Skocz do zawartości
fazer58

Joe Bonamassa "Live from the Royal Albert Hall"

Rekomendowane odpowiedzi

Ilekroć zapuszczam sobie tę płytkę,to mam mieszane odczucia. Joe Bonamassa- wiadomo,młody,zdolny,utalentowany bluesman,do jego warsztatu nie ma zastrzeżeń. Jednak obraz,mnie bardzo irytuje.Mam ten koncert na DVD i myślałem,że na blu ray,to będzie przepaść.Nic podobnego,żadnej różnicy do DVD. Nawet w trakcie koncertu pojawia się napis "intermission",który w wydaniu DVD informuje o zmianie płyty z drugą częścią. O co chodzi? Na okładce widnieje symbol "dolby digital" a płyta ma zapis DTS-HD MA stereo i 5.1! Czy ma ktoś z Was to wydanie i mógłby podzielić się swoimi wrażeniami? Najgorzej,jak człowiek czuje się oszukany za ciężko wydane pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, po pierwsze nie ma DTS HD MA tylko DTS 5.1 oraz DTS Stereo. Fakt obraz nie zachwyca, dźwiękowo 5/10 w 5.1 oraz 9/10 w stereo. Koncert obejrzałem dwa razy i jest ok. Dla fanów polecam.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, po pierwsze nie ma DTS HD MA tylko DTS 5.1 oraz DTS Stereo.

Zaraz,zaraz,bo czegoś tu nie rozumiem! Skoro mi blu wyświetla dźwięk DTS-HD MA,to go nie ma? Proszę mi podpowiedzieć,bo już się pogubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to teraz ja zgłupiałem. Może masz rację, bo na pudełku nie ma info odnośnie DTS HD MA tylko jest DTS. A prawdę mówiąc nie sprawdzałem co na odtwarzaczu mi się wyświetla. Może faktycznie jest DTS HD MA w 5.1 i 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie jest DTS HD MA w 5.1 i 2.0.

Jest, jest ... :) A Joe wymiata genialnie - dla lubiących gitarkę, to pozycja obowiązkowa ....

bonam.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem ten koncercik i jestem bardzo zadowolony. Oczywiśćie wybrałem wersję DVD z powodu berdziej estetycznego wydania. Przecież i tak większość czasy przeleży na półce. Co do obrazu to faktycznie w niektórych momentach pojawia się morka na ciemnych obszarach. Ale to pewnie z powodu ustawień wysokich czułośći w kamerach cyfrowych albo wynik rozjaśniania w postprodukcji. Pieniądze nie aż tak wielkie a przyjemność z oglądania i słuchania ogromna. Pozdrawiam fanów męskiego gitarowego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem ten koncercik i jestem bardzo zadowolony. Oczywiśćie wybrałem wersję DVD z powodu berdziej estetycznego wydania. Przecież i tak większość czasy przeleży na półce. Co do obrazu to faktycznie w niektórych momentach pojawia się morka na ciemnych obszarach. Ale to pewnie z powodu ustawień wysokich czułośći w kamerach cyfrowych albo wynik rozjaśniania w postprodukcji. Pieniądze nie aż tak wielkie a przyjemność z oglądania i słuchania ogromna. Pozdrawiam fanów męskiego gitarowego grania.

Blu-ray tez ma morkę i chwilami denerwujące odbicia z reflektorów szczególnie przy fioletowym oświetleniu.

Dzwięk : Wzmacniacz wykrywa DTS ale info na DUNE B1 pokazuje DTS-HD MA 5.1.

Mam równiez dużą przyjemnośc ze słuchania ze względu na jakość i rodzaj muzyki a jakość obrazu znosna.

Generalnie bardziej Go (JB) cenię za ten występ niz jako BLACK COUNTRY COMMUNION w Live OVER EUROPE.

A jak będzie na scenie 1-go marca w Sali Kongresowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie-jest może na rynku jakieś koncertowe wydanie blu-ray Bonamassy z doskonałym obrazem i dzwiękiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyszedł nowy jego koncert z Amsterdamu ale nie wiem czy ma dobry obraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...