Skocz do zawartości
sakal

Modul Cyfry a TV Panasonic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam TV Panasonic TX-P50V20B z gniazdem CI, zamierzam kupic moduł CAM i oglądać Cyfre bez tunera, używając tylko TV, dodam że chodzi mi tylko o kanały SD, czy ktoś już probował takiego rozwiązania. Jaki moduł powinienem kupić? Czy wystarczy ten oferowany przez Cyfre+ czy musi to byc np Aston.

Proszę o opinię

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Panasonic TV TX-P42VT20E i używam tuner sat z telewizora oraz moduł cam cyfra+ HD (cena 49zł dla abonentów) w złączu CI. problem był tylko z odbiorem nat geo wild hd, ale poprawiło się 14.01 . Teraz działa bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Panasonic TV TX-P42VT20E i używam tuner sat z telewizora oraz moduł cam cyfra+ HD (cena 49zł dla abonentów) w złączu CI. problem był tylko z odbiorem nat geo wild hd, ale poprawiło się 14.01 . Teraz działa bardzo dobrze

To ciekawe bo wg. mojej wiedzy TV z serii VT20 mają skopsany albo tuner SAT albo soft do niego. Mam wersję 65" i moduły Polsatu oraz tnkHD i na obu zdarza się (czego nie ma np. na tunerze Opticum 9600) że obraz dostaje mozajkę macrobloków. Na tej samej antenie, z tego samego konwertera.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe bo wg. mojej wiedzy TV z serii VT20 mają skopsany albo tuner SAT albo soft do niego. Mam wersję 65" i moduły Polsatu oraz tnkHD i na obu zdarza się (czego nie ma np. na tunerze Opticum 9600) że obraz dostaje mozajkę macrobloków. Na tej samej antenie, z tego samego konwertera.

Pozdro

Problem jaki ja miałem był z przekazywaniem uprawnień do karty cyfry+ w module cam. Po przekazaniu na kanale TVPInfo musiałem wyłaczyć TV i pote jest OK. Co do obrazu czy dźwięku to niema żadnych uwag - porównywałem z Samsungiem LCD który miał sygnał po HDMI a panasonic z własnego tunera tv sat i panas ma lepszy obraz i głos. Zakłócenia (mozajka macrobloki) miałem jak ustawiałem Konwerter Monoblock Single 6° GI-205 Platinum X. Przy dobrej jakości sygnału niema problemu. Teraz na jednej antenie (65) mam astre i Hot Bird. Wystarczy popatrzeć w menu panasonica na jakość sygnały i bitową stopę błędów - jakość obrazu pogarsza się jak błędy różne są od 0 co świadczy o uszkodzeniu kable, konwertera lub anteny lub złym ustawieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rok temu kupiłem Panasonica TXL37V10E z myślą, że będę odbierał kanały cyfry plus w jakości HD przez ich moduł HD.Okazało się, że tylko kanały SD wyświetlały się normalnie. Z kanałów HD teraz na obecną chwilę z 18 kanałów HD odbieram tylko 5,z tych częstotliwości gdzie są emitowane programy AniPL,NatGog,EurSport,BBC HD, TVP HD jest ciemny ekran.Chciałbym zmienić moduł na inny, na którym mógłbym oglądać te kanały. Byłbym wdzięczny, gdyby mi ktoś pomógł w rozwiązaniu opisanego problemu.

Edytowane przez MIROZAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...