Skocz do zawartości
traper4

Czy nadal warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam Cyfrę+, działa jak na razie wszystko OK, tylko.

Chcę rozdzielić sobie tą cyfrę na kilka TV, wiem splitter, karty i quad konwerter, ale..

Wcześniej były problemy, dzwoniliśmy to nas olewali i gdy trzeba było przedłużyć umowę, akurat problemy z sygnałem były to powiedzieli że nowy dekoder trzeba i akurat z 1 zł był, ale problem nie ustąpił i mówili że to trzeba będzie zapłacić i przyjadą, zobaczą.

W końcu wszystko padło, nic nie działało, a wcześniej tylko kilka kanałów, wymieniliśmy konwerter (prywatny typ to zrobił) i już OK.

Tylko proszę was o radę.

Bo ten splitter i karty abonenckie Clone+ kosztują, a i trzeba dekoder dokupić, więc trochę to kosztuję i nie wiem czy warto ponieważ mówią o nowych technologiach, kanałach, nagrywaniu itp. w reklamach N lub Cyfrowego Polsatu, a tutaj nic nowego.

Kanały jak za taką cenę super, ale jak myślicie warto się przenieść czy być nadal w Cyfrze jak na przyszłość?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywanie możesz mieć i w cyfrze jak kupisz odbiornik z tą funkcją. Jesteś zadowolony z oferty kanałów to chyba nie ma sensu zmieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zadowolony, tylko nie wiem czy w przyszłości nie zmienią czegoś na szkodę klientów lub po prostu będą w tyle, bo patrząc na inne firmy np. N to cały czas coś nowego wprowadzają, albo Cyfra nie reklamuje swoich technologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszysz o nowych "reklamach" N, a czy słyszysz narzekania na jakość pseudo HD użytkowników N?

N oferuje największą ilość kanałów HD, a ktoś kto jest zorientowany, to powie: "N oferuje największą ilość kanałów z logo HD" - jest różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, kanał OK i jak na razie nie narzekam, ale czy byś polecał zmianę na coś innego tak na przyszłość?

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

traper4, Cyfra+ to nie kanał, to platforma.

Jeśli myślisz o zmianie, najlepiej porównać spis kanałów trzech głównych graczy na rynku: Cyfry, n-ki i CP. Wszelkie opinie"co lepsze" są nic nie warte, bo to Ty wiesz co oglądasz. 80-85% oferty na platformach pokrywa się, więc istotne jest te kilkanaście procent. Np. Cyfra ma mocną ofertę piłki nożnej - najlepsze ligi europejskie, także mocną ofertę filmową niedostępną gdzie indziej (Canal+, Ale kino), za to słabszą propozycję na dzieci. Tu lepsza jest n-ka (choć wg ostatnich komunikatów w najbliższym czasie usuną aż 3 takie kanały). Za to n-ka ma słabszy sport - jedynie liga mistrzów i nic więcej na n-sporcie.

Pamiętaj tylko, że jeśli pozostaniesz w Cyfrze, twardo negocjuj przedłużenie umowy, można dużo ugrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać kanały.

Hmm. rozumiem tylko co w kwestii technologicznej?

Czy jakoś odbiega, czy w przyszłości będzie zrażać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Kto może wiedzieć jak rozwiną się w najbliższym czasie platformy, czy to technologicznie czy zawartościowo. Naprawdę sądzisz, że ktoś jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie? Postaw pasjansa, wynik będzie tak samo wiarygodny jak czyjeś gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Okej, rozumiem, chciałem się tylko dowiedzieć czy nadal warto mieć Cyfrę+.

Uważam temat do zamknięcia.

Dziękuję wszystkim za pomoc! Pozdrawiam.

Edytowane przez traper4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...