Jump to content
Sign in to follow this  
dawmac

A Christmas Carol

Recommended Posts

Witam

Bylem wczoraj wieczorem w Tecsco aby corce kupic jakas zabawke i jak zwykle musialem odwiedzic stoisko z plytami Blu Ray. Patrze jest nowosc "A Christmas Carol" a jakie moje zdziwienie bylo jak obok normalnego wydania Blu Ray lezy sobie wersja 3D. Cena za blurazy 18£ a za wersje z 3D 24£ ale dostajemy plyte z filmem 3D i plyte z filmem 2D. Dla mnie super bo 2D plytke dostanie corka dla siebei i na pewno z czasem ja zajedzie a moja bedzie lezec bezpiecznie w pudeleczku :) Chyba jest to pierwsze wydanie filmu 3D ogolnie dostepne w sklepie i to nie jakims specjalictycznym ale w zwyklym Tesco. Fakt jedna jaskola wiosny nie czyni ale jest to znak ze producenni / sprzedawcy czuja ze rynek takiego produktu potrzebuje zwlaszcza ze jest to film Disneya wiec nie byle kogo. Oby tak dalej :)

pozdr. dawmac

Zdziercy.

W Amazonie 18 funciaków.

BTW jest tam kilkanaście tytułów 3D

Pozdro

Zdziercy.

W Amazonie 18 funciaków.

BTW jest tam kilkanaście tytułów 3D

Pozdro

wiem, bo mam juz zamowione kilka filmow ale chodzi o fakt ze nie kazdy ma chec / mozliwosc / czas itd itd zamawiac w sieci. Wiele osob kupuje w sklepie bo tak wygodniej, idzie, zobaczy i kupi bo w sumie to te pare funtow. Bardziej mi chodzi o to ze film 3D pokazal sie na polce w hipermarkecie. Z tego co pamietam od od czasu kiedy pojawil sie Blu Ray a pojawienia sie filmow w sklepach troszke czasu minelo a 3D "rozwija" sie bardzo szybko.

pozdr. dawmac

W sieci sklepow Asda oprocz Christmas Carol 3D jest tez Bolt 3D z polskimi napisami, jakis muzyczny film 3D i jeszcze jedna bajka Disneya,ale bez polskich napisow.