Skocz do zawartości
kaku2004

Buczenie w SAMSUNGU

Rekomendowane odpowiedzi

2 tygodnie temu nabyłem Samsunga ue40c5000-gazetka media expert,zadowolony odpaliłem go w domu i niemiłe zaskoczenie buczenie w głosnikach.Po tygodniu wymieniłem oczywiście za dopłatą na model ue40c6000 i to samo,obraz oczywiście wyrażniejszy poprzednik miał 50/60hz,ten ma 100hz,i niech nikt nie próbuje mnie przekonać że nie ma różnicy,a co dziwne mój stary dziadek kineskop Samsung też buczał.Korzystam z CP dekoder Mini podłączony z telewizorem eurozłączem.Noszę się z wymianą dekodera na hd no i oczywiście przewody hdmi,czy to poprawi mi głos i obraz.Buczenie

wzrasta w trakcie jaśniejszych scen.Czy ktoś wie,gdzie szukać przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest problem eurozłącza a nie telewizora. Ponoć pomaga wymiana kabla na porządniejszy, ekranowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w sprzęcie wyjście HDMI na tv, to oczywiście że kabel HDMI. Jak tylko euro, to kup dobry, gruby kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz włączone eco? ta funkcja czasami tworzy efekt buczenia. Ale cchyba chodzi o kabel

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za info,w najbliższych dniach wymieniam dekoder na hd i łączę z telewizorem przewodem hdmi,zobaczymy jaki będzie efekt :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie omieszkaj nas powiadomić czy buczenie ustąpiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,wczoraj odpaliłem dekoder HD-Cyfrowy Polsat podłączony z telewizorem przewodem HDMI.Buczenie jak ręką odjął,głos czyściutki,obraz ładny,kanały w rozdzielczości HD poezja,tylko słuchać i oglądać.Przewód HDMI który dostałem z dekoderem niepozorny i sądzę ,że niedrogi a spełnia swoje zadanie super,więc czy jest sens inwestować w drogie.Teraz się biorę za odtwarzacz,który ma tylko wyjście na eurozłącze,czyli wymiana na model z gniazdem HDMI /zapewne to też będzie Samsung/+ jakieś niedrogie kino domowe.Jak to wszystko skompletuję to się odezwę i podzielę wrażeniami :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy z niecierpliwością :) Tylko nie przesadzaj z tym niedrogim kinem domowym, żeby się nie okazało że kupiłeś głośniki 2.1 za 50zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówiłeś że na starym tv też było buczenie to muszę powiedzieć że w tym dekoderze cp mini to wina zasilacza a nie kabla euro bo zam przez to przechodziłem kilka razy i wymiana zasilacza pomogła:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...