Skocz do zawartości
Deimos

Sprzedam DENON AVC-A1HDA

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa nieaktualna - Denon został u mnie na dobre.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mogę zapytać na co się przesiadasz?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denon pozostaje u mnie w związku z informacją o upgrade.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!! już niedługo do sprzedaży SONY KDS-70R2000, projekcyjny TV 70"

A można zapytać na co Ty się przesiadasz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem również posiadaczem avc-a1hda, pytanie czy wykonałeś już upgrade, jakie masz odczucia, co sie zmieniło...???

Będę wdzięczny za uchylenie rąbka tajemnicy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrade wykonany już dawno. Jakość kalibracji systemu uległa sporej poprawie, jest teraz 32 razy dokładniejsza niż przed upgrade. Dołożono także system audyssey DSX, na którym mnie najbardziej zależało.Dźwięk zyskał jeszcze bardziej na dynamice i szczegółowości Dzięki upgrade mogłem rozbudować system do 9.1. Oczywiście można już teraz przepuszczać przez Denona także obraz 3D.
A co najciekawsze, jak do tej pory (minęły już cztery lata od premiery) ani Denon ani Pioneer i jeszcze parę innych firm nie pokazały wyższego modelu (flagowca).
Przy okazji upgrade wydębiłem jeszcze w prezencie fajne słuchwki Denona, które stały się łupem mojej córki.
:)
A tak pisała o zmianach fachowa prasa:
Aktualizacja zawiera dekodowanie audio Dolby Pro Logic IIz w celu zapewnienia jeszcze lepszego dźwięku kanałów frontowych. Aby jeszcze bardziej podkreślić wrażenia odsłuchowe i dramaturgię odtwarzanego dźwięku przestrzennego, posiadacze sprzętu Denon będą mogli skorzystać z Audyssey DSX - nowego zestawu algorytmów, który podnosi na znacznie wyższy poziom jakość produkowanego dźwięku poprzez syntezę sygnałów audio dla nowych kanałów surround, bazując na specyfice ludzkiej percepcji i badaniach nad akustyką. Rezultatem jest bardziej realistyczna scena dźwiękowa, z wyraźnie zaznaczoną głębią, wysokością i szerokością reprodukcji kanałów, które stanowią integralną część nowej generacji w systemach wysokiej rozdzielczości dźwięku przestrzennego, idealnego do oglądania filmów i słuchania muzyki. Aktualizacja dotyczy także jednej z funkcjonalności Audyssey, zaawansowanego systemu korekcji akustycznej pomieszczenia - MultEQ XT32. Celem jest wykonanie automatycznych pomiarów konfiguracji głośników i dopasowanie akustyczne dla najlepszego efektu surround – w łatwy i szybki sposób. MultEQ XT32 jest 32 razy bardziej dokładny niż podstawowy system MultEQ XT zastępowany w tej aktualizacji.
http://www.denon.pl/...DEditionUpgrade
Przy upgrade wymienią Ci taką płytkę jak wyżej.
Całe szczęście, że Denonka nie sprzedałem, bo bym sobie pluł w "brodę" do tej pory...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Denon wciąż ma się dobrze i konkurenta nie widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś kiedy pojawią się nowe HI-END_owe wzmaki od denon-a lub pioneer-a ?

nie długo będę chciał cały sprzęt wymienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Denon wciąż ma się dobrze i konkurenta nie widać :)

Jest nowy AVR-X7200 który wygląda bardzo obiecująco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już DENON zdziadział tak - żadnego procka w ofercie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak narazie z tego wynika ze Denon i Pioneer w najbliższym czasie nie wypuści swoich flagowych amplituner-ów... Bo jak by miał zamiar juz było by głośno w sieci... a tu taka posucha...

Wysłane z mojego HTC One_M8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...