położony na jednej linii z Łazy/PKIN.

Więc PKIN zasłania Łazy.

http://www.telewizja-cyfrowa.com/nadajniki.html

Odbieram ciągle TVN Warszawa. PKiN wyłącznie.

No właśnie jak masz na łazy to niepowinneś odbierać TVN Warszawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLSAT HD odbieram bez problemu, ale nie jestem w stanie wskazać z którego nadajnika.

Jadwisin jest położony na jednej linii z Łazy/PKIN.

Więc PKIN zasłania Łazy.

http://www.telewizja-cyfrowa.com/nadajniki.html

Odbieram ciągle TVN Warszawa. PKiN wyłącznie.

No właśnie jak masz na łazy to niepowinneś odbierać TVN Warszawa.

Dzięki za pomoc, zeskanowałem i jest Polsat HD. Myślałem, że koniec testu. Ostatnio mnie trochę nie było. Działa też TVN W-wa, mimo, że mam ustawioną na Łazy, różnica jakieś 30 stopni.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te wszystkie panikarskie opinie na forach świadczą wyłącznie o braku rozsądku i realnej oceny sytuacji. Dziecinada.

Witam.

Brawo. Niektórzy uwielbiają "bić pianę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co oglądamy od jutra Polsat w n?

Na to wygląda. I będzie to Polsat w wersji HD, co szczególnie cieszy przed niedzielnym wyścigiem F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawiają kulisy tej akcji.

Czyli:

Co dostał Pan Solorz za udostępnienie paczki N-ce ?

Tylko nie piszcie, że za przedłużenie TVN na CP. PLEASE !

Zaś wersja HD w kuchni nnie ma sensu (przy założeniu, że to typowo kobiecy kanał).

To jest kluczowa zmiana sił w historii rynku płatnej TV.

Co więc takiego dostał w zamian ?

Albo:

- ugoda, że platformy SAT różnić się mają wyłącznie ofetą sportową,

- powalenie C+,

- odblokowanie powrotu paczki BBC na CP (to za mało),

- zwarcie szeregów w walce z DVB-T (ja już wyłączyłem TVN HD na rzecz DVB-T na IIp. "Białas" w szafie),

Widzę raczej, wnioskowane przeze mnie od lat przejęcie.

Bo też;

jeżeli doskonały projekt Telewiyji Nowej Generacji jest mocno deficytowy, i to szósty rok z rzędu, to jest mocno nie cacy na poziomie zarządzania projektem.

importowani prezesi nie zioną miłością "macierzyńską" tylko realizują twarde wytyczne udziałowców.

Czyli w mojej opinii Solorz dostał UDZIAŁY !

I wyprowadzi brand z deficytu.

Pierwszy ruch to właśnie paczka POLSAT na N.

Akcja niezwykle utajniona.

Jeszcze 29 kwietnia Gmeru zamykał ten temat. Post nr.#6. A pmcomp (post #5) ucinał plotki.

Na CP już jest TVN HD itp.

Na forum n trwa czuwania nocne. Obecnie dzienne. Szyfrowanie Conax jest już na "polsatach".

Widać w mediach "szeptanych" totalną zmianę ocen kontentu POLSATu.

Spamerzy dostali nowe wytyczne. Teraz trwa wyścig pochwał;

- POLSAT NEWS

- Must Be The Music

- kiepskich

- Daleko od noszy itp itd.

- F-1 w HD

- komentatorzy LM

RESUME:

N-ka staje sie bezkonkurencyjną platformą na rynku.

Marzy się współpraca w projekcie LTE-net.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawiają kulisy tej akcji.

Czyli:

Co dostał Pan Solorz za udostępnienie paczki N-ce ?

Tylko nie piszcie, że za przedłużenie TVN na CP. PLEASE !

A co takiego niezwykłego miałby dostać? Jak przy każdej takiej umowie dostaje od n dole za każdy kanał. Przy okazji zwiększył zasięg swoich kanałów tematycznych. To było zapowiadane od dawna. Mógł wynegocjować ciut niższe opłaty za kanały tematyczne TVN które musi płacić CP. Gdyby Solorz miał już kogoś wyeliminować z rynku to chyba łatwiej n niż C+? A to że za jakiś czas będzie jedna platforma to oczywista oczywistość. Przykładem niech będzie przetarg na Ekstraklasę. Jest kilka platform to Ekstraklasa S.A. dyktuje jakieś kosmiczne warunki i nie spieszno jej z rozstrzygnięciem przetargu. Przy jednej platformie wszystko byłoby załatwione raz dwa i dużo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Polsat HD dodano kodowanie dla n. Na TVN HD i TVN+1 HD dodano kodowanie dla CP.

Posiadacze modułu CP mogą już odbierać oba kanały TVN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N-ka , po śmierci głównego udziałowca, jest na drodze do wyprzedaży udziałów przez pozostałych akcjonariuszy - wzbogaca ofertę aby być bardziej atrakcyjną i to

wszystko na ten temat .... cieszcie się z contentu, a nie twórzcie zbędnych łamigłówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej śmierci głównego udziałowca nki? Wejchert (jeżeli o tego Pana ci chodzi) był współwłaścicielem ITI i to całe ITI się zbroi.

Polsatów póki co niet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się numerologia pozmieniała.... czy to pewne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totalnie rozsypali numerki. Jeśli to fakt, to jedna z większych "rewolucji" w N od jej powstania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się numerologia pozmieniała.... czy to pewne?

Raczej tak, skoro nowy rozkład kanałów został opublikowany na oficjalnej stronie n-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest!

Lista rzeczywiście nowa... beeeeeeeeeeeeeeee : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rzeczywiście zrobili kompletny młyn z nowa lista kanałów, upłynie trochę czasu zanim ponownie nauczymy się ich na pamięć zwłaszcza jeśli ktoś miał kilka ulubionych kanałów i "skakał" tylko miedzy nimi np. nSport czy Discovery.

Ale niema co narzekać przecież w zamian dodali programy z paczki CP, i tu nasuwa się pytanie ilu abonentów będzie zadowolonych z Polsatu? (mi akurat brakowało tylko Ferdka Kiepskiego) i czy za chwile znowu nie podniosą ceny za abonament?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale namieszali w liście, trochę się zdziwiłem jak przełączyłem na 65 po czym po chwili w dół i nagle 113 :)

Nieźle się dogadali. Jak to się fajnie komponuje z reklamą "jak przejść z punktu C do N". Coś mi się wydaje, ze jest to większy plan N i CP przeciw C+, niech jeszcze razem zakupią ekstraklasę i będą próbowali wyrwać za jakiś czas jakąś mocną ligę z C+...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około godziny 12.30 pojawiły się nowe programy na n rekorderze, przy okazji zmieniono układ programów. Jest teraz bardziej przejrzysty i logiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś tam fanem bloczków reklamowych w Polsacie, ale zawsze to lepiej jest coś mieć, niż nie mieć. Szkoda tylko, że jak widmo komunizmu (DVB-T) zajrzało w oczy przedsiębiorcom, okazuje się że "niemożliwe" załatwia się dwa dni, a cuda z dnia na dzień. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że jak widmo komunizmu (DVB-T) zajrzało w oczy przedsiębiorcom, okazuje się że "niemożliwe" załatwia się dwa dni, a cuda z dnia na dzień. :lol:

Pieknie powiedziane. Jednak wszystko może być dziecinnie proste.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia brakuje tylko Canal+ w N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...