Skocz do zawartości
tarinQ

Dysk zewnetrzny USB do TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje dysku na USB tak na okolo 500-640 GB

Co polecicie w tym przedziale??

Tv to samsung , glownie bede odtwarzac filmy 720p 1080p

Pozdrawiam

czekam na pomoc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba obojętne jaka marka. tylko 2,5" żeby zasilanie z usb wystarczyło.

mam 500gb LG, dałem ok 250zł. podpinam do dvd hd i jest elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję:Seagate External Desktop Drive 1TB 32MB 7200rpm USB 3,5cala -często do kupienia w biedronce za 169 -Ja taki kupiłem 3 miechy temu i śmiga bez zarzutu.

Innym przeszkadza że dyski 3,5 trzeba podłączać do sieci,ale moim zdaniem to żaden problem,liczy się za to pojemność oraz bezszelestna praca w każdym położeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem laikiem w tematach telewizji hd, dlatego mam do Was pytanie.

Mam TV samsung le40c650, czy wystarczy do tego tv zewnętrzny dysk twardy do odtwarzania filmów full hd ważących np 20-30 a nawet 40gb? Czy przez usb 2.0 nie ma problemów z odtwarzaniem takich filmów czy też jest mi potrzebny odtwarzacz aby podłączyć przez hdmi.

Drugie pytanie, czy dyski zewnętrzne mają po 2 wejścia usb i jest możliwość podłączony jednocześnie komputera i tv aby nie przepinać co chwile kabla w celu zgrania filmów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję:Seagate External Desktop Drive 1TB 32MB 7200rpm USB 3,5cala -często do kupienia w biedronce za 169 -Ja taki kupiłem 3 miechy temu i śmiga bez zarzutu.

Innym przeszkadza że dyski 3,5 trzeba podłączać do sieci,ale moim zdaniem to żaden problem,liczy się za to pojemność oraz bezszelestna praca w każdym położeniu.

Dysk spoko , tylko czy na pewno w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem 2,5" WD Elements SE Portable 1TB, podpinam do Samsunga ue40c6000. Filmy się nie przycinają, jak dotąd problemów brak. Jest jeden mankament - biała dioda. Niektórym przeszkadza, innym nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za pomyłkę.Cena to 279 lecz są też dyski seagate 1 tb też w biedronce za 239 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem laikiem w tematach telewizji hd, dlatego mam do Was pytanie.

Mam TV samsung le40c650, czy wystarczy do tego tv zewnętrzny dysk twardy do odtwarzania filmów full hd ważących np 20-30 a nawet 40gb? Czy przez usb 2.0 nie ma problemów z odtwarzaniem takich filmów czy też jest mi potrzebny odtwarzacz aby podłączyć przez hdmi.

Drugie pytanie, czy dyski zewnętrzne mają po 2 wejścia usb i jest możliwość podłączony jednocześnie komputera i tv aby nie przepinać co chwile kabla w celu zgrania filmów?

Ponawiam prośbę o pomoc i odpowiedź na powyższe pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Ja mam problem z dyskiem twardym Seagate GoFlex Desk STAC3000200 3TB podpiętym do tv Samsung LE-37B652T4.

Problem jest taki, że tv w ogóle nie widzi dysku.I co mam teraz zrobić, taka kolekcja filmów leży sobie nie używana.

Czy jest jakieś rozwiązanie :mellow:

Podpowiedzcie coś.

TNX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...