Skocz do zawartości
axl2000

"Pochwalcie" się swoimi zestawami :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy, że podniesiesz fotel i sprawę rozwiąże i nie będziesz musiał ekranu obniżać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. To mój pierwszy post na tym forum więc zaczynam od pochwalenia sie nowym nabytkiem. Moje centrum dowodzenia składa sie z telewizora Sony Bravia 37" model kdl-37ex500, do tego ampli yamaha rx-v367, odtwarzacz blue-ray bd-s667 i oczywiście PS3 z zestawem Move. Do tego pieć głośniczków Onyx. Może nic specjalnego ale jak na warunki domowe powinno starczyć. W przyszłośći zamieszcze zdjęcie. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żadna rewelacja, ale chciałem zaprezentować moje fronty :) (sory za słabą jakość foto). Odgrzebałem je i jak podłącze resztę głośników to może wyjdzie z tego całkiem fajne 7.1 :D, dużo czytałem że duże znaczenie ma front, więc będę testował mini głośniczki hehe, póki co jak na 2.0 grają rewelacyjnie, czysto, z wielką głębią, coś niesamowitego. Wczoraj to postawiłem na szybko dlatego taki bałagan, będzie za parę dni jak należy, całość działa z onkyo 608.

glosniki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie mala aktualizacja urósł tv na PS50C6500 popcorn sie zmienił na A200 i dekoder white na turbo i uchwyt pod central, mysle jeszcze o jakims backlighcie :) :

sam0663v.th.jpg

i córka dostała w spadku TV :) i ntv turbo jeszcze czekamy na jakies kino 5.1

sam0645j.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po trzech godzinach..... ponad trzech dobiłem do ostatniej strony.

teraz powalę wszystkich, lecz najpierw krótki wywód. ;)

panowie, panie[?], chylę czoło dla waszej pracy i zawzięcia w osiągnięciu zamierzonego celu.

jak starożytni mawiali De gustibus non est disputandum.

do powyższego od siebie dodam cieszmy się z tego co mamy, są tacy, co nawet tyle nie mają.

jestem pełen podziwu, dla wyników, jakie widziałem na 10m2 czy 12m2.

zaczynam rozumieć grupę, dla której pewne rzeczą są po za zasięgiem i w inny sposób poprawiają sobie samopoczucie ładując na mały metraż olbrzymie fronty i 40-60 calowe telewizory, który w stosunku do osoby oglądającej i umiejscowienia blisko telewizora głośników centralnych tworzą kąt ok. 20o

niech sąsiedzi/znajomi/rodzina widzi, że mnie stać. przepraszam za krytykę, lecz chyba mam prawo tak to odebrać ;)

nie powiem, są tacy, co rzeczywiście swoje pokoje telewizyjne [to jest chyba właściwsze określenie, niż pokój kinowy] urządzili z prawdziwym smakiem i gustem - nie są zagracone, nie są wyeksponowane zbiory płyt, kwiatki nie stoją na kolumnach itd.

aż prosi się miejscami komentarz w formie żartu:

- synku, proszę posprzątaj bałagan w pokoju.

- mamo, to nie bałagan, to feng shui.

do sedna.

kilka tygodni temu stałem przed dylematem w związku ze sprzętem grającym. mając własne doświadczenia [odkurzanie płyt, plątanina kabli] zacząłem iść w innym kierunku.

nie jestem audiofilem, powiedzmy, że mam chyba niedosłuch [moje prywatne stwierdzenie], a "kino domowe" już mnie nie kręci - nie te latka.

zależało mi jednak, na poprawieniu barwy głosu, aby był bardziej przyjemny i wyraźny. dźwięk, jakie oferują coraz to płaskie telewizory pozostawia wiele do życzenia.

skupiłem się na jednym, drugim zestawie. zacząłem myśleć o wzmacniaczu. pojawił się problem niskich tonów. kolejny dylemat: kupować subwoofer, czy nie?

i uwierzcie, nie chodzi o kasę. mi chodziło o wygodę. właśnie, wygodę, a nie stworzenie sobie kolejnego problemu z pociągnięciem kabli. zacząłem myśleć o jakimś zestawie 2.0 lub 2.1.

znalazłem coś, o czym nigdzie nie znalazłem żadnej opinii. jedynie sponsorowane artykuły.

skupiłem się na soundbar'ach - samsung, yamaha. czytałem, analizowałem. wpadłem na kolejny - panasonic.

zacząłem się mu przyglądać: subwoofer bezprzewodowy, w moim przypadku obsługa jednym pilotem [tv panasonic].

jedyny problem, że w poznaniu nigdzie nie mogłem tego posłuchać.

jak mawiają: jest ryzyko, jest zabawa - najwyżej odeślę.

na dzień dzisiejszy nie chcę niczego innego. zdaję sobie sprawę, że nie dorównam żadnemu systemowi powyżej 5.1 lub porządnemu stereo. bardziej mnie to rajcowało 5 - 8 lat temu.

nie mniej, jeśli ktoś myśli choć trochę podobnymi kategoriami, to warto się podobnym systemem zainteresować.

pokój nie jest mały, nie jest wielki - ok. 25mm2, lecz służy zarówno odprężeniu przed TV [głównie pozycja horyzontalna], jaki i do przyjmowania gości - po fachowemu, pokój dzienny.

img0006lm.th.jpg img0007wo.th.jpg

wiem, podniosą się głosy, że głośnik powinien być pod telewizorem. odpowiem, że pierwotnie stał pod nim, na szafce, lecz nie tylko ja uznałem po prowizorycznym umiejscowieniu nad, że dźwięk jest bardziej wyrazisty - zapadła decyzja i powiesiłem go.

i tyle - dodatkowo to co w stopce :lol:

reasumując - zależało nam [mnie i żonie] na lepszym dźwięku bez rewolucji z wierceniem i dodatkowymi kablami. osiągnięty efekt jest zadowalający, tym bardziej, że nie szalejemy z mocą i bardziej rozbudowany zestaw nie byłby wykorzystany.

pozdrawiam :P

Edytowane przez Wacław Misiura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po trzech godzinach..... ponad trzech dobiłem do ostatniej strony.

teraz powalę wszystkich, lecz najpierw krótki wywód. ;)

panowie, panie[?], chylę czoło dla waszej pracy i zawzięcia w osiągnięciu zamierzonego celu.

jak starożytni mawiali De gustibus non est disputandum.

do powyższego od siebie dodam cieszmy się z tego co mamy, są tacy, co nawet tyle nie mają.

jestem pełen podziwu, dla wyników, jakie widziałem na 10m2 czy 12m2.

zaczynam rozumieć grupę, dla której pewne rzeczą są po za zasięgiem i w inny sposób poprawiają sobie samopoczucie ładując na mały metraż olbrzymie fronty i 40-60 calowe telewizory, który w stosunku do osoby oglądającej i umiejscowienia blisko telewizora głośników centralnych tworzą kąt ok. 20o

niech sąsiedzi/znajomi/rodzina widzi, że mnie stać. przepraszam za krytykę, lecz chyba mam prawo tak to odebrać ;)

nie powiem, są tacy, co rzeczywiście swoje pokoje telewizyjne [to jest chyba właściwsze określenie, niż pokój kinowy] urządzili z prawdziwym smakiem i gustem - nie są zagracone, nie są wyeksponowane zbiory płyt, kwiatki nie stoją na kolumnach itd.

aż prosi się miejscami komentarz w formie żartu:

- synku, proszę posprzątaj bałagan w pokoju.

- mamo, to nie bałagan, to feng shui.

reasumując - zależało nam [mnie i żonie] na lepszym dźwięku bez rewolucji z wierceniem i dodatkowymi kablami. osiągnięty efekt jest zadowalający, tym bardziej, że nie szalejemy z mocą i bardziej rozbudowany zestaw nie byłby wykorzystany.

pozdrawiam :P

Witam. Nie napisałem tego posta by Ciebie denerwować ,ale czy słyszałeś kiedyś o czymś takim jak akustyka ? lub akustyka pomieszczeń ?. Jesteś w bardzo wielkim błędzie krytykując wszelkiej maści gadżety jak np kwiatek na kolumnie płyty czy cokolwiek innego znajdującego się w pomieszczeniu "zagraconym pomieszczeniu" .Nie wiem czy się orientujesz ale to właśnie Przemyślnie "zagracone" pomieszczenia posiadają najlepsze tgzw. dobro akustyczne. Dobro akustyczne pomieszczenia jest to zdolność do pochłaniania i rozpraszania fal akustycznych ,a zatem eliminacja wszelkich niepożądanych odbić i dudnień dźwięku ,i nie myśl sobie ,że to jakieś bzdury dla audiofili ,daję Ci gwarancję ,że to o czym piszę usłyszy nawet drewniane ucho. A oto prosty przykład by to udowodnić : usiądź wygodnie w swoim pomieszczeniu kina domowego (w ciszy) i klaśnij w dłonie... co usłyszysz ? echo odbijające się po Twoim pustym pomieszczeniu z podłogą szwedzką i gładziami na ścianie, a sądząc po powierzchni Twojego pomieszczenia efekt mógłby zabić małego słonia. Nie istotne ile kosztuje sprzęt może i być za milion ,ale zagra tylko tak dobrze na ile pozwoli mu na to pomieszczenie. Oczywiście rozumiem że większość z tych co posiadają kino domowe w domu łączy go z salonem i z tond te schludne panele podłogowe (choroba naszych czasów ,wszystko gładkie ,plastic fantastic boombastic a na końcu coca-cola), ale niema nic lepszego niż zamiast paneli wykładzina ,oczywiście nie ta z Castoramy tylko porządna gruba z podpinką (10mm) plus 4mm podkładu ,nic lepszego zamiast gładzi tynkowej niż porządna fakturowana tapeta (da się kupić taką która będzie wyglądała ekskluzywnie,schludnie) ,wszelkiej maści rozpraszacze i załamywacze dźwięku jak np regał wypełniony ciężkimi przedmiotami lub książkami. I nie pisz proszę że "osiągnięty efekt " jest zadowalający bo idę o zakład ,że jest kaplica ,nie z winy sprzętu tylko z winy pomieszczenia i Twojej niewiedzy w temacie ,a dobry subwoofer który posiadasz zamiast grać ... dudni a Ty to uważasz za bas ,całe szczęście ,że nie zrobiłeś tego babola i nie ustawiłeś sub basu w narożniku. Wracając do tego kwiatka z którego tak się naśmiewałeś to nie wiem czy się orientujesz ,STOP właściwie to wiem ,że się nie orientujesz więc napiszę Tobie o czymś takim jak fala stojąca ,która powstaje wskutek nieprzemyślanego rozmieszczenia przetworników (czy też kolumn jak kto woli) np w rogu pomieszczenia ,oczywiście bywa tak ,że stoją tam z powodu konieczności i tak akurat musi być. Fale stojącą można łatwo zaobserwować jeśli dźwięki basowe sprawiają wrażenie dudniących, a inne szybko zanikają ,zjawisko powstaje wskutek kumulowania się ciśnienia dźwięku w rogach oraz miejscach ich stykania się z podłogą i sufitem ,co sprawia ,że fala odbita i bezpośrednia z przetwornika biegnie po tej samej drodze i najlepszym (najtańszym) sposobem by ją ,może nie zniwelować ale zdecydowanie "ostudzić" jest postawienie na kolumnie ,zgadnij czego ? TAK "kwiatka". Akustyka to temat rzeka i można by było rozpisywać się w nieskończoność ,o pułapkach basowych czy jeszcze bardziej wymyślnych ustrojstwach lub też tych "wieśniackich?" kasetonach sufitowych ze styropianu. To co opisałem to liźniecie tematu akustyki pomieszczeń domowych ,i nie sugeruj się tym ,że w kinie ,tym prawdziwym Cinema ,są tylko cztery ściany fotele i ekran ,kino to profesjonalnie przygotowane pomieszczenie które nie wymaga rozpraszaczy dźwięku z dwóch podstawowych powodów ,po pierwsze żadna ściana nie jest równoległa do innej (choć może się tak wydawać) a po drugie same ściany są pokryte ,baaa nawet zbudowane niekiedy z materiałów wybitnie absorbujących dźwięk. I to tyle w temacie "kwiatka na kolumnie" .Liczę na to ,że przeprowadzisz eksperyment z klaskaniem i wyklaszczesz sobie lepsze pomieszczenie czego Ci życzę a przynajmniej mniej krytycznym okiem spojrzysz na tych co stosują proste i całkiem słuszne wystroje wnętrz.

Powiem wam ,że cały ten temat jest niezmiernie ciekawy wiele tutaj można się nauczyć i podpatrzeć ,niekiedy rozwiązania całkiem proste spisują się niemalże tak jak te profesjonalne, widziałem kilka fotek które ukazują aranżację wnętrz godną podziwu i również chylę czoło. Pozdrawiam

Edytowane przez fitarkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kino domowe" już mnie nie kręci - nie te latka.

mnie rozbawił ten tekst , bez urazy ale co ma wiek do oglądania filmów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że padło na wzrok i na słuch:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś fitarkus, bo wierzę, że na temat działu fizyki jakim jest akustyka masz olbrzymią wiedzę - jak większość z was.

przepraszam, jeśli uraziłem kogoś tym co napisałem, lecz ja to tak odbieram - na to nikt nic nie poradzi. każdy ma inne priorytety, a fachowości i wiedzy nie zamierzam podważać.

co do echa u mnie, to muszę sprostować - zadbałem o to, na zdjęciach nie widać [celowo] wyposażenia. tapet nie zamierzam kłaść, bo ściany muszą jeszcze pooddychać.

Oczywiście rozumiem że większość z tych co posiadają kino domowe w domu łączy go z salonem i z tond te schludne panele podłogowe

niektórzy jeszcze łączą z aneksem kuchennym ;)

dobra, panowie, panie [?], ja nie zamierzam walczyć z czymś, na czego temat - przyznaję się - nie mam pojęcia.

jak widać, wywołałem dyskusję, za co przepraszam, może nie dostaniemy po warnie. wiem, że ten wątek to kopalnia wiedzy dla kogoś, kto zechce zbliżyć się do wymarzonych warunków jakie są wymagane.

"kino domowe" już mnie nie kręci - nie te latka.

mnie rozbawił ten tekst , bez urazy ale co ma wiek do oglądania filmów ?

z wiekiem powstają inne priorytety, każdy chyba tego doświadczył, wystarczy spojrzeć na młodzież z podstawówki, musi być super telefon, potem przyjdzie skuter lub samochód, super tv i kino - u mnie podobnie, nastał czas, że zabrałem się za budowę :lol:

a poważnie, to w wolnej chwili wole wsiąść na rower, pobiegać, iść na łyżwy itd.

wracając do tematu, są zdjęcia, że scenka opada :o

są zdjęcia, które mnie rozbawiły - głównie te ostatnie :lol:

ja nie mogę zrozumieć, chyląc czoło przed super sprzętem posiadaczy, ich olbrzymiej wiedzy na temat akustyki, jak można te niewielkie "salony" tak zawalić sprzętem?

zdaję sobie sprawę, że żyjemy w czasach, gdzie większość z nas zaciągnęła kredyty. że zdolność była tylko taka a nie większa, że starczyło tylko na takie mieszkanie, a nie większe. część zapewne mieszka kątem u rodziców/teściów lub wynajmuje. w efekcie ograniczonych metraży cały sprzęt potrafi zająć do 20% powierzchni pokoju!

tu należy zadać pytanie co jest na pierwszym miejscu: wystrój czy sprzęt?

jaki jest sens ładować na niewielką powierzchnię olbrzymiego ekranu wraz z pozostałym sprzętem? sens siedzenia 1,5 m przed ekranem 50"?

pewnie ja tego nie zrozumiem, lecz nawet nie zamierzam.

na koniec historia znajomego, który w piwnicy, zrobił sobie pokój kinowy. wydał na niego ok. 60 tys. [nie pytałem, co tyle kosztowało].

zadałem mu pytanie: jak często ogląda w tym pokoju filmy?.

odpowiedział: nie ma czasu, bo prowadzenie firmy pochłania mu zbyt dużo czasu

pozwolę sobie od czasu do czasu zajrzeć, powzdychać, a jak moderator pozwoli, to możemy podyskutować - pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jaki jest sens ładować na niewielką powierzchnię olbrzymiego ekranu wraz z pozostałym sprzętem? sens siedzenia 1,5 m przed ekranem 50"?

pewnie ja tego nie zrozumiem, lecz nawet nie zamierzam."

Jaki sens oglądać film na dużym ekranie ? Zakładam że do kina też nie chodzisz skoro nie lubisz oglądać filmu na dużym ekranie ,co do tych 1,5 to trochę przesadziłeś bo raczej nikt z takiej odległości nie ogląda . A co do wyglądu to subiektywna ocena jednemu się podoba sprzęt jako część wystroju a innemu jakieś kwiatkami czy czerwone bazie w wazonie koło tv . Druga sprawa że same zdjęcia nie oddają jak jest w rzeczywistości. Generalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem idee dużego ekranu, do kina chodzę, dzieciak by mi tego nie wybaczył, lecz oglądając niektóre "prezentacje" odniosłem wrażenie niesamowitej bliskości ekranu - jeśli rzeczywiście tak nie jest, wycofuję się z tym.

http://hdtvpolska.com/topic/2540-pochwalcie-sie-swoimi-zestawami/page__view__findpost__p__208957

http://hdtvpolska.com/topic/2540-pochwalcie-sie-swoimi-zestawami/page__view__findpost__p__123141

http://hdtvpolska.com/topic/2540-pochwalcie-sie-swoimi-zestawami/page__view__findpost__p__169204

http://hdtvpolska.com/topic/2540-pochwalcie-sie-swoimi-zestawami/page__view__findpost__p__85945

jak mawiają diabeł tkwi w szczegółach i tu widać, te szczegóły ;)

może nie jest to 1,5 m - lecz wygląda że jest bardzo blisko i dlatego zaznaczyłem....

cieszmy się z tego co mamy, są tacy, co nawet tyle nie mają.

to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydał na niego ok. 60 tys. [nie pytałem, co tyle kosztowało].

Sam projektor z tych lepszych kosztuje ponad 17 tys. (dla przykładu JVC X3, najtańszy z serii - 18 tysięcy, półkę wyżej - X7 już ponad 30 tys.), do takiego projektora trzeba dostosować wnętrze (wszystko na ciemno i to najlepiej jakąś wykładziną/tapetą albo panelami akustycznymi), dźwięk (dobry amplituner to koszt rzędu od 5 tys., oczywiście są droższe, do tego dochodzi jeszcze zestaw kolumn, "na bogato" to 7.1 i to swoje kosztuje), jakieś odtwarzacze (od 500 zł wzwyż za sztukę, a wszystkie audiofilskie CD i gramofony też swoje dokładają), w naprawdę drogich systemach (z projektorami DCI) trzeba jeszcze dołożyć mocną linię energetyczną i osobny system chłodzenia, a jeśli całość montuje i kalibruje specjalistyczna firma to nie robią tego charytatywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na koniec historia znajomego, który w piwnicy, zrobił sobie pokój kinowy. wydał na niego ok. 60 tys. [nie pytałem, co tyle kosztowało].

zadałem mu pytanie: jak często ogląda w tym pokoju filmy?.

odpowiedział: nie ma czasu, bo prowadzenie firmy pochłania mu zbyt dużo czasu

Tak o już z nami ludźmi jest, że czasami chęć posiadania jest najważniejsza. Samo posiadanie może twojemu koledze dawać większą radość niż używanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Samo posiadanie może [...] dawać większą radość niż używanie.

święte słowa :)

Edytowane przez rafix01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieć czy być?

chodziło mi, że są tacy ludzie, co mają radość z posiadania i nie koniecznie z tego korzystają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi, że są tacy ludzie, co mają radość z posiadania i nie koniecznie z tego korzystają :)

dokładnie.... a ja tylko dopisałem resztę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po generalnym remoncie mieszkania przedstawiam czwartą już odsłonę mojego salonu. Poprzednie:

http://hdtvpolska.com/topic/2540-pochwalcie-sie-swoimi-zestawami/page__st__40

http://hdtvpolska.com/topic/2540-pochwalcie-sie-swoimi-zestawami/page__st__240

http://hdtvpolska.com/topic/2540-pochwalcie-sie-swoimi-zestawami/page__st__500

Nadmienię, iż jest to stan do którego długo dochodziłem i na chwilę obecną jest ostateczny. Jeszcze mały dywanik na podłogę i za kanapą jakiś większy obraz i powinno być na tyle. Miłego oglądania. Czekam na spostrzeżenia:

zdjcie035c.jpg

zdjcie036n.jpg

zdjcie037.jpg

zdjcie038d.jpg

zdjcie039t.jpg

zdjcie040o.jpg

i półeczka, która pomieściła cały potrzebny zasób :-)

zdjcie042r.jpg

Sprzęt wymieniony w sygnaturce + WDTV HD Live + 2 HDD 2TB, gramofon Technics SL-1510 z wkładką Denon DL-103 i drugim ramieniem Canton.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Basstech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tylko jedno pytanie. Gdzie kupiłeś taką zayebistą lampę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że się wtrącę...

a te małe głośniczki to do czego?

za dużo ( jak dla mnie ) tego wszystkiego wokół TV

ja widze to tak:

TV na ścianę

sprzęt na stolik , może nie cały bo resztę to upchałbym na ta półkę po prawej przy oknie.

i na dole wstaw sobie jakieś pierdółki. byle nie płyty !!!

aaaaaa

i duże kolumny szerzej !!!!

Edytowane przez telemaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje stolik pod TV czy to o jakiegoś zestawu meblowego.

Mozna prosic nazwe.

A szawki pod parapetem kupileś gotowe czy na zamówienie , podoba mi sie ten barek , a mam kilka butelek bylo by gdzie poukładac.

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że się wtrącę...

a te małe głośniczki to do czego?

za dużo ( jak dla mnie ) tego wszystkiego wokół TV

ja widze to tak:

TV na ścianę

sprzęt na stolik , może nie cały bo resztę to upchałbym na ta półkę po prawej przy oknie.

i na dole wstaw sobie jakieś pierdółki. byle nie płyty !!!

aaaaaa

i duże kolumny szerzej !!!!

Telemaniak

Chłopie a Ty doradzasz za darmola czy jak? Bo mnie fachowiec potrzebny. Sławojkę chciałbym jakoś fajnie zaaranżować a Ty widzę masz potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że się wtrącę...

a te małe głośniczki to do czego?

za dużo ( jak dla mnie ) tego wszystkiego wokół TV

ja widze to tak:

TV na ścianę

sprzęt na stolik , może nie cały bo resztę to upchałbym na ta półkę po prawej przy oknie.

i na dole wstaw sobie jakieś pierdółki. byle nie płyty !!!

aaaaaa

i duże kolumny szerzej !!!!

Małe głośniczki do kina żeby nie przepinać kabli.Stereo jest podłączone pod oddzielny wzmacniacz.

Głośniki i tak są szeroko rozstawione i żeby miał w miarę scenę to są skierowane do środka.

Wszystko ok.

Bardzo mnie się podoba.

Niebawem i u mnie remont i koniec z kompromisami.

Edytowane przez pawlostech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kolega Pawlostech odpowiedział na Wasze pytania. Ja dodam: kolumny są szeroko bo 210cm od siebie. Półka na sprzęt nie kosztowała 135zł tylko 950zł gdyż jest to:

http://brw.com.pl/pl/produkt/880-szafka+rtv+RTV%2F21%2F5/8-Pok%C3%B3j+dzienny/v/816. Pozbyłem się tylko szuflad. Zależało mi na super solidnej konstrukcji gdyż w obecnej chwili szafka ze sprzętem waży prawie 100kg a ta szafka jest zrobiona z solidnej, grubej płyty.

Kolumienki od Tannoy Arena 5.1 są tylko i wyłącznie do kina domowego oraz SACD + PS3, które podpięte jest pod amplituner. Kolumny B&W stereo są podpięte pod wzmacniacz i służą tylko do odsłuchu z cd oraz z SACD w trybie stereo oraz płyt winylowych.

Szafka pod parapetem została zrobiona na zamówienie. Lampa - Leroy Merlin dostałem w Lublinie ostatnią sztukę bo też bardzo podobała mi się.

Pozdr. i dzięki za opinie.

Edytowane przez Basstech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...