Skocz do zawartości
VAMET

JBL ES

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

Czy ktoś z Was posiada kolumny JBL z serii ES i może potwierdzić, czy pasują do nich wtyki bananowe? :)

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę by nie pasowały. Jeszcze w dodatku w ES :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam i można, chociaż ja stosuję wkręcane - psiak mi kiedyś pociągnął banan lekko wysuwając przewód, a ja już chciałem ampli reklamować .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Banany wkręcane? :) Podaj jakieś namiary, model, firmę, może linka?

W ogóle są jakieś wtyki, które warto kupić oraz takie, które warto omijać szerokim łukiem?

Na co zwrócić uwagę, czym się kierować przy wyborze?

Potrzebuję 14 wtyków bananowych do Onkyo TX-SR606 i do JBL ES 20, 25C, 80, czyli kolejne 14 ;)

Nie chciałbym wydać za 28 wtyków, Bóg wie ile cashu...

PS. Dlaczego te wtyki noszą nazwę bananowych? :) Nie kumam :)

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Każdy z wtyków jest po 6,00 zł za sztukę.

Nakamichi:

447604358_o.jpg

Prolink:

34734.jpg

...obojętnie jaki wybiorę? Czy któryś z nich jest lepszy? ;)

Jeden i drugi mocowany na dwie śruby.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś wielkim expertem od bananów;) ale miałem do czynienia z takimi za 6zł. Samo to, że już będziesz miał banany to już wielki plus a nie same kable wiec zarabiasz takiego, wkładasz i koniec. Nic się z nimi nie dzieje. Ja nie widzę różnicy chociaż sam mam profigolda bo tak chciałem. Ale chyba tylko dla lansu haha ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Dziękuję za wyjaśnienie :) ...czyli po prostu nie szpanować :P Jak to zwykle w sprzętach HiFi ma miejsce ;)

Niektórzy mówią, że lepiej mieć plastykowe nakrętki, bo metalowe przenoszą różne śmieci i mogą się stykać z obudową i innymi elementami.

Rozumiem, że nic takiego miejsca nie ma na Twoich ProfiGoldach, pewnie masz PROD700? :)

Pozdrawiam serdecznie.

Najgorsze, że potrzebuje 28 sztuk, 7 par na ampa i 7 na kolumny, bo mam po bi-ampingu fronty. Ech...

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam co mam bo to było dawno temu (Mam Onkyo 905). Instalowałem w pracy trochę takich do sprzętu dla mnie i kupowałem właśnie te po 5zł, gumowe i je najbardziej lubię. Ale nie mam linka nigdzie. Opakowanie takie zielonkawe od nich. I kolory typowe: Czarna guma i czerwona guma.

A tak w ogóle jak już raz założysz to co się ma stykać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam bo dawno to bylo,ale u siebie chcialem zalozyc banany na kable ktore posiadam,mianowicie QED-XT350 i zyla nie miescila sie w otwor banana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej bez bananów tylko skręcić ? Czym więcej elementów łączących tym większa strata sygnału .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...