Skocz do zawartości
kocur_ek

SAMSUNG 3D PS50C680 50"

Rekomendowane odpowiedzi

Witom,

Przyszedlem sie pochwalic bo dzisiaj zakupilem nowy telewizorek w super okazyjnej ofercie. Mianowicie SAMSUNG PS50C680 50" + dodatki za £1217 (GBP).

Te dodatki zawieraja:

-2 x Pary okularow ( SSG-2200AR )

-HDMI 1.4 Cable with Ethernet - 1m

-Blu-Ray 3D SAMSUNG BD-C 6900

Jak myslicie, dostalbym taka ofete w Polsce ?

Edytowane przez kocur_ek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - dostałbyś ..... kijem po plecach !!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przeplaciles ;) Ostatnio jak ogladalem ten bundle w sklepie (currys) to byl za jakies 1058 GBP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy spojrzeć na skąpcu - sam tv można dostać za 3800zł

więc coś w podobnej cenie można jednak dostać.

a jak sprawuje się tv? porównywałeś z innymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@madoleo - wlasnie kupilem go w currys, 1/11/10 kosztowal £1099, na drugi dzien czyli 2/11 zdrozal o 100 do £1217 + zwaz na model Blu-Ray'a, nie jest tym samym ktory proponowal sklep razem w zestawie z TV, tylko nowsza wersja.

@klaus71

Telewizorek smiga jak trzeba, 0 bad pixeli przy pierwszym starcie to w moim przypadku jakis start!

Na 3D wszystko plynnie chodzi, choc jest tylko jeden "film" to i tak mozna zobaczyc pelna funkcjonalnosc telewizora chociaz co do pilota to mam pare zastrzezen, a przedewszystkim musze w niego bic "mlotem" aby sie przelaczylo - wszystko poza tym jest very cool ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nowe plazmy Samsunga są pozbawione wady starszych wersji związanej z zrywaniem pionowych linii w obrazie podczas ruchu? (coś takiego występuje w plazmie PS50B650)

Denerwuje mnie to zjawisko a tym bardziej Szajsung... Nie rozumiem czemu w testach TV o tym nie wspominają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dostepne trzy palzmy samsunga 50" ( rodzice, tesciowa i siostra ) i nigdy czegos takiego nie zauwazylem czy to z sat czy DVD czy Blu Ray. Moze masz wadliwy TV ?

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dostepne trzy palzmy samsunga 50" ( rodzice, tesciowa i siostra ) i nigdy czegos takiego nie zauwazylem czy to z sat czy DVD czy Blu Ray. Moze masz wadliwy TV ?

pozdr. dawmac

Możliwe, że mój TV jest wadliwy, ale myślałem, że ma tak każdy ten model bo wyczytałem tak na innym forum.

Szczególnie dobrze to jest widoczne np. przy oglądaniu serialu Majka na TVN HD z n-ki.

Myślicie, że mój TV jest uszkodzony i mogę to reklamować? Nikt tego nie zauważył u siebie? A czy może to być coś z n-ką (dekoderem)?

W sumie muszę porównać kilka źródeł sygnału i jeszcze dokładnie przetestować kiedy nie ma tego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chce sobie taki kupić

Czy ten TV ma konversje z obrazu 2D do 3D - cos takiego widzialem na LCD samsunga?

Jesli ma to jak to sie sprawuje?

Czy sygnał z kompa można wyświatlać w FULL HD? chodzi mi o przewód VGA, a jesli nie to chociaz po HDMI.

Czy jesteście zadowoleni z zakupu?

Jakie zaobserwowaliście w nim wady?

czy PIP działa ok?

czy w oknie PIP (tym bez głosu) można ustawić sygnał z kompa lub konsoli (HDMI, VGA)?

No bo jak żona chce taniec z gwizdami to ja w oknie mogę odpalić PS3 (i na słuchawki wtedy)

Edytowane przez polx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim zamierzam kupić ten tv bo promocja jest za 3900. Mam pytanie jak z tym tv? Dobry obraz i w ogóle bo zielony jestem. Muszę wybrać pomiędzy le46c650 a tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedna rzecz męczy od pewnego czasu:

Czy ten TV ma wbudowany tuner satelitarny DVB-S2? Oficjalna strona SAMSUNG'a milczy na ten temat, a sklepy internetowe "mówią" co innego. To jak to w końcu jest?

POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedna rzecz męczy od pewnego czasu:

Czy ten TV ma wbudowany tuner satelitarny DVB-S2? Oficjalna strona SAMSUNG'a milczy na ten temat, a sklepy internetowe "mówią" co innego. To jak to w końcu jest?

POZDRAWIAM SERDECZNIE

TV z polskiej dystrybucji nie ma tunera SAT na pokładzie.

W sklepach internetowych znajdują się TV zapewne z dystrybucji z Niemiec.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiłem ten telewizor w tej promocji i mogę na jedno pytanie odpowiedzieć bo sprawdzałem.

Nie wiem czy się to przyda bo pytanie było dawno ale mogę powiedzieć, że jak na mój gust to konwersja do 3D nie działa nawet najgorzej. Całkiem przyjemny efekt jest przy kanałach HD, na żywo czy w sporcie. stare filmy, czy inne normalne audycje trzeba sobie odpuścić.

I jeszcze jedno: to 3D (nawet nadawane - sprawdzałem na meczu ostatnio) to takie trochę niedoskonałe jeszcze jest.

Ujmę to tak: widać, że jedna postać jest za drugą, jakaś tam głębia jest ale nie jest to tak, że jak postać stojąca bokiem wyciągnie rękę to będzie ona "bliżej widza" niż reszta postaci.

mnie bardzo przypomina to stare trójwymiarowe kalejdoskopy zabawkowe z dzieciństwa, bardzo podobne wrażenie.

Ogólnie polecam, ale jako dodatek (ja kupiłbym ten tv i tak - nawet bez 3d- bo rozmiar/jakość obrazu/cena wypada przyzwoicie.Ale jeśli miałbym kupić nieco gorszy z 3d (gdyby ten akurat nie miał) to bym się nie zdecydował).

PS. do okularów trzeba się przyzwyczaić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiłem ten telewizor w tej promocji i mogę na jedno pytanie odpowiedzieć bo sprawdzałem.

Nie wiem czy się to przyda bo pytanie było dawno ale mogę powiedzieć, że jak na mój gust to konwersja do 3D nie działa nawet najgorzej. Całkiem przyjemny efekt jest przy kanałach HD, na żywo czy w sporcie. stare filmy, czy inne normalne audycje trzeba sobie odpuścić.

I jeszcze jedno: to 3D (nawet nadawane - sprawdzałem na meczu ostatnio) to takie trochę niedoskonałe jeszcze jest.

Ujmę to tak: widać, że jedna postać jest za drugą, jakaś tam głębia jest ale nie jest to tak, że jak postać stojąca bokiem wyciągnie rękę to będzie ona "bliżej widza" niż reszta postaci.

mnie bardzo przypomina to stare trójwymiarowe kalejdoskopy zabawkowe z dzieciństwa, bardzo podobne wrażenie.

Ogólnie polecam, ale jako dodatek (ja kupiłbym ten tv i tak - nawet bez 3d- bo rozmiar/jakość obrazu/cena wypada przyzwoicie.Ale jeśli miałbym kupić nieco gorszy z 3d (gdyby ten akurat nie miał) to bym się nie zdecydował).

PS. do okularów trzeba się przyzwyczaić

A ma pan mozliwość sprawdzenia 3D w grach na PS3 lub blu-ray 3D?

filmów na formacie bluray3D jest tylko kilka ale PS3 je podobno odtwarza.

Na allegro mozna nawet tanio kupić:

http://allegro.pl/listing.php/search?string=3d&category=89054

Edytowane przez polx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myśle o zakupie tego modelu ale zastanawiam się czy jest sens dołozyc do 690 albo 7000 z tego co wyczytałem to nie ma sensu ale jak ktos moze cos doradzić bede wdzieczny bo szkoda przepłacać..

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja go mam dwa dni. Rewelacja. Jak na razie, oczywiście. Z czystym sumieniem mogę polecić go innym.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podpowiedź

jak obejrzeć na tym telewizorze filmy w formacie mkv (ale większe niż 4 GB)wtedy już pendrive nie przyjmie ze względu na wielkość pliku, a mój DVD nie czyta tego formatu

Może ktoś doradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

format w ntfs pena lub zakup dysku hdd zew.,

Mam telewizor samsung ps50c680

rozumiem, że akceptuje ten format pena

a jeżeli chodzi o dysk zewnętrzny też taki mam - to również musi być zachowany taki format?

Już wiem, że wszystko gra (czyli wystarczy odpowiednie sformatowanie dysku)\

To tak dla szukających informacji

Edytowane przez pleg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak oceniacie jakosc sygnalu cyfrowego sd na tym tv?

i chcialbym sie upewnic - on ma ten program do usowania powidokow, prawda? zdaje mi sie ze to sie nazywa przewijanie szarosci czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak oceniacie jakosc sygnalu cyfrowego sd na tym tv?

i chcialbym sie upewnic - on ma ten program do usowania powidokow, prawda? zdaje mi sie ze to sie nazywa przewijanie szarosci czy jakos tak

ja jestem zachwycony, ale pewnie nieobiektywny (nie mam do czego na co dzień porównywać)

tak ma funkcję usuwania powidoków - działa sprawdzałem już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor ten posiadam od kilku miesięcy. Poobrazy niestaty znacznie wyraźniejsze niż w Panasonicu. Samsung "bzyczy" co słychać z odległości nawet 4m. Co najgosze - przy filmach 3D "gubi 3D" - co kilka minut na 1-2 sekundy obraz się rozdwaja - tak jakby coć przesłoniło nadajnik. Jest to bardzo wkurzające. Problem występuje zarówno z odtwarzacza BR Samsung jak i podczas gier 3D z PS3 a nawet przy odtwarzeniu "side by side" nadawanego przez telewizję n. Nie mam jeszcze 100% pewności, czy winne są okulary czy TV, bo nie dokupiłem 2-gich okularów. Jak sprawdzę to napiszę. Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem uzytkownikem tego tv od m-ca. W domu mam 24 calowy tradycyjny LCD-ek (tez samsunga) podłaczony pod zwykłą tj. analogową telewizję kablową.

Ustawienia obu telewizorków podobne: procentowe ustawienia z 24 cali przerzucona dla skali porównawczej do 50 calowej plazmy. WNioski: w plazmie obraz wymaga większego podświetlenia komórek, ale 70% podswietlenia z LCD-ka jest porownywalne. Z tym że w LCD mam ustawione na srednio oszczedzanie energii (uzywam go jako monitora), a w plazmie na niskie. Przy wylaczeniu oszczedzania energii w plazmie jest juz bardzo ładnie. Czujnik eco działa,ale jego działanie jest dyskusyjne (obniza poziom podswietlenia, jak ktos lubi miec bardziej ciemny obraz to OK. Ja ustawilem na 2-3 jednostki nizej od standardowych)

Jezeli chodzi o full hd - jakosc powala na kolana.

Powidoki: niestety powstaja po ok.pol godz. ogladania, szczegolnie gdy programy informacyjne pokazuja info na paskach na dole (czasem te paski zajmuja 1/3 ekranu!). WIdoczne tylko w ciemnych partiach obrazu,ale po 2-4 minutach znikają calkowicie jak sie oglada inny "normalny" obraz.

Brzeczenie: zauwazalne, ale przy poziomie dzwieku na 2-3 nieslyszalne. Co dziwne zauwazylem, ze nie brzeczy jak sie oglada film z napedu USB.

Dźwiek: bardzo dobry - dla mnie wysoka jakość w porównaniu do innych tv typu plaskiego (LCD/LED).

Odtwarzanie filmow z USB: nie odtwarza tylko rmvb, reszta idzie nawet z napisami (rowniez czyta pliki zrzucone bezposrednio z plyty DVD) i dzwiekiem. Jedyna wada to brak mozliwosci "wpisania z pilota" o ile minut do przodu ma sie przewinąć film ;-) ale mozliwe jest przewijanie w przod i tyl z 3x predkoscia. Idealnie dziala funkcja odtwarzania od ostatniej ogladanej "sceny".

Zuzycie pradu; nie sprawdzalem.

Tryb 3d: działa idealnie, probowałem z roznymi plikami i demami 3d, polecam do prob filmik o zyciu malego dinozaura T-rex efekt niesmaowity. Wada: podkrecenie jasnosci ekranu na max (ale to maja wszystkie tv 3d, bo okulary przyciemniaja obraz), konwersja 2d do 3d daje rowniez fajny efekt (widoczny w grach na PS3).

Wspolpraca z PS3: jak dla mnie zadnych zastrzezen.

Pilot: standard samsunga,czyli bardzo wygodny i z podswietleniem

Ogolnie menu i obsluga: standard SAMSUNGA,czyli łatwe sterowanie/ustawienia/czytelne nawet dla starszych osob (czego nie da sie powiedziec o menu w tv marki SONY). W porownaniu do tv SONY z serii W4500 lepiej przelącza tryby tv np. 16:9/automatyczna szerokosc (tam gdzie Sony zostawia ramki wkoło obrazu zarowno z boku i u góry, tam Samsnug pieknie i prawidlowo rozciaga obraz).

Zbieranie kurzu: kurzy sie tylko ramka ekranu, praktycznie w ogole kurz nie osiada na ekranie (a wiec walory estetyczne zachowane)

Ogolna ocena 8/10 (tylko dlatego ze lekko brzeczy)

Sotos. jakosci do ceny: 10/10 (tv kupilem za ok. 2950 zł w promocji; teraz juz jest nawet ponizej 2700 zł - jak za 50 cali, full hd i 3d to cena przyzwoita).

Edytowane przez ToKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam telewizor Samsung c 680 plus bluray bd-5900 od prawie roku, sprawuje się całkiem nieźle ale co mnie denerwuje, a może czego jeszcze nie mam to jakiś sprzęt z głośnikami, i tu moje pytanie:

Jaki sprzęt będzie najlepszy do tego zestawu?

Chciałbym podłączyć dźwięk z blu-ray-a, telewizji N, telewizji naziemnej oraz z kompa pod jakiś amplituner.

Nie wiem czy jest sens dokupywania jeszcze jednego pudelka czy może sprawić sobie nowe kino domowe.

Niestety pokoju tez nie mam dużego(4x5m) do ewentualnego rozstawienia głośników ale wszystkie propozycje biorę pod uwagę.

Pewnie będziecie mieli jakieś pomysły, propozycje jak to wszystko spiąć w całość. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...