Jump to content
Sign in to follow this  
luciow

Popcorn Hour A110

Recommended Posts

Cześć, mam odtwarzacz Popcorn Hour A110 z dyskiem Samsung 1 TB,a ten odtwarzacz odtwarza filmy Blu - Ray tylko z plików m2ts, filmy mam w folderze Video. Ale jak włączyć napisy w filmie z pliku m2ts.

Cześć, mam odtwarzacz Popcorn Hour A110 z dyskiem Samsung 1 TB,a ten odtwarzacz odtwarza filmy Blu - Ray tylko z plików m2ts, filmy mam w folderze Video. Ale jak włączyć napisy w filmie z pliku m2ts.

Musisz podłożyć zewnętrzne napisy z pliku srt albo wmuksować do pliku m2ts.

Pozdro

Cześć, wmuxowałęm napisy do pliku m2ts i włączyłem film w Popcorn A110, dałem napisy ON i nie ma napisów, czy może trzeba plik m2ts skopiować do odpowiedniego folderu ww Popcorn A110.Jak ktoś ma ten odtwarzacz to niech napisze, czy będą napisy czy nie.

Cześć, wmuxowałęm napisy do pliku m2ts i włączyłem film w Popcorn A110, dałem napisy ON i nie ma napisów, czy może trzeba plik m2ts skopiować do odpowiedniego folderu ww Popcorn A110.Jak ktoś ma ten odtwarzacz to niech napisze, czy będą napisy czy nie.

Popcorn A110 nie czyta napisów wmuksowanych w plik m2ts. Aby wyświetlić napisy musisz przygotować plik srt z taką samą nazwą jak nazwa pliku m2ts i wrzucić do katalogu gdzie masz ten plik.Przykładowo : dysk c / katalog "FILMY" / sampler.m2ts sampler.srt/ Wtedy napisy się wyświetlają.

Cześć, Irek39 a ty masz Popcorn A110, że jesteś pewny że napisy będą, bo mam filmy Blu - Ray na dysku popcorna i skopiowałem napisy srt do folderu BDMV i potem STREAM tam gdzie jest plik m2ts odpowiadający za film, zmieniłem nazwę napisów jak plik m2ts, ale popcorn nie czytał napisów. Chyba że nie trzeba robić struktury filmu Blu - Ray tylko folder z tylko np. folder "Kampania Braci" i w tym folderze Kampania Braci.m2ts i Kampania Braci.srt. Bo jak w Popcorn A110 film Blu - Ray otwiera się z pliku m2ts to struktura Blu - Ray jest niepotrzebna.