Skocz do zawartości
mz2

Wybór plazmy 42-50 cali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Proszę o pomoc w wyborze telewizora.

Do tej pory skłaniałem się ku LCD LED, ale przeczytaniu forum na 90 % jestem przekonany do plazmy.

Kwota, jaka mogę wydać to max 5200 zł. Jednak optymalna cena to ok. 4800zł.

Przeznaczenie:

1.programy full HD (sport i przyroda) . Posiadam tuner hd z platform:c+ i polsat

2.gry na PS3 (kilka razy w tyg.)

Pomieszczenie ma 36 m kw. , odległość od ekranu ok.4-4.5 m ; dobrze nasłonecznione (salon od strony południowej), w drzwiach balkonowych roleta.

Oglądanie głównie w godz. wieczornych (oprócz niedzieli), ale dzieciaki lubią pograć na konsoli pod moją nieobecność

Waham się pomiędzy:

PANASONIC TX-P42V20 bo 50 cali raczej w tej cenie nie kupię

a Plazma PANASONIC TX-P50G20 lub PANASONIC TX-P46G20

Rozważam również tv z technologią 3d. Nie wiem jednak, czy warto kupić większy tv do mojego pomieszczenia np.46-50 cali ale bez 3d, czy wystarczy 42 cali, ale z 3d (dzieci byłyby wdzięczne)

Zatem moje typy z 3d:

Panasonic TX-PV42VT20

PanasonicTX-P42GT20E

Muszę w przeciągu kilku dni podjąć decyzję.

Dlatego proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka odległość to raczej coś powyżej 46" wchodzi w grę. Dobrym wyborem byłby G20. Choć i V20 może by się znalazło za taką cenę.

Moim skromnym zdaniem w 3D dla dzieci bym nie wchodził. Ja gdybym miał swoje pociechy raczej nie dałbym im oglądać 3D (sami producenci ostrzegają przed włączeniem 3D w tv). Obawiałbym się o oczy, które nie są całkowicie ukształtowane u dzieci, oczywiście do pewnego wieku. Ale to takie moje własne przemyślenia, nikomu ich nie narzucam.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...