Skocz do zawartości
rafmazi

Anplituner TX-SR577+DV-BD 507+Quadral Quintas 5000 jaki subwoofer i głośniki surround

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Posiadam zestaw jak w tytule tj. Amplituner Onkyo TX-SR577+odtwarzacz Onkyo DV-BD 507+ głośniki Quadral Quintas 5000 5.0.

Całość pracuje w pokoju o wielkości 25 m2. 60 % pracy tego zestawu to filmy i gry z ps3, 40% muzyka głównie rock. Brakuje mi basu szczególnie podczas oglądania filmów więc zamierzam dokupić subwoofer. Zastanawiam się nad subwooferem Jamo sub 250 lub innym w przedziale cenowym do 1300zł, oraz głośnikami tylnymi surround do montażu bezpośrednio na ścianie w przedziale cenowym do 800zł para.

Proszę o pomoc i opinie za które z góry dziękuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale tak jak napisałem zależy mi na głośnikach surround montowanych na ścianie gdyż zaraz przed nią ustawiona jest sofa tzn miejsce odsłuchu :) a przemeblowanie pokoju niestety nie wchodzi w grę :(. Co do subwoofera Quadral QUINTAS SUB 60 to czy znamionowa moc wzmacniacza 60 W tego suba do powyższego zestawu w pokoju 25 m2 nie jest zbyt mała?

Dzięki za info pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kolumny-podstawkowe-quadral-quintas-5000-2-kolory-i1481886217.html

info do AR-kadius tych głośników quadral nie można zamontować na ścianie ponieważ są to głośniki typu bas reflex z otworem usytuowanym z tyłu obudowy.

wiem o tym że mają bass reflex z tyłu,bo sam mam takie-przystaw te co masz w domu do ściany i posłuchaj czy jest duża różnica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najlepiej żebyś sam to porównał, i to w akcji.

Ja bym nie miał wątpliwości a ty po prostu sprawdź.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...