Skocz do zawartości
ferczu

Telewizor 40-42' cena:3-5 tys zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sedecznie wszystkich forumowiczow! :)

Zagladam(czytam i analizuje) od czasu do czasu na forum w nadziei, ze ulatwi mi to podjac decyzje zwiazana z zakupem odpowiedniego tv.

Jednak im wiecej czytam, tym wiecej pojawia sie "???"...

Jestem tutaj nowy i mowie wprost, ze nie posiadam wiedzy, ktora dalaby mi odp na moj dylemat(jaki tv kupic)

,stad tez zwracam sie do Was moi mili z wielka prosba o pomoc.

Mam jednak kilka specyzowanych wymagan co do tv i jesli pozwolicie podziele sie nimi z Wami i moze ktos z Was bedzie sklonny mi pomoc?

Interesuje mnie TV LCD LED(Full LED),Full HD o wysokim kontrascie np 2mln - 5000000:1 lub PLAZMA( o ktorej nie mam zielonego pojecia). :/

Byloby super,gdyby tv mial rowniez(jednak nie sa to priorytety)..

- DLNA

- HDMI-CEC

- 120-240 Hz

- MPEG-4

- niski czas reakcji..

- Preferowany rozmiar TV ? - 40-42"

- Jaki sygnał ? - satelitarny/polsat cyfrowy

- Jakie urządzenia do podłączenia? - DVD/Blu Ray, konsola PS3, dekoder polsatu, laptop, aparat foto, HDD.

- Jaka klasa cenowa? - 3-5tys zl

- Więcej oglądasz w dzień czy w nocy? - PO POŁUDNIU I W NOCY

- Jakie masz nasłonecznienie pokoju ? - Srednie/sa rolety

- Przeznaczenie: w duzej mierze gra PS3 i ogladanie filmow HD na dvd i BR , ogladanie cyfrowego polsatu.

Uffff!

Wychodzi na to, ze wiem czego szukam, jednak problem w tym, ze nie moge tego znalezc...wszyscy znawcy sklepowi czesto zaniemowili :blink: gdy przedstawilem im swoje oczekiwania co do tv i nie potrafili mi pomoc. :(

Kochani, bardzo Was prosze o pomoc w tej sprawie.

Mam nadzieje, ze nie zniechecilem Was tym postem? :)

Z gory dziekuje!

Z wyrazami szacunku.

Tomasz

Edytowane przez ferczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG 42LE8500 sprosta twoim wymaganiom 200Hz,Full LED (z lokalnym wygaszaniem),MPEG-4,DLNA,2xUSB,NetCast itp

http://tvguru.pl/testy/full-led-lg-42le8500-infinia-test/

http://www.lg.com/pl/tv-audio-video/telewizory/LG-lcd-tv-42LE8500.jsp

Dzieki za szybka odp! :)

Jednak pozwole sobie zadac do tego kolejne pytania.. ;)

Co ewentualnie moze konkurowac z modelem, ktory wymieniles?

Czy firma LG warta jest wydania tyle zlotowek? Czy moze cos jeszcze znajdziemy?

Czy plazma rowniez bedzie dobra do moich wymagan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o LG 8500 to niewiem czy bedzie cie intereował taki tel poniewaz ma szybe kolory super ale gorzej jak stoii w słonecznym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung seria 6 i wyżej

samsung nie produkuje TV Full Led

Philips 40PFL9705 tylko że dużo droższy

jezeli chodzi o LG 8500 to niewiem czy bedzie cie intereował taki tel poniewaz ma szybe kolory super ale gorzej jak stoii w słonecznym miejscu

z tą szybą to już niedługo powstaną mity,tak samo odbija jak TV z błyszczącą matrycą

ferczu napisał wyżej że są rolety i średnio nasłoneczniony pokój (zacznij czytać temat od początku do końca zibii07)

TV ma matrycę IPS i jest dobry do gier zerowy input lag (nie wiem zibii07 czy czytałeś,ale ferczu będzie PS używał z TV)

imput lag z konkurencyjnego forum polecam przeczytać od początku do końca http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/61230-tv-lg.html

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferczu, widzę że założyłeś aż dwa wątki na forum dotyczące tego samego (tylko po co?). Ja odpowiedziałem ci w tym drugim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferczu, widzę że założyłeś aż dwa wątki na forum dotyczące tego samego (tylko po co?). Ja odpowiedziałem ci w tym drugim :)

Hej Kroth! :)

Postanowilem utworzyc ten sam post pod nowym tytulem z racji tego, ze gdy nadalem tylul: "PROSZE o pomoc w zakupie TV",

to wyobraz sobie, ze bylo np 30 osob odwiedzajacych moj post, ale nikt nie postanowil sie wypowiedziec, wiec stwierdzilem, ze napisze jeszcze raz z konkretnym tytulem.."TV 40-42" cena:3-5tys" i efekt tego sam mozesz zobaczyc.. :)

Dziekuje wszystkim za poswiecenie czasu na moj dylemat. :)

Edytowane przez ferczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...