Skocz do zawartości
Kroth

TV Philipsa na 2011 rok.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko. Czy znacie już może opis nowych TV Philipsa na 2011 rok ? Chodzi mi o to co konkretnie będą oferować nowe modele z poszczególnych serii tzn. 5000, 7000, 8000 i 9000.

Pogoglowałem trochę na własną rękę ale jakoś nic nie mogę znależć :dobani: HELP !

Edytowane przez Kroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie ! Czy ktoś z was wie coś na ten temat ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroth, nowe modele telewizorów Philips wejdą na rynek na wiosnę. W tym czasie z pewnością będzie można uzyskać więcej informacji, a ja będę służył pomocą. Tymczasem proszę o chwilę cierpliwości. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już spotkałem się z takowym opisem modeli na 2011 rok ale zapomniałem na jakiej stronce to było :( Cóż, trza poczekać... Szczególnie interesuje mnie 37 lub 40-calowy model z nowej serii 5000.

Prawdopodobnie ta seria będzie już tylko i wyłącznie na LED'ach tak więc to bardzo interesująca alternatywa dla nowego Szajsunga D650 na lampach CCFL (a cenowo będzie to prawdopodobnie ten sam poziom).

Edytowane przez Kroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe modele wkrótce będą pokazywane oficjalnie. Spokojnie. A ja za parę dni pomęczę jeszcze tego EISA 3D 46" bo w końcu trafi do mnie z okularami i transmiterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno małe pytanko. Czy Philips od serii 5000 wzwyż (aktualne modele) używa matryc typu IPS ? Bo w modelach 3000 chyba takie są, dokładnie nie wiem... może jednak MVA ?

Bo IPS-y to lipa jeśli chodzi o kontrast i czerń...

Edytowane przez Kroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 dn temu była w słonecznej Barcelonie oficjalna prezentacji lineupu 2011.

Pokazali tamże pasywne 3D LED TV.

Jesień br.

Może gdzieś w sieci jest relacja ?

Edytowane przez janunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno małe pytanko. Czy Philips od serii 5000 wzwyż (aktualne modele) używa matryc typu IPS ? Bo w modelach 3000 chyba takie są, dokładnie nie wiem... może jednak MVA ?

Bo IPS-y to lipa jeśli chodzi o kontrast i czerń...

To akurat zależy od przekątnej. Ten sam model w różnych przekątnych, może mieć różne matryce. Jeśli trafisz na model w 40 calach, to niezależnie od jego "numerków" w oznaczeniu, na pewno nie będzie na IPSie.

A wracając do meritum wątku, gdzie jest nasz Ekspert Philipsa? Pytanie z posta głównego jest idealnie po jego linii, więc powinien się odezwać.

Edytowane przez SlawekR
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat zależy od przekątnej. Ten sam model w różnych przekątnych, może mieć różne matryce. Jeśli trafisz na model w 40 calach, to niezależnie od jego "numerków" w oznaczeniu, na pewno nie będzie na IPSie.

A wracając do meritum wątku, gdzie jest nasz Ekspert Philipsa? Pytanie z posta głównego jest idealnie po jego linii, więc powinien się odezwać.

Dzięki za info, w takim razie jak już pojawi się nowa seria 5000 to biorę "ryczącą" czterdziestkę, he he he xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sztuczka polega na tym, że nigdy nie były produkowane matryce IPS w tej przekątnej. To samo tyczy się zresztą telewizorów firmy Toshiba.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...