Skocz do zawartości
dawmac

A Christmas Carol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bylem wczoraj wieczorem w Tecsco aby corce kupic jakas zabawke i jak zwykle musialem odwiedzic stoisko z plytami Blu Ray. Patrze jest nowosc "A Christmas Carol" a jakie moje zdziwienie bylo jak obok normalnego wydania Blu Ray lezy sobie wersja 3D. Cena za blurazy 18£ a za wersje z 3D 24£ ale dostajemy plyte z filmem 3D i plyte z filmem 2D. Dla mnie super bo 2D plytke dostanie corka dla siebei i na pewno z czasem ja zajedzie a moja bedzie lezec bezpiecznie w pudeleczku :) Chyba jest to pierwsze wydanie filmu 3D ogolnie dostepne w sklepie i to nie jakims specjalictycznym ale w zwyklym Tesco. Fakt jedna jaskola wiosny nie czyni ale jest to znak ze producenni / sprzedawcy czuja ze rynek takiego produktu potrzebuje zwlaszcza ze jest to film Disneya wiec nie byle kogo. Oby tak dalej :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziercy.

W Amazonie 18 funciaków.

BTW jest tam kilkanaście tytułów 3D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziercy.

W Amazonie 18 funciaków.

BTW jest tam kilkanaście tytułów 3D

Pozdro

wiem, bo mam juz zamowione kilka filmow ale chodzi o fakt ze nie kazdy ma chec / mozliwosc / czas itd itd zamawiac w sieci. Wiele osob kupuje w sklepie bo tak wygodniej, idzie, zobaczy i kupi bo w sumie to te pare funtow. Bardziej mi chodzi o to ze film 3D pokazal sie na polce w hipermarkecie. Z tego co pamietam od od czasu kiedy pojawil sie Blu Ray a pojawienia sie filmow w sklepach troszke czasu minelo a 3D "rozwija" sie bardzo szybko.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci sklepow Asda oprocz Christmas Carol 3D jest tez Bolt 3D z polskimi napisami, jakis muzyczny film 3D i jeszcze jedna bajka Disneya,ale bez polskich napisow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...