Skocz do zawartości
krzysr

Jaki subwoofer do 5 tys zł

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wyborze subwoofera. Subwoofer ma grać z amplitunerem Yamahy RX-1067 i z kolumnami z serii 700 B&W. Mój budżet to 5 tys zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w wyborze subwoofera. Subwoofer ma grać z amplitunerem Yamahy RX-1067 i z kolumnami z serii 700 B&W. Mój budżet to 5 tys zł.

Zapomniałem dodać. Całość gra w pomieszczeniu 40 m2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Polecam Velodyne CHT-12Q cena 3t lub CHT-15Q cena 4t.Sam używam CHT-15R starszy nodel,gra z ONKYO TX-SR805 i DALI IKON 7.Pomieszczenie 45m świetny w kinie i stereo.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam przetestować Klipsch RT10 nieźle daje czadu . Spokojnie wystarczy na 40m2 , ma dużo możliwości ustawień i może to ma mniejsze znaczenie ale nie codzienny wygląd z 3 membranami 1 aktywna 2 bierne.

http://www.klipsch.com.pl/index.php5?theme=pricelist&task=print_product&product_id=364

Z takim budżetem najlepiej wybierać między Velodyne a Klipsch .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na 40m2 poleciłbym Ci zakup dwóch Subwooferów. Miałbyś znacznie mniej problemów z ustawieniem i bas rozprzestrzeniałby się równomierniej w pomieszczeniu.

Dużą renomą cieszą się Suby XTZ ze Szwecji, nie wiem tylko, jak wygląda sprawa dystrybucji w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem po cichu o dwoch subwooferach. Czy przy takiej konfiguracji zdecydowac sie na dwa mniejsze np dwa velodyne cht-10q?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna kwestia , sub za 5 tyś będzie schodził dużo niżej i bass będzie głębszy niż z suba za 2,5 tyś .

CHT-10Q - 28 - 120 Hz 195w

CHT-15Q - 23 - 120 Hz 750w

Moim zdaniem 15Q ma taką moc (głośnik 38cm) że spokojnie na 40 m2 wystarczy z nawiązką . Jednak 195w a 750 w to jest kolosalna różnica .

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...