Skocz do zawartości
JaYo^

Problem z ukryciem kabli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem TV UE40C6500, tylko mam problem z podłaczeniem kabli HDMI, USB, itp... ponieważ są one montowane z lewego boku telewizora i wystaja mi poza krawędz telewizora. TV przymontowany jest do podstawy. Mam pytanie jak zrobić aby te kable nie wystawały poza krawędź telewizora, przylepic je z tylu TV i poprowadzić wzdłoż? Bez sensu Samsung zrobił te podłaczanie... oraz istnieja jakieś zaślepki by nie bylo widać kabli z boku telewizora ponieważ wejść do pokoju też mam akurat z lewej strony i strasznie to rzuca sie w oczy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co w tej chwili przychodzi mi do głowy to hdmi z łamaną końcówką, którą można przekręcić o 90 stopni względem gniazda w tv. Kable takie można dostać w necie albo dowolnym markecie ze sprzętem video. Usb z takim patentem niestety nie rzuciło mi się nigdy w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj tam :) No w kazdym razie problem bylby w sumie rozwiązany ;) Ale moim zdaniem nie wiem czym sie kierował samsung, ze tak beznadziejnie zaprojektował te wejścia.

Oraz co z tymi zaslepkami by nie bylo widac kabli z boku TV przy wchodzeniu do pokoju

Edytowane przez JaYo^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej wspomniane kable widziałem w MM, Saturnie i Media Expercie. Sprawdzają się także gdy tv mamy powieszony bardzo blisko ściany. Co do Samsunga to rzeczywiście głupota na maxa, ale myślę, że świadomie go wybrałeś i od początku musiałeś się liczyć z takim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiedziałem o takim sposobie więc pytam jak rozwiazać ten problem ;)

Na allegro fajna jest za 19zł. Zamówił bym odrazu pod 4 złacza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...