Skocz do zawartości
buku

F1 będzie w HD !

Rekomendowane odpowiedzi

Na portalu www.endadge.com super news.

Załapali,że HD to to jest to.

Wreszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że mają to mieć abonenci sky bodajże. U nas - nie wiadomo co polshit wymyśli. :rolleyes:

Tu jest takie info małe: <klik>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że mają to mieć abonenci sky bodajże. U nas - nie wiadomo co polshit wymyśli. :rolleyes:

Tu jest takie info małe: <klik>.

hmm, a to co w sezonie 2010 pokazywał Polsat HD i Polsat Sport HD przez kablówkę UPC to nie było HD ? No wiem, że kablówki nie puszczają 1080p ale 1080i ale różnica kolosalna do tego co pokazywał zwykły Polsat. Czy jest coś o czym nie wiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był upscale.

Ale całkiem niezły.

Żeby jeszcze tego Borowczyka i przede wszystkim Zientarskiego wywalili B):blink::angry: .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale całkiem niezły.

Żeby jeszcze tego Borowczyka i przede wszystkim Zientarskiego wywalili B):blink::angry: .

Pozdro

wow, jak dla mnie mogliby na dzień dzisiejszy wszystkie kanały nie-HD tak przerabiać. Oczywiście cieszą transmisje przyszłe w HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wogole zastanawia dlaczego tak prestizowy, eskluzywny, drogi i otwarty na wszelakie nowinki techniczne sport jakim sa wyscigi F1 nie zdecydowal sie na HD pare lat temu dla odbiorcy indywidualnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, jak dla mnie mogliby na dzień dzisiejszy wszystkie kanały nie-HD tak przerabiać. Oczywiście cieszą transmisje przyszłe w HD :)

Fakt, nie było źle. Ale to jeszcze "nie to". ;)

mnie wogole zastanawia dlaczego tak prestizowy, eskluzywny, drogi i otwarty na wszelakie nowinki techniczne sport jakim sa wyscigi F1 nie zdecydowal sie na HD pare lat temu dla odbiorcy indywidualnego

Bo jest moda na oszczędzanie w F1... xD

A poważnie - to sekret Berniego. Jakiś powód pewnie miał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrocie, Bernie chcial od telewizji zbyt duze pieniadze, chcial im sprzedac jeszcze raz to samo tylko w HD i nadawcy na to sie nie zgodzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnej strony Formula1.com

Formula One fans can look forward to watching television coverage in High Definition this year after Formula One Management announced that all broadcasters will receive an HD feed for 2011.

Dotyczy to więc także CP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale całkiem niezły.

Żeby jeszcze tego Borowczyka i przede wszystkim Zientarskiego wywalili B):blink::angry: .

Pozdro

Dokładnie, do tego już bez nich, mogliby pokazywać co się dzieje w boksach plus rozmowy z kierowcami przed wyścigiem, tak jak ma to miejsce w BBC. Raz będąc w UK trafiłem na to co dzieje się na torze godzine przed wyścigiem i pokazują to w tv, a u nas standard, paplanina Zientarskiego bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde przeboleje chyba to HD, dla samego F1 nie będe jeszcze Polszmatu kupował........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić czy transmisje wyścigu i kwalifikacji będą na kanale PolsatHD w jakości 1080i, dzisiaj byłem w lokalnym punkcie CP i sprzedawca mnie poinformował że jeszcze nie wiadomo czy w ogóle będzie F1 w otwartym polsacie - choć wydaje mi się że tak jest w umowie z FOM, że kanał musi byc ogólnodostępny. Chciałem sobie sprawić pakiet miniHD tylko dla F1 w HD a tak to nie wiem czy warto.

Edytowane przez macias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem F 1 na ORF1 HD

obraz miodzio...

aż chce się oglądać...

radzę obejrzeć

będzie porównanie

p.s. czy jest gdzies w necie a może na Naszym forum porównanie lub klasyfikacja kanałów w HD?

to byłoby ciekawe np. p/wzg bitrade

pozdrawiam...

dekoder Ariwa100e TV samsungc630 /40 cali/LCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...