Skocz do zawartości
Tony72

Samsung 2011

Rekomendowane odpowiedzi

No to opowiem, bo przez kilka godzin byłem posiadaczem PS64D8000.

Rozpakowałem, podłączyłem... i tragedia...

Ta plazma niestety bzyczy z modułu zasilającego... Miałem złudzenia, że nowy model, że poprawiony... Niestety bzyczenie jest uciążliwe i nie do zaakceptowania.

To nie szum wentylatorów. To wiercące dziurę w mózgu 50 hz brzęczenie.

...a poza tym zupełnie fajny obraz, czerń ok. - nie porównywałem jednocześnie z innymi plazmami bo tak naprawdę to który użytkownik się w to bawi lub ma możliwość zestawienia kilku modeli podobnej klasy..

Telewizor powędrował do sklepu i czekam co dalej... ani kasy ani plazmy... Szczerze żałuję, że go kupiłem.

Dodatkowo w zestawie brak okularów 3d - instrukcja mówi, że powinny byc i należy atakowac sprzedawcę jak nie będzie... Sprzedawca odsyła do Samsunga...

Jedna wielka kpina - plazma za 10K a klienta mamy w d.pie... Czyli bardzo jak zwykle.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu to nieciekawie. Aż tak to słychac jak telewizor chodzi na normalnej głośności? Z kilku metrów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor powędrował do sklepu i czekam co dalej... ani kasy ani plazmy... Szczerze żałuję, że go kupiłem.

Dodatkowo w zestawie brak okularów 3d - instrukcja mówi, że powinny byc i należy atakowac sprzedawcę jak nie będzie... Sprzedawca odsyła do Samsunga...

Jedna wielka kpina - plazma za 10K a klienta mamy w d.pie... Czyli bardzo jak zwykle.

Pozdrawiam

Oddaj z uwagi na brak zgodności sprzętu z umową.

Muszą oddać kasę od razu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj z uwagi na brak zgodności sprzętu z umową.

Muszą oddać kasę od razu !

G... prawda. Mają 14 dni roboczych na rozpatrzenie reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową i albo przychylą się do reklamacji albo nie.

Jeśli chodzi o buczenie, jest to normalny efekt przy zastosowaniu zasilaczy impulsowych stosowanych w plazmach. Jedne będą buczały głośniej, inne ciszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Maniek zdradź proszę w jakim sklepie kupiłeś ten tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G... prawda. Mają 14 dni roboczych na rozpatrzenie reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową i albo przychylą się do reklamacji albo nie.

Jeśli chodzi o buczenie, jest to normalny efekt przy zastosowaniu zasilaczy impulsowych stosowanych w plazmach. Jedne będą buczały głośniej, inne ciszej.

ale raczej nie mogą się nie przychylić ... jeżeli miały być okulary a ich nie ma to powinni je dołożyć, lub obniżyć cenę o wartość okularów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sklepu na razie nie zdradzę dopóki sprawa nie zostanie zakończona. Proponowałem polubowne rozwiązania - nie byli zainteresowani.

Widać nie zależy im na zadowolonym kliencie, który kupi ponownie... Warszawa to duże miasto więc potencjalnych klientów jest wielu, ale niezadowolony i potraktowany tak klient nie przysporzy nowych klientów... Plazmy za 10k nie kupuje się wbiegając do sklepu, tylko przeważnie poprzedza się zakup lekturą opinii w necie.

Użytkownicy są najlepszymi recenzentami bo nie dostają grantów za entuzjastyczne recenzje w kolorowych branżowych pismach...

Nie dałem się wpuścić w procedurę gwarancyjną chociaż sprzedawca próbował mnie na nią skierować.

Z tytułu rękojmi (art. 560 k.c.) muszą zwrócić pieniądze o ile nie wymienią NIEZWŁOCZNIE na wolny od wad lub nie usuną niezwłocznie wady...

Jak widać dla sprzedawcy niezwłocznie może trwać bardzo długo...

Każda szanującą się firma ma procedurę DOA - czyli "popsuty od nowości" :) niestety Samsung nie należy do tych firm. W każdym razie sprzedawca tak twierdzi.

Buczenie cewki w zasilaczu nie jest cechą towaru tylko wadą... i nie dam sobie wmówić, ze to cecha plazmy. Mam w domu plazmę 42c cale i nie wydaje ona żadnych hałasów...

Plazma ma emitować obraz a nie wydawać dziwne dźwięki...

ale ja mam czas, poczekam jeszcze z miesiąc - potem skieruję sprawę na drogę sądową...

i nigdy więcej nie kupię Samsunga a tym bardziej w sklepie...

Przez internet jest 10 dni na decyzję... jak buczy to bez podawania przyczyny pakujemy i wysyłamy towar do sprzedawcy....

Pozdrawiam

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kupiłeś ten tv w sklepie stacjonarnym czy internetowym ? A może w internetowym co ma swoje stacjonarne sklepy też ?

To Twoja jest ta opinie na CENEO o tym Samsungu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plazma D8000 to nic innego tylko nowsza wersja poprzedniej plazmy C7000. Jak widać problem z bzyczeniem jest ciągle nierozwiazany ale pocieszam Was ,że nie wszystkie tak maja. Można trafić na egzemplarze bez tego bzyczenia. Model D8000 to nawet nie nowy desing tylko pomniejszenie ramki o 1 cal co dało w efekcie te 64 cale. Jakość obrazu i tej czerni ta sama co w C7000. Tak więc nie czarujcie ,że zaraz to już vt20 bo to jest to samo co C7000. Moim zdaniem to obraz niczym nie ustepuje temu vt20 już nawet w C7000. Nowości to rozwinięte menu multimedialne i internetowe w tym Skype.W sumie bardzo udane modele plazm c7000 jak i mlodszej siostry bliżniaczej D8000. Ooba modele emitują powalający jakością obraz. Wiem co pisze bo miałem C7000 i mam D8000. Poiwem nawet ,że C7000 desing miała lepszy poprzez zmniejszenie ramki o cal w D8000 zachwiano symetrie tej stylistyki i mi sie ona za bardzo nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odnosnie tej wymiany . Bzyczenie jest wynikiem wady telewizora to bolączka tylko niektórych wadliwych modeli C7000 i D8000. Sprzedając nie robi żadnej łaski. Albo wymienia albo telewizor idzie do naprawy - to nie dziki zachód. Fakt ,ze mamy wielu debili za lada sklepową ale w tej sytuacji sa z óry na przegranej pozycji. Im bardziej bedą się stawiac tym bardziej przykra będzie dla nich porażka w sądzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a odnosnie tej wymiany . Bzyczenie jest wynikiem wady telewizora to bolączka tylko niektórych wadliwych modeli C7000 i D8000. Sprzedając nie robi żadnej łaski. Albo wymienia albo telewizor idzie do naprawy - to nie dziki zachód. Fakt ,ze mamy wielu debili za lada sklepową ale w tej sytuacji sa z óry na przegranej pozycji. Im bardziej bedą się stawiac tym bardziej przykra będzie dla nich porażka w sądzie.

Próbowałem ustalić co dzieje się z moim telewizorem i okazało się, że w żadnym z czterech serwisów Samsunga w Warszawie nie przyjęto do naprawy takiego telewizora...

Co więcej serwisy potwierdziły, że jest to usterka, którą naprawiają poprzez wymianę modułu zasilania...Niby nie problem, ale jak w nowym wyjęty z kartonu telewizorze brzęczy to klient ma prawo mieć dyskomfort i zrezygnować z zakupu.

Wydaje się, że Pan sprzedawca podjął właściwą decyzję bo dzisiaj oświadczył, ze zwróci pieniądze za telewizor (minęło 16 dni od dnia zwrotu tv).

To oszczędzi niepotrzebnej straty czasu i wydatków na prawników, bo dokumenty wobec małej komunikatywności sprzedawcy wylądowały już w kancelarii.

Reasumując Ps64D800 rozczarował brzęczeniem - nie było okazji zachwycić się potencjalnymi zaletami. Nie jestem pewien czy zaryzykuję kolejny egzemplarz jeśli firma Samsung zapewniała. ze tej usterki znanej z modelu 63 cale już nie będzie...

Bawią mnie opisy, że zmiany kąta i pozycji usytuowania widza powodują mniejsze bzyczenie :) Jak wydajemy 10k pln to nie po to, aby nasz "bóg tv" decydował, gdzie ma być powieszony aby mniej hałasował albo jak widz ma siadać

przed nim - wyżej lub niżej...

Mam plazmę 42' Fujitsu z 2003 roku, :rolleyes: i nie słychać jej cewek i transformatorów z odległości zarówno 20 cm jak i 4 metrów - widać jednak niektórzy potrafią.

Pozdrawiam potencjalnych nabywców... ja też wierzyłem, że to co czytam o bzyczących Samsungach nie zdarzy się w moim przypadku...

Edytowane przez Maniek_4444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...