Skocz do zawartości
Gmeru

[Poradnik] Kupować telewizor 3D czy jeszcze za wcześnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Na Sharpa nie liczę. Przykro mi ale nie mamy żadnego kontaktu z tą firmą. A szkoda :( Z tego co widzę po necie to z Sharpem krucho i wszędzie ciężko coś odszukać. Chyba, że sklepiki robią same testy.

No tak, tylko ja się za proroka nigdy nie uważałem i dlatego nie napiszę, że np. Oledy na pewno będą w sprzedaży za pięć lat::)

I ja się tym "czymś" nie podniecam, ba w ogóle 3D jakoś mnie nie rajcuje, chociaż oglądałem je na kilku różnych odbiornikach. Więc kto się tu podnieca?

Prowokujesz mnie, wiedząc co się stanie a potem co? Mnie łatwo podpuścić bo kurcze nie jestem żadnym prorokiem. Skoro piszę jakiś artykuł to wiadomo, że to jest TYLKO MOJA OPINIA więc takie zarzuty są słabe. Moim zdaniem tak jest i będzie i już. Wystarczy popatrzeć na rynek przez ostatnie 10 lat. OLEDa miałem w domu kilka lat temu (Sony 11" za 20 tys :blink: :blink: :blink: :blink: ). I Co? mamy je dzisiaj? Pupa. Nic z tego nie wyszło. Z każdą nowinką tak jest. Nim będziesz miał w domu TV/Projektor bez okularów naprawdę trochę wody w Wiśle upłynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda z tym sharpem, bo fajny telewizor i mimo, że go mam to chciałbym poczytać troche o nim bo pewnie dużo ciekawych rzeczy nie wiem.

Edytowane przez ero1884

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda z tym sharpem, bo fajny telewizor i mimo, że go mam to chciałbym poczytać troche o nim bo pewnie dużo ciekawych rzeczy nie wiem.

Witam!

Mam ochotę kupić takiego sharpa ale w rozmiarze 52, napisz czy jestes zadowolony i czy warto. Brałem pod uwagę lg ze wzgledu na pasywne okulary, ale po zobaczeniu sharpa mam wątpliwości co wybrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru jak będziesz miał okazje to przetestuj sharpa 46le830.

Ja również poważnie zastanawiam się nad Sharpem z tym że w większym rozmiarze model LC-52Le830E,

Jego testow i opisow w necie jak na lekarstwo

Na podobnym forum bardzo mocno je chwala i polecaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem telewizora 3d marki Samsung. Dokładnie model UE40ES6800, skłaniam się ku niemu bo od zawsze miałem samsungi i według mojej opinii jest to dobra firma, ale jeśli chodzi o telewizory 3d to może własnie skupić się na czym innym? Mój budżet to powiedzmy do 5000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o 3D to jest ok w tym modelu. Ale inne rzeczy już nie są takie ok. Poczytaj test ES8000. Ale tak jak mówię: 3D jest dopracowane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto chyba trochę odświeżyć temat?

Jakie są wasze spostrzeżenia na tegoroczne modele z 3D? Który lepszy, który ma jakieś wady męczące przy dłuższym użytkowaniu.

Ja do tej pory zachwycam się 3D w HX85. Nagroda EISA moim zdaniem jak najbardziej zasłużona choć konkurencja trzyma się bardzo blisko. A Wy jak uważacie?

P.S. nie bawiłem się HX95 i nie wiem jakie tam jest 3D. Gmeru możesz powiedzieć coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach raczejnie powinno patrzeć się na to, czy telewizor jest 3D, czy nie jest. Większość telewizorów z górnej półki - to modele 3D. Chcąc kupić taki model, zapewne będzie on w 3D. Bardziej może zastanawiać kwestia jakie 3D wybrać, pasywne, czy aktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat 3D zszedł trochę na 2 plan ze względu na pojawienie się innych bardzo ciekawych technologii takich jak 4K. IFA 2013 w Berlinie pokaże w którym kierunku producenci będą się rozwijać.

Pytanie do Gmeru:

Jak wypada porównanie W8 i W9, które (odpowiednio) mają 3D pasywne i 3D aktywne. Miałem możliwość zapoznania się zarówno z 8-ką jaki i z 9-ką przez dłuższą chwilę ale niestety nie stały one obok siebie abym miał porównanie. Byłem zagorzałym zwolennikiem 3D aktywnego ze względu na utratę rozdzielczości w pasywnym. Po tym co widziałem w W8 nie jestem już taki pewien swego zdania ;). Powiedz Gmeru jak Ty to oceniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba testy masz na forum i tam jest moje zdanie :) Bo zarówno W8 jak i W9 testowaliśmy z Maćkiem razem.

Ja nadal wolę aktyw gdyż denerwuje mnie dość mocno zauważalny spadek rozdziałki. Widzę te czarne brakujące linie : / Oczywiście jak mówisz: pierwsze wrażenie może być naprawdę na korzyść pasywa. Ale mając porównanie ja jednak cały czas stoję po stronie aktywa. Mimo, że cross jest większy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to widzicie teraz w czasach telewizorów 4k i pełnego 1080p pasywnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki telewizor to idealne 3D. Jest mega jakość 3D i mega komfort. Tylko jak pewnie dobrze wiesz z naszych testów nie każdy TV 4K ma dobre 3D a technologia jest często aktywna... ale to zazwyczaj zaznaczamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...