Skocz do zawartości
Daniel57

DVB-T Gdańsk - jest już regularny przekaz!

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po godz.18 został uruchomiony z nadajnika Gdańsk/Chwaszczyno przekaz 2muxa , tak więc mamy w Pomorskim dwa działające ; muxy; . Przekaz stabilny i z dużą siłą nadawczą.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po godz.18 został uruchomiony z nadajnika Gdańsk/Chwaszczyno przekaz 2muxa , tak więc mamy w Pomorskim dwa działające ; muxy; . Przekaz stabilny i z dużą siłą nadawczą.

zgadza się już nadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim rejonie Gdańska mieszkasz?bo to może być problem,ja mux 3 mam z iławy

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też już działa :), mimo pewnych kłopotów, do Ar i do diana, wystarczyło TV do ustawień fabrycznych zrestartować i mi łapie na zwykłej domowej antenie, widocznie coś z Tv było nie tak. Pytanie do was jakie macie kanały , ja mam ich z 5, ale nie mam polsatu na czym najbardziej mi zależało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbieram na ;pokojowej; 10 kanałów w tym Polsat + 3 plansze testowe. Spróbuj jeszcze raz przeszukać wybierając opcję w TV- tylko cyfrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak samo jak diana tylko że ja mam sygnał MUX3 z Iławy kanał 46,a MUX 2 z Chwaszczyna kanał 35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj probowalem i odbieralem : TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia, Polsat, TV4, TVN, TV Puls i TVN 7. Do tego byly 3 kanaly z pasami wiec miejsce na uruchomienie kolejnych. Antena to teleskop pokojowy (wieksza wersja anteny przenosnego radia).

Edytowane przez Tom0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już są dwa testowe programy,na mux 2 uruchomili 11 program tv puls 2 z Chwaszczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.TVN,Polsat,TV4,Puls 1 i 2 (Chwaszczyno?) odbieram normalnie ale TVP1,2 i 3 kultura,historia ma bardzo słaby sygnał wręcz zanikający czasami.Mieszkam w oklicy Władysławowa 10 km na zachód.Zjakiego nadajnika są nadawane?Drugie pytanie:jak można rozdzielić sygnał na kilka tv nie obsługujących DVB-T:do każdego tv tuner? czy inne rozwiązanie?( podobnie działające do splittera do tv sat?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telmor Mój link ustawioną na Chwaszczyno o ile ostatnie sztormy jej nie przestawiły,chociaż analogowe chodzą.Tak mnie coś teraz tknęło czy symetryzator ze wzmacniaczem przeszkadza(ale dlaczego tylko jednemu multipleksowi?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.Czy wchodzi w grę dokładniejsze ustawienie lub wzmocnienie sygnału.Czy znasz odpowiedź na moje pytanie co do rozdziału sygnału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na "TELMORZE analogowym" , na Półwyspie odbieram mux3 - 80% , a mux2 - 99% jakości.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.Czy wchodzi w grę dokładniejsze ustawienie lub wzmocnienie sygnału.Czy znasz odpowiedź na moje pytanie co do rozdziału sygnału?

z tego co widzę to ta antena którą podałeś w linku jest bez wzmacniacza i na pewno dokładniejsze ustawienie na Chwaszczyno też pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...