Skocz do zawartości
peppard

Która wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

najpierw napisz do czego ma być ampli i co ma być podłączone teraz lub w przyszłości,oczywiście niedalekiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...napewno nie bede kupował ampa z HDMI bo nie mam kasy i nawet w przyszłosci nie kupie.Bedzie to podłaczone do TV samsunga 37 cali przez światłowód i do kompa przez optyka i mały dzek-cińcz.Głownie bedzie muza MP3 oraz w DTS własnie z kompa(narazie karta dzwiekoea integralna ale w przyszłosci sonar)Kolumny lipne bo M-adio(skutecznosc tylko 88db)jednak mi starczaja.Miałem JVC RX-5052 wiec chyba te Yamaha nie bedzie grała gorzej.Ja jestem za Yamaha RX-V440 RDS poniewaz ma pobór 270V a tamta yamaha 240...choc wyczytałem ze i tak faktycznie jest to 5X30..(.Miało byc Onkyo ale nie udało sie a teraz za 500zł jest tylko to(musi byc pilot)Wiec która?aaaa..jest jeszcze ONKYO TX-SR501E..lepsze?(licytacja jest wiec tak pewnie sie nie uda..)

Edytowane przez peppard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie kupic Onkyo TX-SR600E za 500zł.Mam nadzieje ze bede zadowolony :rolleyes:

Gdybyś kupił jeszcze w przyszłości tanio na allegro używane kolumny frontowe , to było by świetnie.

Te M - audio to są nie są za bardzo dobre , że tak powiem delikatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,wiem... :huh: ale co zrobic,kupiłem je w zestawie z JVC RX-5052 itak zostały...ale rozumiem ze te onkyo dobry amp?

Edytowane przez peppard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,wiem... :huh: ale co zrobic,kupiłem je w zestawie z JVC RX-5052 itak zostały...ale rozumiem ze te onkyo dobry amp?

Dobry , dobry , chodzi mi o to , że nie wykorzystasz jego możliwości z tymi kolumnami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie bedzie grało to wszystko gorzej jak z tym JVC..tyle to mi starczy,jakos przezyje :rolleyes: dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...