Skocz do zawartości
krzysio 38

philips 40 PFL5605

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o tym telewizorku sądzicie polecił mi go sprzedawca w M M a nie znalazłem go na forum chyba że gdzieś przeoczyłem to proszę o przekierowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzysio 38, model, o który pytasz jest godny polecania. Pozwól, że wstrzymam się z własną oceną. W zamian podsyłam kilka opinii osób, które korzystają z tego modelu. Opinie pochodzą z porównywarki cenowej (ceneo.pl) i sklepu internetowego (euro.com.pl).

„Rewelacja dużo pisania to już 2 telewizor philipsa i nie zawiodłem się masa przyłączy ,wyjście HDMI z pendriva czyta pliki MKV! prawie blueray, możliwość aktualizacji kodeków i oprogramowania, funkja ECO i czujnik światła i wiele innych fajnych bajerów, gry chodzą super na HDMI. Zalety produktu: atrakcyjny design, ostry obraz, łatwość w użytkowaniu, dobra rozdzielczość, redukuje odbicia, dobra cena, czysty dźwięk”

„Kupiłem ten telewizor po przeczytaniu jego opisu na stronach PHILIPS i muszę przyznać, że zakładałem, że jak będdzie w tym co tam napisali 80% prawdy, to ten TV będzie ekstra. Jag go kupiłem, to okazało się, że jest lepiej niż zakładałem. Obraz jest bardzo wyraźny i to bez HD, dźwięk również jest wystarczający. Obsługa jak dla przedszkolaka. Design poprostu powala, choć widziałem już lepsze, ale nie za tą cenę. Plusy: atrakcyjny design, czysty dźwięk, dobra cena, dobra rozdzielczość, łatwość w użytkowaniu, ostry obraz.„

„W tej cenie Philips nie ma konkurentów jeżeli weźmiemy pod uwagę obraz i zwłaszcza jakość dźwięku. Irytujące menu i brak bezpośredniego dostępu z pilota, który jest zbyt stylowy żeby był praktyczny, do wyboru źródeł oraz rozdzielenie funkcji zmiany kanałów od regulacji głośności na klawiszach nawigacji to poważne nieporozumienie. Wejście USB działa sprawnie, lecz niestety, musimy znać dobrze angielski ponieważ nie pokażą się żadne napisy. Solidność budowy na piątkę. Wielkie brawa za zużycie energii, przy odpowiedniej regulacji zużywa pomiędzy 50 a 60 W.

Opinia:

Plusy: atrakcyjny design, czysty dźwięk, dobra cena, Małe zużycie energii, ostry obraz, redukuje odbicia”

Jeśli będziesz miał pytania, chętnie na wszystkie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie

Ale kupiłem samsunga C650 i nie zawiodłem się jest super. Dużo pomogło mi wasze forum i opinie o sprzęcie jeszcze raz Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...