Skocz do zawartości
mariuszb50

EGreat EG-R200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Też go chcę kupić i się poważnie nad nim zastanawiam niestety nie ma nigdzie opini o nim, również nikt go nie posiada, chyba będzie trzeba zostać testerem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też go chcę kupić i się poważnie nad nim zastanawiam niestety nie ma nigdzie opini o nim, również nikt go nie posiada, chyba będzie trzeba zostać testerem:)

Ja znalazłem, na innym forum i jest to skopiowany test od Luciow

I jest to jego opinia o EGreat R200

Za:

1. Obsługa ISO płyt BluRay katalog BDMV) z uproszczoną nawigacją (bez menu), opcją zmiany napisów i ścieżki audio

2. Obsługa ISO płyt DVD, (katalog VIDEO_TS/IFO) - pełne odtwarzanie z menu z nawigacją

3. Szuflada do szybkiego montażu dysku SATA 3.5" do 2000 GB bez użycia narzędzi

4. Opcja podłączenia dodatkowego zewnętrznego dysku kablem SATA

5. Metalowa, obudowa chłodzona wolnoobrotowym, bezgłośnym wentylatorem ukrytym we wnętrzu

6. Informacyjny wyświetlacz na froncie pokazuje czas odtwarzania pliku i dodatkowe informacje, taki jak np. rozdzielczość na wyjściu HDMI

7. Dwa złącza host USB 2.0 do podłączania zewnętrznych pamięci i dysków USB oraz karty WiFi

8. Złącze PC USB w wersji 2.0 do szybkich transferów danych z komputera na dysk odtwarzacza

9. Cyfrowe optyczne i koncentryczne wyjścia audio

10. Obsługa wielokanałowych formatów audio AC3 (DolbyDigtal), DTS, wbudowane dekodery umożliwiające downmix dźwięku wielokanałowego (w tym DTS-MA) do stereo (na wyjściu analogowym i cyfrowych w PCM)

11. Obsługa trybu passthrough dla wielokanałowych formatów audio, także audio HD (DTS-MA 7.1, True HD 7.1, DD plus) - na złączu HDMI

12. Odtwarzanie wideo w HD w formatach MPEG2 (TS/PS), MPEG4 (w tym H264, AVCHD), WMV i innych, obsługa MKV

13. Obsługa napisów do filmów, z plików zewnętrznych, wbudowanych w MKV, DVD (ISO/IFO), BluRay (PGS z plików m2ts i BR ISO)

14. Obsługa polskich znaków w napisach do filmów, wielojęzyczne menu (obejmujące jęz. polski)

15. Złącze sieci Ethernet (RJ45, 100MBit), opcjonalny adapter WiFi 802.11bgn

Jest jeszcze więcej za, ale dużo by wymieniać

Przeciw:

Brak pełnej obsługi menu Blu - Ray

Brak montażu dysku 2,5"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez szukam podobnego sprzetu ale nie moge znalezc nigdzie podstawowej dla mnie informacji, czyli jak wyglada wyswietlanie napisow w roznych odtwarzaczach - moze ktos zna strone gdzie to jest zebrane, najlepiej w formie zrzutow z ekranu bo w moim obecnym wd to jest najwieksza bolaczka. Chodzi o to ze napisy nie maja zewnetrznej obwodki badz tla (ktores z tych 2 rzeczy)i ciezko je odczytywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy będzie on odtwarzał napisy z plików zewnętrznych w filmach .mkv?

Wysypałem fusy z herbaty na stół i wyszło mi ,że str. owszem ale na txt nie ma szans ,z kawą nie próbowałem bo wychodzi mi zawsze to samo. :D

Upss... chodziło mi o "srt."oczywiście

Edytowane przez fitarkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no interesuje mnie .txt używam tylko .srt, wiesz pytam bo z tego punktu można wyczytać że obsługa napisów z ... wbudowanych w mkv, stąd moje pytanie bo to musi być obsługiwane inaczej nie ma sensu brać tego playera

13. Obsługa napisów do filmów, z plików zewnętrznych, wbudowanych w MKV, DVD (ISO/IFO), BluRay (PGS z plików m2ts i BR ISO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realtek RTD1073DD+Memory128MB (RAM), 256MB (Flash)DisplayVFDSupported video filesRM/RMVB

MPEG1/2/4 Elementary (M1V, M2V, M4V)

MPEG1/2 PS (M2P, MPG)

MPEG2 Transport Stream (TS, TP, TRP, M2T, M2TS, MTS)

VOB, AVI, ASF, WMV

Matroska (MKV)

MOV (H.264), MP4, RMP4

IFO, BD-ISO.DVD-ISO, MINI BD, BD-9, BD25, RBD, D5, D9, DVD, CDSupported audio filesAAC, M4A, MPEG audio (MP1, MP2, MP3, MPA), WAV, OGG, WMASupported image filesJPEG, BMP, PNG, GIFSupported subtitle filesMicroDVD [.sub], SubRip [.srt], Sub Station Alpha [.ssa], Sami [.smi], idx+sub, PGS subtitleSupported video formatsMPEG1, VCD1.0/2.0, SVCD

HD MPEG2 MP/HL, ISO, IFO, VOB, TS

HD MPEG4 SP/ASP, Xvid

H.264 BP L3, MP L4.1, HP L4.1

WMV9, VC-1 AP L3

DivX 3/4/5

XVID SD/HD

RM/RMVB 8/9/10Supported audio formatsMPEGⅠLayer 1/2/3(2-CH),MPEG 1/2(Multi-Channel)

LPCM, ADPCM, FLAC, AAC, WAV, OGG

DTS HD Master Aduio, LBR

Dolby Digital Plus

RA1/RA-cook/RA-LosslessVideo outputsHDMI 1.3, Component, CompositeAudio outputsAnalog: Stereo RCA; Digital: Optical, CoaxialTV-system compatibility576I@PAL, 480I@NTSC, 480P, 576P, 720P@50Hz, 720P@60Hz, 1080I@50Hz, 1080I@60Hz, 1080P@50Hz, 1080P@60HzWired networkEthernet (10 BaseT/100 BaseT)Wireless network802.11n (Optional)Internal HDD3.5" SATAUSB interfaces2 x USB2.0 HostOther interfaces1 x SATAPower supplyAC-DC Adapter 12V, 3ADimensions197mm x 180mm x 50mmWeight1.90 kgWarranty12 mon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie a powiedz mi jeszcze odtwarza dźwięk DD HD?

Zamówiłem tego Egreat r-200 powiedzcie mi gdzie mogę znaleźć jakieś sample do ściągniecia materiałów głównie chodzi mi o pliki z HD-Audio?

Edytowane przez silent22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Ktoś może mi pomóc bo w napisach .srt jak odtwarzam film .mkv nie mam polskich znaków

Edit:

Ok zrobiłem ma być central europe a dałem polski.

Narazie odtwarza wszystko co mu podałem

Witam

Powiedzcie mi jak mam się zalogować w tym urządzeniu do mojego komputera znajduję go wyskakuje strona logowania wpisuje login i hasło( takie jak się loguje do windowsa) i wyskakuje mi login niepoprawny

Edytowane przez silent22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego silent22, jesli mozesz to wrzuc gdzies zdjecia jak wygladaja napisy podczas wyswietlania filmów, jakbys mogl to na roznych tlach (ciemne i jasne sceny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyczytałem na ebay ze do tego egreat'a można wgrywać firmware od tych modeli ?

HiMediA 300A, 300B, 500B and 800B.

Kaiboer M1073, H1073, H1283, H1055 and K750i.

Czy ten R200 ma w sofcie dodane odtwarzanie mkv z skompresowanymi nagłowkami ?

Jeśli nie to odpada na starcie :( może ktoś to potwierdzić zdementować ?

Czy to prawda ?

@silent22 mógłbyś sprawdzić czy w youtube na egreat działają filmiki z teledeyskami muzycznymi ? np RihannaVEVO BlackEyedPeasVEVO itd musi być VEVO.

Na większości playerów takie filmiki są blokowane, i wtedy youtube traci sens bo prawie wszystkie oficjalne teledyski są z tego Vevo.

Powiedz mi jeszcze czy w youtube jest tylko rozdzielczość SD ? czy można sobie zmienić w filmiku na jakość HD.

Z góry dzięki za odp.

Edytowane przez Enjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

proszę powiedzcie mi jak się połączyć z komputerem przez grupę roboczą żeby skopiować pliki bo mnie już szlag trafia, chce jakieś hasło i użytkownika ale co ja tam mam wpisać?!?

Dodam tylko że na komputerze mi wykrywa urządzenie i mogę z poziomu komputera kopiować do urządzenia pliki, a w urządzeniu chcę jakieś hasło i nie wiem jakie

Edytowane przez silent22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem co to oznacza skompresowane nagłówki? Co do youtube to faktycznie nie odtwarza tego VEVo i jest chyba jakość SD przynajmniej nie widzę żeby było gdzieś przełączenie na HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do posiadaczy EGreat R200 - czy macie problemy z odtwarzaniem plików avi - u mnie na 10 kontrolnie odpalonych filmów odtworzył tylko 5, co gorsze nie czyta plików avi z kamery Toshiba Camileo (na czym mi zależało :( -na LG BD 370 odtwarza takie pliki no problem, że bez dźwięku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie na 30 odtworzył 30, ale zdarza mi się przy niektórych serialach że puszcze i nie ma dźwięku i zacina się po paru sekundach to daje back i puszczam jeszcze raz i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze tak z ciekawości - jak jest w trybie stand by to oprócz niebieskiej diody z wyświetlacza przebijają "rozbłyski" i pracuje cały czas wentylator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie na 30 odtworzył 30, ale zdarza mi się przy niektórych serialach że puszcze i nie ma dźwięku i zacina się po paru sekundach to daje back i puszczam jeszcze raz i jest ok

to duże szczęście masz :) u mnie z avi kłopot - ciekawe jak tam u innych uzytkowników, których chyba nie za wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w trybie standby nie pracuje wentylator i nie ma żadnych rozbłysków, na razie odtworzył wszystkie pliki.

Mam z nim dwa problemy po wyłączeniu filmu w DTS-HD w głośnikach jest dziwne buczenie, nawet jak dam pauze, druga sprawa jest poważniejsza oglądam film i nagle traci się obraz, wszystko działa tylko nie ma obrazu, muszę go wyłączyć przepiąć kable (wyciągnąc z ampli i bezpośrednio egreat podłączyć do tv i jak dam spowrotem to działa) ktoś ma jakieś pomysły?

Edytowane przez silent22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem modowane firmware mede8ra pod R200

http://www.hdvietnam.com/diendan/22-hd-media-player/135172-firmware-mede8er-v4-final-cho-m6-egreat-200-hds-pro.html

A tu soft który ma 3 firmware + IMS 3.1 wybierane przy bootowaniu z tego co zrozumiałem

http://www.hdvietnam.com/diendan/22-hd-media-player/134690-egreat-r200-fw-all-one-egreat-1-0-5-37-acryan-4824-diva-ims-servise-3-1-a.html

@silent22 to ten R200 ma jednak wiatrak w środku ? Jak chodzi głośno, cicho ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

powiedzcie mi jak się mam zalogować do grupy domowej mam hasło do niej ale jaki login? Wiatrak jest słyszalny i o co chodzi z tą sambą i torrentem bo nie wiem z czym to się je, nigdzie nie widze samby ani klienta torrent

Edytowane przez silent22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chcę mi odtworzyć jednego serialu ktoś wie dlaczego

Ogólne

CompleteName : D:\Filmy\Seriale\Spartacus\spartacus.gods.of.the.arena.part06.720p.hdtv.x264-immerse.mkv

Format : Matroska

FileSize/String : 1,46 GB

Duration/String : 1h 2 min.

OverallBitRate/String : 3.355 Kb/s

Encoded_Application : x264.exe

Encoded_Library/String : mkv2rls x264-tv version built on 2011. febr. 17

Wideo

ID/String : 1

Format : AVC

Format/Info : Advanced Video Codec

Format_Profile : High@L3.1

Format_Settings_CABAC/String : Tak

Format_Settings_RefFrames/String : 3 klatki

CodecID : V_MPEG4/ISO/AVC

Duration/String : 1h 2 min.

BitRate/String : 2.967 Kb/s

Width/String : 1.280 pikseli

Height/String : 720 pikseli

DisplayAspectRatio/String : 16:9

FrameRate/String : 23,976 kl/s

ColorSpace : YUV

ChromaSubsampling : 4:2:0

BitDepth/String : 8 bitów

ScanType/String : Progresywny

Bits-(Pixel*Frame) : 0.134

StreamSize/String : 1,26 GB (87%)

Encoded_Library/String : x264 core 88 r1471 1144615

Encoded_Library_Settings : cabac=1 / ref=3 / deblock=1:0:0 / analyse=0x3:0x113 / me=hex / subme=6 / psy=1 / psy_rd=1.00:0.00 / mixed_ref=0 / me_range=16 / chroma_me=1 / trellis=1 / 8x8dct=1 / cqm=0 / deadzone=21,11 / fast_pskip=1 / chroma_qp_offset=-2 / threads=30 / sliced_threads=0 / nr=0 / decimate=1 / mbaff=0 / constrained_intra=0 / bframes=6 / b_pyramid=1 / b_adapt=2 / b_bias=0 / direct=1 / wpredb=1 / wpredp=0 / keyint=240 / keyint_min=24 / scenecut=40 / intra_refresh=0 / rc_lookahead=40 / rc=2pass / mbtree=1 / bitrate=2967 / ratetol=1.0 / qcomp=0.60 / qpmin=10 / qpmax=51 / qpstep=4 / cplxblur=20.0 / qblur=0.5 / ip_ratio=1.40 / aq=1:1.00

Language/String : Angielski

Audio

ID/String : 2

Format : AC-3

Format/Info : Audio Coding 3

Format_Settings_ModeExtension : CM (complete main)

CodecID : A_AC3

Duration/String : 1h 2 min.

BitRate_Mode/String : Stała

BitRate/String : 384 Kb/s

Channel(s)/String : 6 kanałów

ChannelPositions : Front: L C R, Side: L R, LFE

SamplingRate/String : 48,0 KHz

BitDepth/String : 16 bitów

StreamSize/String : 171 MB (11%)

Title : English

Language/String : Angielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...