Skocz do zawartości
axl2000

"Pochwalcie" się swoimi zestawami :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ah ten XBOX1 ; )

Czasem go jeszcze odpalę , co prawda wygląda to niezbyt zachęcająco , ale co tam :)
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem go jeszcze odpalę , co prawda wygląda to niezbyt zachęcająco , ale co tam :)

klasyki wracajaja do lask powoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem go jeszcze odpalę , co prawda wygląda to niezbyt zachęcająco , ale co tam :)

klasyki wracaja do lask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie klasyki. Robiłem porządki parę dni temu i jakie ciekawostki z szafy wyszły ;) Łezka się w oku kręci ; )

53574138197530183292510.jpg

29266738199313849780810.jpg

52706438199194183126110.jpg

54852238199106516468210.jpg

55227338198039849908210.jpg

56076138197972516581610.jpg

54481238197892516589610.jpg

53924038197805183265010.jpg

53177138197733849938810.jpg

52913438197576516621210.jpg

55365838199506849761510.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to czerwone kopyto jest najlepsze.wyglada jak pukawka na smingusa dyngusa.stare czasy az sam do siebie sie smieje bo stare czasy sie przypominaja.zabawki zostaly a konsole pewnie rozebrane.

Edytowane przez zerga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są są : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego nazorgowałeś :) Nic tylko zrobić retro gaming party :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że ty to taki niedzielny gracz, a jak widzę mały hardcor jesteś ;)

Gamecube - moje niespełnione marzenie, mimo iż nie byłem fanem Resident Evill'a, miałem niezłe ciśnienie na to małe pudełko. Co do Xbox'a 1 pamiętam jak kumpel napsuł mi krwi, pokazując jak gry wielo-platformowe demolowały ps2, zwłaszcza seria Splinter Cell - buuuu :_beczy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś zadowolony z Epson,a TW6000 3D ?

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę fotki swojego pokoju:

Marantz SR4002

Głośniki Mission 5.1

Jamo SUB650

Xtreamer Prodigy Black

PS3

Epson TW6000 3D

http://www.fotosik.p...t/album/1211887

Zawodowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę fotki swojego pokoju:

Marantz SR4002

Głośniki Mission 5.1

Jamo SUB650

Xtreamer Prodigy Black

PS3

Epson TW6000 3D

http://www.fotosik.p...t/album/1211887

Pistolet.

Duże brawa. Twój przykład powinien być pokazywany jako wzór tego, jak można w nie ogromnym pomieszczeniu i w normalnych pieniądzach, zrobić salę kinową. Jeszcze raz duży szacun. Jakie wymiary ma ten pokój?

Edytowane przez HQ150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "materiał" na ścianie co to jest? Właśnie szukam czegoś audiofilskiego bo muszę odizolować sąsiada:) Gdzie to można nabyć i jak się nazywa?

Z góry thx, wygląda szałowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierunek odpowiedni - brawo. Automat do 2:40 , dipole, rolety zewnętrzne, lekkie przemeblowanko z płytami i ... wiem, że fajne i w temacie, ale

zobacz jak " biżuteria " plakatowa odbija światło - no, ale to przyjdzie może kiedyś, z czasem. Gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby urządzić pokój w takim stylu to trzeba mieć duży metraż. Na pewno większy niż 16 m2.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie pokój tylko dom, chyba, że ma się mieszkanie na 5 pokoi i jeden można sobie zagospodarować na sale kinową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś zadowolony z Epson,a TW6000 3D ?

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Generalnie mam jedno dużą uwagę.. Poprzednie modele Epsona pozwalały na pełne manewry obiektywem.. w TW6000 producent zalozyl ze jeśli rzutnik jest przy suficie to musi być na uchwycie i do góry nogami.. co nie zawsze jest prawdą.. u mnie miał stać ale obraz bije w sufit bez możliwości obniżenia.. skończyło się uchwytem i odwróceniem rzutnika - za to minus..

Generalnie jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierunek odpowiedni - brawo. Automat do 2:40 , dipole, rolety zewnętrzne, lekkie przemeblowanko z płytami i ... wiem, że fajne i w temacie, ale

zobacz jak " biżuteria " plakatowa odbija światło - no, ale to przyjdzie może kiedyś, z czasem. Gratuluję

Plakatową "biżu" zaobserwowałem po założeniu.. przy zmianie aranżacji przednie spadną ze ściany, płyty nie przeszkadzają.. rolety zewnętrzne w planie (żaluzje nie niby zaciemniające nie spełniają zadania),

Bez 2.40 i dipoli też daje rade :) to w zasadzie pokój dla gości z małymi dodatkami :)

Ten "materiał" na ścianie co to jest? Właśnie szukam czegoś audiofilskiego bo muszę odizolować sąsiada:) Gdzie to można nabyć i jak się nazywa?

Z góry thx, wygląda szałowo.

Jeśli chodzi o materiał na ścianie to jest to "Pianka, mata akustyczna" dostępna na allegro (z doświadczenia, nie kupuj kleju w sprayu.. znacznie wydajniejszy i lepiej trzymający jest klej montażowy , ja uzywałem Pattex)

Wymiary pomieszczenia to 285x740

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę fotki swojego pokoju:

Fantastyczna realizacja konceptu "kina domowego" ;-) Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plakatową "biżu" zaobserwowałem po założeniu.. przy zmianie aranżacji przednie spadną ze ściany, płyty nie przeszkadzają.. rolety zewnętrzne w planie (żaluzje nie niby zaciemniające nie spełniają zadania),

Bez 2.40 i dipoli też daje rade :) to w zasadzie pokój dla gości z małymi dodatkami :)

Plakaty dodaja uroku. Moze oklej blyskotki matowa folia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o materiał na ścianie to jest to "Pianka, mata akustyczna" dostępna na allegro (z doświadczenia, nie kupuj kleju w sprayu.. znacznie wydajniejszy i lepiej trzymający jest klej montażowy , ja uzywałem Pattex)

A sufit i sciany jaka farba pomazales? Pelny mat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plakaty dodaja uroku. Moze oklej blyskotki matowa folia ?

to jest w sumie opcja.. sprawdze.

A sufit i sciany jaka farba pomazales? Pelny mat?

Pełny mat.

W zestawie Xtreamera pojawił się dysk 3TB - z przykrością jednak musze stwierdzić ze sprzęt na dzień dzisiejszy jest do bani.. może soft 4.0 rozwiąże problemy, jeśli nie będzie zmiana zabawki na TVIXa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tXtreamer - z przykrością musze stwierdzić ze sprzęt na dzień dzisiejszy jest do bani..

A na co narzekasz ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...