Skocz do zawartości
pmcomp

COD Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy i ... czekamy w przysżłym tygodniu na telewizor 3D.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam i jak na razie mam mieszane uczucia............. graficznie słabiej od MW2 i to wyraźnie, początek gry i znowu rosyjscy przyjaciele............ehhh no i serwery leżą więc multi też leży;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam jak bedzie w platynie - tyle dla mnie jest wart ten tytuł

Absolutnie nie mam cisnienia. Kupie przy okazji bez szału. A mój stosunek do 3D jest wiadomy :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę po Black Ops,miała być w Tesco w cenie 179zl.Ale najbardziej czekam na Gran Turismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety wersja na pc to dramat dramat dramat. Jak mozna wydac gre która ma wade. Jak mozna wypuścic produkt bez testów partii próbnej produkcyjnej. Dramat. Gra ma jakis blad powodujacy ze na super wypasionym sprzecie zwalnia. Cale google w pierwszym dniu pelne jest hasel Black Ops LAG. Porazka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego ta polonizacja...

Po MW2 myślałem, że LEM uczy się na własnych błędach. Cóż... Myliłem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego ta polonizacja...

Po MW2 myślałem, że LEM uczy się na własnych błędach. Cóż... Myliłem się...

Eee, dobre jest.

Co ci się nie podoba w polonizacji? przecież tylko podpisy są.

Może jutro próba w 3D.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh panowie narzekacie i tyle :) Ja kampanie mam juz za soba,teraz przesiadka na multi,a jesli juz Wam tak nie lezy,no tryb Zombie powinien Was zaspokoic :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście polonizacja masakra.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8639725,Call_of_Duty__Black_Ops___doskonala_rozrywka_pozioma.html

* Zabij 15 wrogów w pozycji przysiadu

* Zabij 25 wrogów za pomocą tego dodatku do broni celując z przyrządów

* Zdobądź 10 Granat odłamkowy zabić

I mój ulubiony opis jednej z map:

Doskonała rozgrywka pionowa na obszarze doliny rzecznej w Wietnamie

haha dobre dobre ; )

Też zaraz instaluje oby było lepiej niż w MV2.... bo tamto to niezłe marketingowe przegięcie było (nakręcony hype na który dałem się nabrać). Pograłem może z 10 minut a kasa poszła...

3D się nie jaram bo wszystkie gry na PC są w 3D po odpowiednich sterownikach ; p Ale i tak to jest ciekawe bo jest dedykowana tak jak Avatar Game więc nie trzeba nic kombinować by było podwójnie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilku godzinach grania mogę stwierdzić:

graficznie jest słabo - z 3 lata temu jeszcze by to nie raziło, ale silnik graficzny jest przestarzały (i to na ps3 jak i na odrobinę lepiej wyglądającej wersji na x-a)...... czemu nie użyto wersji z MW2?

multi prezentuje się ciekawie - dużo map, broni, dodatków, kontrakty. Gra jest wolniejsza od MW2, plansze są bardziej skomplikowane i wielopoziomowe co skutecznie eliminuje camperów ze snajperkami. Oczywiście jest dość arcadowo, strzelanie jest dużo łatwiejsze niż w BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Saturnie i widziałem odpaloną wersję na Ps3

Graficznie poziom Wolfensteina sprzed 10 lat...no może ciut lepiej

Przynajmniej tak oceniam poziom który widziałem (chyba Kuba to była- jakieś starcia uliczne)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chwilkę pograłem w markecie i ... wracam do bety Killzone3B). Kaska pójdzie na GT5 i może nową Castlevanię bo mnie demo zauroczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chwilkę pograłem w markecie i ... wracam do bety Killzone3B). Kaska pójdzie na GT5 i może nową Castlevanię bo mnie demo zauroczyło.

Ale w becie KZ3 tez nie jest zaciekawie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już nie będę się podniecać, że na kompie wygląda to delikatnie mówiąc "lepiej". Wczoraj pograłem i dla mnie jest git. Wciągnęło mnie dużo bardziej niż MW2. Fajnie, że dodali obsługę pada wiec jest jak na Xie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to że wygląda no kompie lepiej nie wąpię

Kto jak kto ale Activision nie słynie z dopracowanych tytułów na konsole.

Jezeli grę napisali przez rok na kilka platform to czego mozna sie spodziewać. Konwersja odbyła sie w stopniu podstawowym bez uwzgledniania lokalnych własciwosci sprzętu i jego architektury (czytaj - zerowa optymalizacja)

Zreszta gra bazuje na starym silniku WoW (ponoc zlekka zoptymalizowanym ale jednak kilkuletnim) ...no i to widać

Lubię klimaty zimnowojenne dlatego łyknę ale jak opadnie szalenstwo

Ciekawostka

ceny w saturnie z wczoraj

Black Ops - 199

MW2 - 229 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w multi nie udało się uniknąć błędów podobnych z MW2, co chwilę wyrzuca z serwerów..... tego też chyba można było uniknąć. Z ostatnich informacji 3d tylko na ps3 (i tak nie skorzystam).

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w becie KZ3 tez nie jest zaciekawie :(

Pozwolę się nie zgodzić z tą opinią.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, dobre jest.

Co ci się nie podoba w polonizacji? przecież tylko podpisy są.

.........

No tytułu nie przetłumaczyli. Powinno być jak we wcześniejszych wersjach. "Call of Duty", znaczy "Telefon z WKU" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też już mam kampanie za sobą.

Największy minusem Call Of Duty to,że jest strasznie krótka.Poprzednia część była dłuższa.Graficznie też jest nie ciekawie,ale to jest najmniejszy szczegół:)Nikt nie wspomniał o soundtracku.Też bardzo ciekawy, szczególnie utwór The Rolling Stones.Ta ogólnie to gierka bardzo ciekawa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) a ja tłukę multi aż miło. Wiem, wiem - lagi, niestabilne serwery, grafa przestarzała itd, ale multi daje i tak sporo radochy. Ktoś się pisze na zombie w co-opie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3, X360 i PC ; ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...