Skocz do zawartości
gutek1970

Harman Kardon avr 255

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc z uzyskaniem instrukcji w j. polskim.do avr 255.!

Gość od którego kupiłem sprzęt mówi ,ze gdzieś mu się zawieruszyła podczas przeprowadzki i nie może jej znaleźć :(

Jeśli nawet trzeba było by parę groszy za nią zapłacić to nie mam sprawy.

Proszę pomóżcie!

Artek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc z uzyskaniem instrukcji w j. polskim.do avr 255.!

Gość od którego kupiłem sprzęt mówi ,ze gdzieś mu się zawieruszyła podczas przeprowadzki i nie może jej znaleźć :(

Jeśli nawet trzeba było by parę groszy za nią zapłacić to nie mam sprawy.

Proszę pomóżcie!

Artek!

Witam

Posiadam instrukcję w jez.polskim w wersji papierowej

W jakiej wersji interesuje Ciebie,bo mogę zrobić skan lub ksero?

Pozdrawiam Marcin (mamin13)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super

Jestem bardzo wdzięczny :) Hura

wyślę Ci na prv informację

Artur

Edytowane przez gutek1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanko do wlasciciela AVR 255, tez nabylem ten sprzet i chcialbym Cie spytac jak podlaczyles sprzet. Chodzi mi mianowicie o nast. rzecz. Ja podlaczylem kablem HDMI do TV, cale wiec menu odtwarzam na TV. Do wejsc HDMI podlaczylem Polsat HD ( ktory zreszta mi nie dziala ale temat juz zarzucilem), drugie wejscie HDMI to PS3, 3cie wyjscie i ostatnie to takze dekoder satelitarny z zagranicznej telewizji. Pytanie moje brzmi czy aby ogladac obraz i miec dzwiek czy z PS3 czy z satelity musze zawsze odpalac ampliutuner ? czy jest opcja podlaczenia tak aby omijac go.? Jak Ty masz to podlaczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączając kablami HDMI musisz mieć włączony amplituner żeby uzyskać obraz na TV.

Możesz HDMI podłączyć bezpośrednio do TV, a PS3 kablem optycznym podłączyć do amplitunera sam dźwięk.

Ale w ten sposób na amplituner nie wyślesz z PS3 dźwięku Dolby Thrue HD i DTS HDMaster Audio. Maksymalnie to będzie DTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Jesli jednak wybralbym opcje ze wszystkie urzadzenia podlacze kablem HDMI bezposrednio do TV a amplituner jest podlaczony jednym kablem z Monitor OUT do TV, czy musze jeszcze dodatkowo polaczyc extra kablem HDMI amplituner z portu HDMI1 do TV? chodzi oto ze chce np. wlaczyc sobie TV ogladac "jakis film " i jak mam "widzimisie "zeby dzwiek poszedl po amplitunerze to go poprostu wlaczyc osobno, tak abym mial opcje. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 2 dekodery polsatu HD3000 i HD5000. Posiadam kino Harmana AVR260 i mam ten sam problem. Sygnał HDMI z dekodera jest normalnie odczytywany w TV a w Harmanie niestety brak sygnału. Dodam że probowałem juz z włączonym i wyłączonym HDCP. Nawet ostatnio uaktualniłem firmware w AVR i nic nie pomaga. O co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...