Skocz do zawartości
Rayearth

Coś lepszego od Samsung PS50C7000 za tyle samo?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem na ostatniej prostej przed kupnem Samsunga PS50C7000. Zanim jednak dokonam zakupu, chciałbym zapytać, czy warto poczekać na jakiś konkretny model, który oferuje lepszą jakość obrazu i funkcjonalność od wspomnianego Samsunga i jest/będzie z tej samej półki cenowej.

Będę wdzięczny za podpowiedzi czy warto na coś poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie zależy ci na 3D to polecam LG 50PK950

jeżeli zależy ci na 3D to 50PX950 3D z certyfikatem THX która dopiero wchodzi na rynek małymi krokami http://www.lg.com/de/tv-heimkino-blu-ray/tv/LG-plasma-tv-50PX950.jsp tak że trochę trzeba jeszcze poczekać na spadek ceny tej plazmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem na ostatniej prostej przed kupnem Samsunga PS50C7000. Zanim jednak dokonam zakupu, chciałbym zapytać, czy warto poczekać na jakiś konkretny model

Witam.

Poczekać zawsze warto,bo co rok jest coraz lepiej...nie w każdym przypadku.

Powinieneś przede wszystkim wiedzieć,że samsungi jako tako radzą sobie z sygnałem SD i tu lepiej(znacznie)radzi sobie Lg i panas.

No i te słynne ''bzyczenie'' w samsungach,jest to o tyle poważna wada,że przy wieczornym oglądaniu sprawia,że odechciewa się oglądać,więc jeśli już postanowiłeś kupić ten model,to sprawdz przed zakupem czy na pewno nie jest zbyt głośny.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w samsungu to nawet LCD bzyczą co jest praktycznie standardem ostatnio,gdzie w LCD innych firm tego nie ma

no ale zawsze sobie można tłumaczyć że to mucha lata po pokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... rzeczywiście czytałem różne opinie o bzyczeniu w tym konkretnym modelu Samsunga. No jedni mówią, że bzyczy trochę, drudzy, że trochę bardziej, a trzeci, że nie wiedzą o czym ci pierwsi i drudzy opowiadają :P Zatem tutaj zdania mocno podzielone.

Co do LG PX950 to porównałem go sobie na podstawie recenzji na AVS Forums (czy jakoś tak - link był tutaj na forum) i różnica była jedynie w jakości 3D na korzyść LG (oba ponoć bzyczały ;) )

3D będzie u mnie jedynie dodatkiem, z racji na małą ilość treści 3D, a SD w ogóle nie ma znaczenia, bo zwykłej telewizji nie podłączę do niego. Zatem póki co, cenowo (i "dostępowo", bo ten LG na razie jedynie w redcoon jest dostępny) przeważa u mnie jednak Samsung. Co gorsza PX950 nie mogę go nigdzie obejrzeć na sklepie w Łodzi, bo jest zwyczajnie niedostępny :(

Edytowane przez Rayearth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D będzie u mnie jedynie dodatkiem, z racji na małą ilość treści 3D, a SD w ogóle nie ma znaczenia, bo zwykłej telewizji nie podłączę do niego.

Czyli rozumiem,że kolega ma ''n''-kę z dużą ilością kanałów HD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w druga strone, cos w jakosci podobnej do c7000 za mniejsze pieniadze?

wtedy mozesz rozwazac c680 lub c6900 ewentualnie mniejszym panasonickiem vt i duzym G20 (poza wymienionym lg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w druga strone, cos w jakosci podobnej do c7000 za mniejsze pieniadze?

wtedy mozesz rozwazac c680 lub c6900 (poza wymienionym lg)

krótko mówiąc polecasz koledze inne bzykadła :lol:

fakt że nie jestem zwolennikiem plazm to akurat o PK950 czytałem wiele różnych pozytywnych opini i nie było problemu w nich z bzykaniem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

i podzielam zdanie kolegi wyżej

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np sie tym nie przejmuje bo u mnie rzadko jest cisza :) a jesli bedzie go slychac no to lipa :/ (planuje c680)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem,że kolega ma ''n''-kę z dużą ilością kanałów HD ;)

Nieee, kolega ma Xboxa 360 + napęd BD i co najwyżej czeka na naziemną TV cyfrową w HD bo i tak w tej telewizji już mało ciekawego jest ;)

Rozejrzę się w takim razie nieco za tymi Panasami. Chodź stylistycznie są nieco archaiczne to jeżeli jest duża różnica w jakości obrazu, nie będzie mi to przeszkadzać ;)

Edytowane przez Rayearth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(planuje c680)

A może jednak zanim się pospieszycie z zakupem,warto poczekać na nową serię D jeśli już ma to być koniecznie samsung??Seria C na pewno będzie jeszcze przez jakiś czas w sprzedaży ;)

Lepiej poczekać miesiąc,półtora niż potem żałować.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jednak zanim się pospieszycie z zakupem,warto poczekać na nową serię D jeśli już ma to być koniecznie samsung??Seria C na pewno będzie jeszcze przez jakiś czas w sprzedaży ;)

Lepiej poczekać miesiąc,półtora niż potem żałować.

ja bym dłużej poczekał tak z pół roku-niech pokupują inni za 6 miechów zaczną wychodzić ewentualne niespodzianki-zawsze lepiej poczekać niż się byś miał Rayearth nadziać i wtedy będziesz wiedział na czym stoisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym nie czekał seria D nie będzie rewelecyjnie lepsza od serii C ale za to zdecydowanie droższa. W tej chwili seria C już niżej nie zejdzie w cenie. Taki poziom ceny jak ma seria C w tej chwili seria D osiągnie dopiero za rok. Moim zdaniem kupujmtego 50C 7000 bo to naprawdę wspaniały telewizor . Ja korzystam z Ps 63C7000 i co raz to nie mogę wyjśc z podziwu nad jakościa obrazu. Miałem wczesniej LCD i plazma bije go dośc zdecydowanie. A dla tych co mają argumenty przeciw to powiem ,że je znam już na pamięc i nie jest o takie istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...