Skocz do zawartości
Samek

Rozdzielczość 1368x768

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zapytać czy komuś z posiadaczy tego tv udało się uzyskać rozdzielczość 1368x768?
Obecnie używam 1360x768 (via DVI) i wszystko fajnie, tylko jak wiadomo są czarne paski po bokach (po 3 piksele z obu stron). Prawie tego nie widać, ale z czasem człowiek chce więcej :(
Bawiłem się powerstripem, ale wszystkie moje próby skończyły się fiaskiem. Pomimo wybrania 1368x768 dalej miałem paski, a na osd pokazywało 1360x768.
Może komuś się udało i podzieli się ustawieniami.

[b]EDIT: (25.04.2007) => 1366x768[/b]

Po wymianie karty graficznej na GF7600 dalej siedziałem przy rozdzielczości 1360x768.
Dziś coś mnie tknęło i postanowiłem znowu się pobawić.
Znalazłem informację, że w nowszych sterownikach nvidii można sobie dodać rozdzielczość 1366x768, i że podobno to nawet działa.
Zacząłem dłubać i niestety dalej nici - tv przełączał się w 1280x768 i dziwnie skalował, albo zostawał w 1360x768.
Później wykopałem jakieś dokładniejsze ustawienia, wpisałem, zatwierdziłem i coś zaskoczyło. Tv (błędnie) zakomunikował rozdzielczość 1280x1024.
Po krótkich oględzinach okazało się, że to jest oczekiwana 1366x768 !!!
- brak skalowania, tapeta o rozdzielczości 1360x768 w trybie centered ma po obu stronach 3 piksele wolne.

[u]Jak to ustawić?[/u]
Otwieramy panel nvidia, następnie Wyświetlanie / Zarządzaj taktowaniami dostosowanymi i wpisujemy wartości z obrazka.

[b]PAMIJĘTAJ !!! ROBISZ TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!![/b]

[url="http://www.imagehosting.com"] [img]http://www.imagehosting.com/out.php/i523219_1366x768.PNG[/img][/url]
Ustawienia testowane na GeForce 7600GT + ForecWare 101.02 + Mirai Monolith T32114 via DVI.

Edytowane przez Samek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...