Skocz do zawartości
BeePee

NTR-83 problemy - wifi, dźwięk, klawisze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłem wczoraj ten model i mam kilka problemów :(

Po pierwsze nie działają mi klawisze na panelu górnym. Na panelu przednim działają poprawnie. Pewnie będę musiał reklamować.

Kolejny problem to nie wykrywa mi karty sieciowej WiFi na USB. Mam Intellinet 150N na chipsecie Ralink RT3070 czyli zgodnie ze specyfikacją Novatrona.

Oczywiście wkładam do USB Host.

Kolejny problem to znacznie głośniejsze odtwarzanie DVD z ISO oraz innych filmów np divx, które mają dźwięk AC3. Skok głośności jest przerażający :) Audio mam po światłowodzie do amplitunera.

Z rzeczy, których mi brakuje to wyświetlanie info co leci aktualnie w radiach internetowych :)

pozdrawiam

BP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupiłem wczoraj ten model i mam kilka problemów :(

Po pierwsze nie działają mi klawisze na panelu górnym. Na panelu przednim działają poprawnie. Pewnie będę musiał reklamować.

Kolejny problem to nie wykrywa mi karty sieciowej WiFi na USB. Mam Intellinet 150N na chipsecie Ralink RT3070 czyli zgodnie ze specyfikacją Novatrona.

Oczywiście wkładam do USB Host.

Kolejny problem to znacznie głośniejsze odtwarzanie DVD z ISO oraz innych filmów np divx, które mają dźwięk AC3. Skok głośności jest przerażający :) Audio mam po światłowodzie do amplitunera.

Z rzeczy, których mi brakuje to wyświetlanie info co leci aktualnie w radiach internetowych :)

pozdrawiam

BP

1.Wyluzuj, jakie masz firmware i dlaczego nie najnowsze?

2. Jak będziesz miał najnowsze v78 to zapytaj ponownie.

3. Jeśli masz NTR 82/83 to moje kondolencje.

Edytowane przez dragonfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Wyluzuj, jakie masz firmware i dlaczego nie najnowsze

2. Jak będziesz miał najnowsze v78 to zapytaj ponownie.

3. Jeśli masz NTR 82/83 to moje kondolencje.

ad 1. Oczywiście że v78... pierwsze co zrobiłem po wypakowaniu to upgradowałem ;)

ad 2. No to pytam...

ad 3. a z jakiego powodu te kondolencje?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad 1. Oczywiście że v78... pierwsze co zrobiłem po wypakowaniu to upgradowałem ;)

ad 2. No to pytam...

ad 3. a z jakiego powodu te kondolencje?

pozdrawiam

NTR82/83 to sprzęt dla twardych ludzi :)))) jeśli nie zniechęcisz się po kilku dniach oznacza to, że to sprzęt dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagaj od tego sprzętu za wiele, a już na pewno nie od jego firmware ;)

Przed zakupem trzeba było poczytać nasze lamenty na forum ;)

A tak na serio jeśli to są jedyne problemy jakie dotychczas zauważyłeś BeePee to przygotuj się na 5 razy więcej. Wiem co mówię BeePee, mam to ustrojstwo już rok i przetestowałem na nim wszelkie firmware.

I tak na koniec Ci powiem, że jeśli nie brałeś pod uwagę comba z tunerem Tv naziemnej i opcją nagrywania to ŹLE WYBRAŁEŚ. Podłączanie ntr 82/83/90 do wysokiej jakości sprzętu HiFi jest całkowitym nieporozumieniem, choćby ze względu na szatańsko głośno działający po roku czasu wentylatorek ;)

Edytowane przez dragonfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawisze już mi działają... ufff :) (wgrałem ponownie firmware)

Tak, kupiłem wersję z tunerem DVB-T ale na razie nic mi się nie udało złapać w Katowicach, muszę poczytać skąd nadają, wydawało mi się że Mysłowice Kosztowy a ten nadajnik widzę z okna :)

problem dźwięku też już rozwiązany a właściwie zidentyfikowany. Dźwięk DD nie jest regulowany w NTR a inne są.

pozdrawiam

Edytowane przez BeePee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...