Skocz do zawartości
luciow

Popcorn Hour A110

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam odtwarzacz Popcorn Hour A110 z dyskiem Samsung 1 TB,a ten odtwarzacz odtwarza filmy Blu - Ray tylko z plików m2ts, filmy mam w folderze Video. Ale jak włączyć napisy w filmie z pliku m2ts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam odtwarzacz Popcorn Hour A110 z dyskiem Samsung 1 TB,a ten odtwarzacz odtwarza filmy Blu - Ray tylko z plików m2ts, filmy mam w folderze Video. Ale jak włączyć napisy w filmie z pliku m2ts.

Musisz podłożyć zewnętrzne napisy z pliku srt albo wmuksować do pliku m2ts.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wmuxowałęm napisy do pliku m2ts i włączyłem film w Popcorn A110, dałem napisy ON i nie ma napisów, czy może trzeba plik m2ts skopiować do odpowiedniego folderu ww Popcorn A110.Jak ktoś ma ten odtwarzacz to niech napisze, czy będą napisy czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wmuxowałęm napisy do pliku m2ts i włączyłem film w Popcorn A110, dałem napisy ON i nie ma napisów, czy może trzeba plik m2ts skopiować do odpowiedniego folderu ww Popcorn A110.Jak ktoś ma ten odtwarzacz to niech napisze, czy będą napisy czy nie.

Popcorn A110 nie czyta napisów wmuksowanych w plik m2ts. Aby wyświetlić napisy musisz przygotować plik srt z taką samą nazwą jak nazwa pliku m2ts i wrzucić do katalogu gdzie masz ten plik.Przykładowo : dysk c / katalog "FILMY" / sampler.m2ts sampler.srt/ Wtedy napisy się wyświetlają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Irek39 a ty masz Popcorn A110, że jesteś pewny że napisy będą, bo mam filmy Blu - Ray na dysku popcorna i skopiowałem napisy srt do folderu BDMV i potem STREAM tam gdzie jest plik m2ts odpowiadający za film, zmieniłem nazwę napisów jak plik m2ts, ale popcorn nie czytał napisów. Chyba że nie trzeba robić struktury filmu Blu - Ray tylko folder z tylko np. folder "Kampania Braci" i w tym folderze Kampania Braci.m2ts i Kampania Braci.srt. Bo jak w Popcorn A110 film Blu - Ray otwiera się z pliku m2ts to struktura Blu - Ray jest niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...