Skocz do zawartości
aknoimak

Panasonic seria G30: Panasonic TX-P42G30E

Rekomendowane odpowiedzi

To skwierczenie, jak to nazwali koledzy, jest naturalne dla telewizorów plazmowych. U mnie podobne jest też w telewizorze starym CRT 36 cali Philips.

Nie ma to nic wspólnego z właściwym skręceniem telewizora, ani sposobem połączenia.

Skwierczenie jest bardzo ciche i słychać je tylko przy cichym nastawieniu głośności telewizora.

Do skwierczenia można się przyzwyczaić, ja go właściwie nie słyszę, nawet jak oglądam TV sciszonym prawie na maxa, szczególnie wieczorem jak dzieciaki już śpią.

Jeśli komuś to przeszkadza, to nic na to nie można poradzić oprócz albo przyzwyczajenia się, albo zmiany na LCD, które nota bene też może wydawać jakieś odgłosy pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos juz wgral nowe firmware do GT30 i G30 ???

Wgrałem, zauważyłem że usunęli męczący problem "wahania jasności" (Fluctuating Brightness *FB*), wiecej nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego modelu Panasonica wgrałeś ???

GT30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!Kupiłem 2 dni temu Panasonica TX-P42G30E i dokupiłem do niego aparat Wifi z przekonaniem ze będę mógł przegladać niektóre strony internetu a tu chyba lipa bo są tylko wybrane stronki:(.Żebym wiedział to nie kupowałbym tego aparatu Wifi bo jednak on kosztuje 3 stówki.Czy może ktoś wie czy można coś z tym zrobić żebym mógł mieć neta? Aha dodam że mam neta bezprzewodowego z UPC a TV cyfrową.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić, G30 nie posiada otwartej przeglądarki i możesz przeglądać tylko to na co panas pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki może za głupie pytania ale jestem całkiem zielony w tych sprawach :(. To w sumie po co mi te Wifi? A może mogę jakos połączyć się chociaż z moim komputerem przez te Wifi i np odtwarzac filmy z kompa.Jeśli tak to jak to zrobić? Tylko proszę o instrukcje jak zwykłemu chłopu bo jak wspomniałem jestem zielony.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wifi jest po to aby nie musieć ciągnąć kabla od routera do tv ;)

jeśli masz skonfigurowany wifi w tv to ściągnij PS3 media server zainstaluj i program powinien wykryć tv w sieci, wtedy udostępniasz foldery w programie i powinno działać, pokombinuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również zaczynam zgłebiać temat połaczenia TV przez wifi do sieci domowej. Im więcej czytam, tym mniej wiem :(

Telewizor: Panasonic TX-P46G30E

Sieć domowa idzie przez router D-Link DI-524

Rozumiem, że muszę kupić jakiś adapter to TV (panasonica lub np. NETGEAR WNDA3100).

Czy muszę wymienić też router? Z tego co widzę, mój D-link ma tylko standard g, router n-ki nie obsługuje...

Jeśli tak, to wystarczy dowolny router ze standardem n, czy musi być jakiś konkretny model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji od dotychczasowych użytkowników tej karty wifi, współpracuje ona idealnie z serią G30 i GT30 Panasonica. WNDA3100 V2 posiada standard n (ale jest też kompatybilna w dół, tj. ze standardami b, g), czyli powinna bezproblemowo współpracować z D-Linkiem DI-524.

Przykład z życia wzięty - posiadam router CISCO (b, g, n), mój laptop sieciówkę w standardzie m.in. n oraz PS3 (siecówka g). Współpraca tych urządzeń układa się wyśmienicie! :)

Edytowane przez czendlerbing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://chomikuj.pl/Zibi--25/SOFT+PANEL+PANASONIC+TX-P42G30E

Sterownik ekranu do TV PANASONIC TX-P42G30E.W aktualizacjach pobieranych przez lana niema tego sterownika,

trzeba go instalować ręcznie z karty SD.

Ta wersja sterownika pochodzi z autoryzowanego serwisu pansonica i działa na 100%.

Po wgraniu TV ma większą skalę szarości co zdecydowanie poprawia dynamikę obrazu.

Edytowane przez Zibi25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...