Skocz do zawartości
nowy66

Polsat HD na MUX II w DVB-T

Rekomendowane odpowiedzi

1. cytowanie posta, pod którym się pisze łamie zasady e-etykiety

2. nigdzie nie napisałem, że mi to przeszkadza. Ja tylko wyraziłem zażenowanie takimi praktykami. Bo zamiast - co też wyraźnie podkreśliłem - takimi gierkami, Cyfrowy Polsat powinien pracować nad rozwijaniem i poprawą swoich usług.

3. Opinie o innych platformach satelitarnych, tak jak opinie o innych tematach, zamieszczam w odpowiednich tematach na forum, więc nie wypowiem się w temacie TVP 1 HD.

@janunio

fenk ju wery macz, maj inglisz is not gud. Du ju hev eny sper many?

Edytowane przez hr.susel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[1]

Ja niczego nie cytuję.

Ja ponownie w oparciu o fakty tak twierdzę.

[2]

Cyfrowy Polsat powinien pracować nad rozwijaniem i poprawą swoich usług.

To jest poza tematem.

Robisz klasyczny czarny P&R CP. Mało sprytne.

[3]

fenk ju wery macz, maj inglisz is not gud. Du ju hev eny sper many?

Kpisz czy drogę pytasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co mamy być wdzięczni Solorzowi?

Może wyjaśnisz nam Janunio.

Za kolejny pokaz samowolki biznesowej, gdy kontrahent umawia sie na jedno i robi drugie

Kupuje taniej prawo do transmisji jednego meczu w kolejce w pasmie fta i puszcza dwa w kodowanym kanale satelitarnym :)

mydlac oczy puszczeniem kilku godzin transmisji w DVB-T mającej pokrycie w częsci kraju. Ewidentnie nie zależało im na promocji HD w DVB-t.Jakoś puszczono to bez jakies promocji i reklamy.

Znienacka i bez ostrzeżenia, do konca reklamujac kanal Polsat HD dostepny na satelicie jako jedyną mozliwosc ogladania Ligi Mistrzów ( oprocz n-ki )

W czym to pomaga polskiemu rynkowi HD Janunio ? Może wyjaśnij swój punkt widzenia, zamiast raczyć nas cytatami z Hendrixa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ITI Neo.. grozi procesem CP. Podobno ITI wychodzi z zalozenia, ze Polsat HD jest kanalem platnym na platformie cyfrowej CP i w kablowkach.

Przy okazji tej "sprzeczki" o LM wyjdzie, ze w pakietach n nie ma zadnych kanalow "gratis" kazdy kanal jest platny ;-)

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kolejny pokaz samowolki biznesowej, gdy kontrahent umawia sie na jedno i robi drugie

Nie piszę tego w obronie Solorza, ale Twoja znajomość szczegółów umów na LM jest zadziwiająca.

Jesteś etykiem biznesu ?

Dla mnie jako zwykłego abo nie ma to znaczenia. Wtorek LM na nSport, środa na PolsatHD :-)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam się na ten temat na podstawie ogólnie dostępnych wiadomości, jakbys sie postarał to tez bys znalazl kilka szczegółów

Tak jak w każdej innej dziedzinie nie mamy profesjonalnej wiedzy ( niewielu tu inżynierów dzwięku i zawodowych fachowców od obróbki obrazu

Formuła forum pozwala mimo wszystko zabierac głos "nieprofesjonalistom" w tym wypadku nie prawnikom

Wiec zabieram

W takich wypadkach jesli pytasz o etyke nie trzeba miec fakultetu z etyki biznesu, a miec poczucie zwyklej przyzwoitosci i postawienia sie w sytuacji dmuchanego w bambus kontrahenta

Edytowane przez Mati29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uczy mnie doświadczenie to ogólnie dostępne wiadomości ( zapewne znalezione w necie )są nic nie warte.

Tutaj liczą się szczegóły zawartych umów, które są znane tylko kilku osobom w tym kraju.

Sądzę, że należy to zostawić prawnikom n-ki.

Mnie jako zwykłego abo ruch Polsatu zupełnie nie bulwersuje.

A tak patrząc na to z innej strony to chyba nie sądzisz, że Polsat robi takie numery na "rympał".

Podejrzewam, że dobrze to przemyśleli i przeanalizowali.

Pzdr.

Edytowane przez netquest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, w necie jest cała masa śmieci. Niemniej każdy ma swoje wiarygodne źródła w necie ( i nie mówię tu o plotku :) )

Czy przemyśleli? na pewno ! Ale co to zmienia w temacie, że prawnicy doszli do wniosku, że nikt im nic nie zrobi bo procesy ciągna sie latami i taniej się procesowac niz placic za licencje? Seria bitew prawnych o Ere pomiędzy DT Vivendi i wlasnie panem Solorzem trwala z 5 lat.

Mi chodzi o to że przez takie działania w Polsce coraz bardziej opłaca się stosowac politykę faktów dokonanych niż rzetelnie wypełniac umowy

Edytowane przez Mati29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i drugi raz numer już nie przeszedł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...