Skocz do zawartości
mulec

Zavvi.com - darmowa wysyłka do pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem historię moich paczek z zagranicy.

W tamtym roku czas dostarczenia najczęściej pomiędzy: 12 a 25 dni.

W tym roku: 28-36 dni. Na niektóre paczki czekałem/czekam już ponad 40 dni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziele się kolejną porcją wrażeń z zakupów w thehut.

A więc 26.04.2013 uległem pokusie i kupiłem "Cloverfield - Paramount Centenary Limited Edition Steelbook" za £9.99; film widziałem ale steelbook fajny, cena atrakcyjna więc stwierdziłem, że spokojnie mogę to półtora miesiąca za paczką poczekać :D
I tu spotkało mnie miłe zaskoczenie - we wtorek 07.05.2013 paczka dotarła, co więcej przesyłka nie była włożona w tę dziwną kartonową kopertę tylko w kartonik i steelbook owinięty był materiałem amortyzującym uderzenia, na kartonie była jedynie pieczęć Urzędu Celnego i nic więcej, żadnych naklejek pośredników, całość zamówienia zrealizowana była przez Pocztę Polską.

Postanowiłem iść za ciosem i sprawdzić jak to z tymi przesyłkami jest no i zamówiłem Cobrę w plastikowym pudełku (zamówienie z 07.05.2013) - przesyłka nie dotrała do dnia dzisiejszego...

24.05.2013 zamówiłem Casablanca - Steelbook Edition, przesyłka dotarła 03.06.2013 (podobnie jak poprzedni steelbook była w kartoniku, owinięta w materiał zapobiegający uszkodzeniu, na paczce jedynie stempel UC)

Waga przesyłki determinuje w jaki sposób będzie przebiegała dostawa, pośrednicy przejęli te lżejsze - reszta leci bezpośrednio przez PP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 listapada zamówiłem Total Recall - Mastered in 4K Edition (Includes UltraViolet Copy) [blu-ray] za £6.05.

W My account pisze :Status: Despatched,15/11/2013

To znaczy ,że przesyłka jest wysłana?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wysłana 15.11.2013.

Wraz ze zmianą statusu paczki przychodzi @ z przewidywanym terminem dostarczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, jestem w szoku, po 6 dniach dostalem paczke :) dawniej z zavvi czekalem minimum 20-30 dni :)

Edytowane przez chiboogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dla równowagi napiszę, że na swoją przesyłkę czekam od 29.11. W mailu napisali, że przewidywana dostawa do 10-ego więc jeszcze troszkę czasu mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, żeby zburzyć tą równowagę napisze, że od czasu moich wiosennych przygód z paczkami od zavvi dużo się zmieniło (na + oczywiście)

Od sierpnia/września nie zdarzyło się, żebym czekał na paczkę od nich dłużej niż 10 dni (to max jaki musiałem czekać) - nie wiem co się stało, ale wszystkie moje zamówienia są dostarczane termionowo ( a zamawiam sporo, bo biorę od nich prawie wszystkie steelbooki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej czekam od 15.listopada na Total Recall - Mastered in 4K Edition (Includes UltraViolet Copy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie wysłali 15 listopada i jeszcze nie doszło.Może ktoś poradzi gdzie spytać się o przesyłkę.Nie znam angielskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie wysłali 15 listopada i jeszcze nie doszło.Może ktoś poradzi gdzie spytać się o przesyłkę.Nie znam angielskiego.

musisz do nich pisac reklamacje, innej opcji nie ma. A do tego musisz uzbroic sie w cierpliwosc, bo kontakt z nimi jest dosc "utrudniony". Dwa razy miałem te "przyjemnosc" składania reklamacji i za pierwszym razem dopiero po wysłaniu 3 maila mi łaskawie odpisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wysłałem zapytanie o przesłkę.

Otrzymałem taką odpowiedź.:

"Witaj ..., Dziękuję za nawiązanie kontaktu do daj nam znać cię nie otrzymały rozkaz 33475408. Jestem naprawdę przykro, że nie otrzymał tego. Zamówienie zostało wysłane do Ciebie na 15/11/2013 i spodziewałem się, że przybył on teraz. Zbadamy to z naszego dostawcy kurierskiej, ale w międzyczasie jestem bardziej niż szczęśliwi, aby zorganizować zastępstwo dla Ciebie. Wyślemy Ci e-mail tak szybko, jak to jest wysyłane. Jeśli jest coś innego, co możemy zrobić, to nie wahaj się skontaktować i członek naszego zespołu chętnie pomóc. Serdecznie pozdrawiamy, Kim Zavvi.com Biuro Obsługi Klienta"

Czy to znaczy,że jeszcze raz wyślą moje zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wysłałem zapytanie o przesłkę.

Otrzymałem taką odpowiedź.:

"Witaj ..., Dziękuję za nawiązanie kontaktu do daj nam znać cię nie otrzymały rozkaz 33475408. Jestem naprawdę przykro, że nie otrzymał tego. Zamówienie zostało wysłane do Ciebie na 15/11/2013 i spodziewałem się, że przybył on teraz. Zbadamy to z naszego dostawcy kurierskiej, ale w międzyczasie jestem bardziej niż szczęśliwi, aby zorganizować zastępstwo dla Ciebie. Wyślemy Ci e-mail tak szybko, jak to jest wysyłane. Jeśli jest coś innego, co możemy zrobić, to nie wahaj się skontaktować i członek naszego zespołu chętnie pomóc. Serdecznie pozdrawiamy, Kim Zavvi.com Biuro Obsługi Klienta"

Czy to znaczy,że jeszcze raz wyślą moje zamówienie.

skopiuj text po angielsku bo tego nie da sie czytac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wyślą jeszcze raz, ale dla pewności wklej tekst po angielsku.

Edytowane przez marian381

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest odpowiedź na moje zapytanie:



Thank you for getting in touch to let us know you have not received order 33475408.


I am really sorry to hear that you have not received this. The order was sent to you on 15/11/2013 and I would have expected it to have arrived by now.


I will investigate this with our courier provider but in the meantime I am more than happy to arrange a replacement for you. We will send you an e-mail as soon as it is dispatched.


If there is anything else that we can do, then please do not hesitate to get in touch and a member of our team will be happy to help.


Kind regards,

Kim



Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest odpowiedź na moje zapytanie:
Thank you for getting in touch to let us know you have not received order 33475408.
I am really sorry to hear that you have not received this. The order was sent to you on 15/11/2013 and I would have expected it to have arrived by now.
I will investigate this with our courier provider but in the meantime I am more than happy to arrange a replacement for you. We will send you an e-mail as soon as it is dispatched.
If there is anything else that we can do, then please do not hesitate to get in touch and a member of our team will be happy to help.
Kind regards,
Kim
Dziękuję za pomoc.

pozatym ze jest im przykro, ze nie dostałes swojego zamowienia i ze bede wyjasniac to z ich kurierami, napisali ze wyslac Ci towar jeszcze raz, i poinformuja osobnym @ kiedy przesyłka dla Ciebie zostanie wysłana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie dotarł blu-ray -Total Recall - Mastered in 4K Edition.Czekałem od 15 listopada. Nikogo w domu nie było i kurier rzucił za furtę ogrodzenia.Być może pierwszą przesyłkę tak samo zostawił i ktoś sobie wziął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zavvi wysyła pocztą i każda przesyłka nie wymaga potwierdzenia odbioru, dlatego trzeba mieć dużą skrzynkę albo czekać na listonosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, Zavvi ma śmiesznie taniego steelbooka Siedmiu samurajów, ale jak tak czytam o waszych dośwadczeniach z wysyłką to sobie chyba daruje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam duzo robie zakupow i jakos wszystko Ok. Ceny smieszne i darmowa wysylka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...