Skocz do zawartości
Gmeru

HBO2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax2 HD

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko spoko. Wiem, że niektórzy tutaj są w gorącej wodzie kąpani ale to tak nie działa. Jakiś poziom kultury należy zachować. Przez internet to każdy jest mocny ale już w realu na żywo to mam wątpliwości czy tak każdy by pyskował podczas rozmowy oko w oko. Siłą to wiecie...

Rozmawiałem, ma być lepiej. Póki co cały czas trwają rozmowy z operatorami nad poprawą jakości. Napisy też w końcu się pojawią. Najpierw na HBO HD. Nie można więc mówić, że nikt nic nie robi. I tyle. Siłą przecież nic nie wymuszę :o:lol: Każdy ma prawo zagłosować portfelem.

Witam,

W związku z pytaniami dotyczącymi HBO HD informujemy, że jest kilka przyczyn technicznych, z powodu których kanały HD są emitowane z różnym poziomem bitrate. Stopniowo te różnice będą niwelowane. Będziemy informowali użytkowników forum HDTV Polska o kolejnych krokach. Znając jednak Waszą czujność, zauważycie to sami.

Pozdrawiam w imieniu HBO Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauważyliście - mamy nowe logo w HBO HD. w tym tygodniu się zorientowałem.

14221-450.jpg

Jak Wam się podoba? Jest bardziej stonowane chyba niż poprzednie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, HBO HD serial Zakazane Imperium. Do wyboru lektor albo napisy

edit... na Gran Torino tez sa

Edytowane przez krzysiojaworzno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zaczyna dziać. Jeszcze napisy na pozostałych kanałach z ich stajni oraz dwukrotnie większy bitrate i będzie się dało z przyjemnością oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym jęczał ale Gmeru pisał żeby poczekać i się nie denerwować. I miał racje :) Cierpliwość to cnota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie kolego @autorus, czy tak byś tez powiedział gdybyś kupił samochód a ja powiedziałbym Ci : w sumie jeździ ale musisz go sobie odpalać na popych bo nie ma rozrusznika.... i kiedyś tam za jakiś czas założę

lub

dostał w knajpie obiad bez ziemniaków... i za kilka dni możesz przyjść i je sobie zjeść.

to MY jesteśmy klientami i to oni są dla nas a nie na odwrót....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kolego rację ale co z tego jak rzeczywistość jest inna :( Choć twoja wizja świata całkowicie mi odpowiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie kolego @autorus, czy tak byś tez powiedział gdybyś kupił samochód a ja powiedziałbym Ci : w sumie jeździ ale musisz go sobie odpalać na popych bo nie ma rozrusznika.... i kiedyś tam za jakiś czas założę

lub

dostał w knajpie obiad bez ziemniaków... i za kilka dni możesz przyjść i je sobie zjeść.

to MY jesteśmy klientami i to oni są dla nas a nie na odwrót....

Mimo wszystko przesadne porównanie. Bo bez napisów to większość i tak ogląda kanały i ma to gdzieś (taka rzeczywistość...) a bez ziemniaków czy na popych to każdy by powiedział, że lipa.

Napisy są bo miały być. Aż się dziwię, że tak szybko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisy są bo miały być. Aż się dziwię, że tak szybko :lol:

Witam,

Pozwolę się z tym nie zgodzić.;)

Od momentu uruchomienia napisów na HBO HD, wyświetlają się one, jedynie w propozycjach filmowych.

Jestem akurat użytkownikiem nbox`a Turbo, ale podobno jest to problem ogólny, ponieważ w Cyfrze również nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie jestem stałym widzem HBO, ale co tam jest poza filmami i serialami ( ktos pisał, ze w zakazanym imperium napisy były )?

chodzi Ci o napisy do koncertów ? czy stand up comedy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o całość - napisy na żadnym filmie się nie wyświetlają, mimo, że są dostępne w opcjach wyboru.

Edytowane przez Piohib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym to oglądasz? Bo jeśli np. na dekoderze PVR Cyfry, i do tego przez HDMI, to nic z tego, tam napisy na HBO zobaczysz tylko przez scart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam ten sam problem.....

zaskoczyla mnie informacja w tym watku o dostepnosci napisow- tymbardziej ,ze jej jednak nie mam....

tez nbox turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy komunikat:

Na razie napisy nie są dostępne w HBO HD, pracujemy nad ich wprowadzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy na HBO HD są od wczoraj ... z teletekstu. Ja oglądam głównie nagrania :(

Co mi po takich napisach? :angry:

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ze chyba drgnął bitrate i osiąga w/g linowsata "niesamowite 6 Mb/s czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy na HBO HD są od wczoraj ... z teletekstu. Ja oglądam głównie nagrania :(

Co mi po takich napisach? :angry:

Eh, no właśnie. :(

Miejmy tylko nadzieję, że szybko pojawią się we właściwej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że są teraz w obu formatach, włączyłem dzisiaj pauzę na filmie Street Fighter i oglądałem dalej z bufora a tu mi przerzuciło z napisów TXT na DVB.

Jakość obrazu też trochę się poprawiła.

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Drugi tydzień z rzędu i ponownie brak napisów w serialu "Gra o Tron". :angry: :angry: :angry:

Czy HBO zamierza coś z tym zrobić??!!!

Edytowane przez Piohib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na białym dekoderze multiroom telewziji N właśnie dodaną przydatną opcję:

na HBO HD, mamy teraz do wyboru 2 rodzaje napisów: Polski 1>TXT oraz Polski 2>DVB-S

Wiadomo, że na nim pauza nie działa, więc się może przydać do oglądania bez nagrywania.

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...