Skocz do zawartości
Wacław Misiura

MBox R650/R600/R500/P500

Rekomendowane odpowiedzi

wymieniłem wszystkie trzy player'y, bo pracują na tym samym sofcie.

mam player podpięty troszkę dziwnie, lecz dla mnie optymalnie: bezpośrednio do TV po kablu HDMI, a dodatkowo do TV podłączony niewielki subwoofer z wbudowanym wzmacniaczem + głośniki.

ostatnio chcąc posłuchać muzyki z Mbox'a zdziwiłem się, że w trakcie odtwarzania nie wygasza się ekran, tylko w dolnej części wyświetlana jest cały czas informacja na temat odtwarzanego utworu [nazwa pliku, czas itd].

ze względu że mam podłączoną plazmę trochę mi to nie na rękę - chodzi o ewentualne wypalenia/powidoki.

chcąc tego uniknąć zacząłem szukać, lecz nie znalazłem żadnej informacji na temat wygaszacza.

jedyny wygaszacz - skacząca ikona lub napis - pojawiał się gdy wyświetlane przez dłuższy czas było menu. nie chciałbym zmieniać obecnego okablowania z podłączonym sprzętem, aby głośniki podłączyć bezpośrednio do Mbox'a - to rozwiązanie jest doraźne, bo korzystając z tunera SAT musiałbym głośniki podłączyć znowu pod TV.

czy ktoś znalazł opcję wymuszenia wygaszacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to drażniło - ale poszedłem w drugą stronę i znalazłem w telewizorze opcję wyłączenia obrazu. Może w twoim też tak się da?

Z tym że ja mam głośniki podłączone "normalnie", więc i tak prościej mi telewizor wyłączyć niż przeklepywać się jego przez menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym, aby taka pierdółka wymusiła na mnie inwestycję w postaci wzmacniacza z prawdziwego zdarzenia - przymierzam się do zakupu, lecz jak wszystko musi nabrać mocy prawnej.

wiem, że wtedy problem nie ujrzałby światła dziennego.

w panasonic'u TX-P42s20,nie mam opcji wyłączenia obrazu bez wyłączania odbiornika.

kto jeszcze ma propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w panasonic'u TX-P42s20,nie mam opcji wyłączenia obrazu bez wyłączania odbiornika.

kto jeszcze ma propozycje?

Też mam Panasa - tyle że G20. Zobacz czy nie przeoczyłeś opcji Menu -> Obraz -> Panel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...