Skocz do zawartości
miroslawm

Odtwarzacze BD 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sedecznie ponieważ przymierzam się do zakupu odtwarzacza Blu-ray, proszę o informację w jaki odtwarzacz w moim przypadku warto zainwestować. Ponieważ jestem przywiązany do marki Panasonic, posiadam obecnie telewizor TX-P42S10E i zastanawiałem się nad zakupem odtwarzacza DMP-BD80 lub DMP-BD85, dodam że dla mnie ten odtwarzacz bedzie sprzętem docelowym i nie będę go wymieniał w najbliższym czasie. Ponieważ ostatnio pojawiły się odtwarzacze 3D - 3D DMP-BDT300 oraz 3D DMP-BDT100 a nie zabardzo orientuję się w czym rzecz z tym 3D, więc proszę o poradę na co powinienem się zdecydować czy te odtwarzacze 3D to tylko chwyt marketingowy, czy też jakaś nowa technologia. Pamiętam kilka lat temu pojawiały się płyty DVD które można było odtwarzać na zwykłych odtwarzaczach a przy oglądaniu na zwykłym telewizorze przez specjalne okulary pojawiały się efekty 3D i nie wymagało to specjalnego sprzętu. Proszę też o informację czy w przypadku jeżeli warto kupić odtwarzacz 3D czy mój telewizor wykorzysta jego możliwości ponieważ nie mam zamiaru wymieniać jak na razie tego telewizora, tak więc proszę o rowiązanie moich dylematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sedecznie ponieważ przymierzam się do zakupu odtwarzacza Blu-ray, proszę o informację w jaki odtwarzacz w moim przypadku warto zainwestować. Ponieważ jestem przywiązany do marki Panasonic, posiadam obecnie telewizor TX-P42S10E i zastanawiałem się nad zakupem odtwarzacza DMP-BD80 lub DMP-BD85, dodam że dla mnie ten odtwarzacz bedzie sprzętem docelowym i nie będę go wymieniał w najbliższym czasie. Ponieważ ostatnio pojawiły się odtwarzacze 3D - 3D DMP-BDT300 oraz 3D DMP-BDT100 a nie zabardzo orientuję się w czym rzecz z tym 3D, więc proszę o poradę na co powinienem się zdecydować czy te odtwarzacze 3D to tylko chwyt marketingowy, czy też jakaś nowa technologia. Pamiętam kilka lat temu pojawiały się płyty DVD które można było odtwarzać na zwykłych odtwarzaczach a przy oglądaniu na zwykłym telewizorze przez specjalne okulary pojawiały się efekty 3D i nie wymagało to specjalnego sprzętu. Proszę też o informację czy w przypadku jeżeli warto kupić odtwarzacz 3D czy mój telewizor wykorzysta jego możliwości ponieważ nie mam zamiaru wymieniać jak na razie tego telewizora, tak więc proszę o rowiązanie moich dylematów.

Kup 300-kę. Ma dwa wyjścia HDMI co przyda się w 3D: jedno wyjście do TV 3D, drugie do amplitunera z wejściem "tylko" 1.3. BTW to bardzo dobry player zbierający bardzo dobre recenzje.

Jesli nie masz zamiaru wymieniać TV to o 3D zapomnij i ... wtedy ta 300-ka nie jest ci potrzebna. BTW masz bardzo dobry TV 2D.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację i mam kolejny dylemat bo nadal nie wiem na co sie zdecydować, może jednak przyszłościowo patrząc odtwarzacz 3D a telewizor może kiedyś zmienię, jeszcze się zastanowię, jeszcze raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod wątek, aby spytać się o podstawową rzecz - czy da się odtworzyć film 3d na playerze 3d podłączonym do tv 2d ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety - technicznie nie powinno być przeszkód, ale .... producenci płyt wymyślili myk, który na to nie pozwala.

Jeśli w menu nie ma wyboru, to nic nie obejrzysz .

Rozwiązaniem są "inne" playery . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...