Skocz do zawartości
karlitoo

Popcorn C-200 Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam własnie zakupiłem popcorna C-200 i niestety ,ale trochę się wkurzyłem może coś robie nie tak ale nie mogę po włączeniu nic zrobić ....pokazuje sie meni na wyświetlaczu stoi na network i nic nie mogę zrobić ani na wyświetlaczu ani w meni nie mogę nic poruszać sie po meni....internet podłączony ale bez podłączonego internetu to samo.........nic nie ruszałem poprostu włączyłem urządzenie ....przesiadłem się z xtreamera może jest coś takiego ja emergency firemware....proszę o pomoc może ktoś coś doradzi....pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli urządzenie startuje i jest menu na ekranie, nie ma co walczyć z firmware.

Czy przyciski na froncie powodują jakąś reakcję w menu?

Jeżeli tak - pewnie pilot ni działa. Trzeba wkręcić antenkę odbiornika pilota z tyłu odtwarzacza, wyjąć baterie z pilota na 10-20sek, włożyć ponownie i użyć - nastąpi parowanie pilota z odtwarzaczem. Działanie pilota (i baterii) potwierdza włączanie podświtlenia przycisków.

Edytowane przez HumanMedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przyciski na froncie powodują jakąś reakcję w menu?

jak pisałem przyciski nie reagują ....

po wyłaczeniu z tyłu mogę urządzenie włączyć pilotem i tu koniec działania pilota...

na wyświetlaczu stoi na Network i nic nie mogę zrobić.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób reset urządzenia,

Wyjmij wtyczkę zasilacza z kontaktu na kilka sekund,

A jak to nie pomoże to twardy reset - na płycie głównej jest przycisk " RESET", użyj go.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób reset urządzenia,

Wyjmij wtyczkę zasilacza z kontaktu na kilka sekund,

A jak to nie pomoże to twardy reset - na płycie głównej jest przycisk " RESET", użyj go.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Dzięki za pomoc oddałem do sklepu ....jutro będzie nowy c200....napewno sprawdze odrazu w sklepie......pzdr......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...